Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ko da su ga proglasili za najboljeg trenera godine.
    I piše se eurohoops.net, a oni su portal, ne magazin.. i baš najprestižniji, meh...
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Portala.....sustina je ista
      Inace,Stimac je na mjestu broj 3...ofanzivnih skokova


      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
      sigpic

      Comment


      • Ti ljudi iz portala prate vise kosarku(zato sto moraju zbog posla) nego vecina ovde, tako da je njihovo misljenje sa te strane relevantnije.

        Comment


        • Vidim Rićma baš se trudiš. Inače je to legitimno. Kao što je legitimno reći da je Partizan sam upao u govna zbog nesposobne uprave koja je poslovala katastrofalno i da su imali marketing i organizaciju kao da su iz 1955. I da su bili prvaci jer su srali po svima redom, prekidali utakmice, i dobijali Hemofarme, dok je Zvezda nestajala bez ikakve podrške države. I to je pričalo mnogo stručnih i upućenih ljudi a oni su svakaoo relevantni. Da je dotični Vujošević šarao po finansijama, ako ništa zasluženo jer je i pravio tim, ali nemoj posle gde su pare ko je kriv. Isto sam ovo čitao od ljudi u košarci i slušao a oni su relevantni. Je l tako? Neću se raspravljam ali svede se na ovo. Manite se ljudi sa portala i razmišljajte bez "stručnjaka" svojom glavom.

          Comment


          • Nase sportsko novinarstvo je katastrofalno pa samim tim i portali po kojima ti isti ljudi pisu (cast izuzecima). Nase novinare vise zanima zasto je trener igraca poslao u svlacionicu, ili sta je neko nekome rekao u tunelu, na klupi, u svlacionici, da li su tacne glasine da neki igrac fura sa starletom, da li je odbio da trenira, da li se posvadjao sa nekim igracem itd kako bi sto vise mogli da pljuju ne bi li takvim tabloidnim glupostima povecali prodaju svog lista. Nikoga ne zanima razvoj igraca, da li neki igrac treba da igra ili ne, da li klubovi posluju likvidno, da li se vodi racuna o kadetima, juniorima itd itd...ukratko niko ne brine o kosarci i generalno o sportu u Srbiji. Bitne su tabloidne price i glavno pitanje "kako komentarisete igru veceras?"

            Inace, Urose, sa tobom se slazem u nekim stavovima, ali u ovome sto si poslednje napisao se uopste ne slazemo. Partizan je godinama polako upadao u govna, samo sto se o tome malo pisalo, jer je Partizan bio sampion poslednjih 13 godina + titule u ABA ligi + F4 u evroligi pa je to potiskivalo postojece probleme u drugi plan. Nije tacno da je uprava bila nesposobna vec je problem u tome sto u klubu nije bilo politicara vec su upravu cinili ljudi iz kosarke. Samim tim, nisu bili u mogucnosti da uspricaju neke velike pare u klub, ali su ocekivali da ce drzava nagraditi rezultate koje je Partizan postizao dugi niz godina. Osim onog Telekomovog sponzorstva posle F4 evrolige, Partizan nikada nije imao neku naklonost drzave. Vise se zivelo od zaduzivanja i sopstvenog stvaralastva. Koliko je godina bilo potrebno da Partizan udje u top 16 evrolige, to dovoljno govori da nije bilo para pa da se sastavi konkurentan tim vec se cekalo da mladi igraci "porastu" pa da se oduze klubu dobrim partijama. U zabludi ste svi koji mislite da je Partizan uvek imao neke velike pare pa je na osnovu toga osvajao titule. Uglavnom se zivelo od prodaje mladih igraca. Pa svake godine je odlazila cela prva petorka, tako da to dosta govori o situaciji koja je godinama bila zastupljena u Partizanu.

            Pre bih rekao da je Zvezda imala uzasan menadzment, cim su uspeli da naprave dug od 18 miliona. Sada je priliv novca veliki pa Covic moze da se proserava i drugima soli pamet. Sto bi rekao Sasa Danilovic: "Covic je preko noci postao apostol istine i postenja."

            Comment


            • I ja se slažem sa tobom i ti si najrealniji navijač Partizana. Samo sam hteo da pokažem koliko su relevantni novinari sa nekog sajta, bilo kog. Pogotovo ne sa nekog van Srbije jer nisu upućeni. Njima je Zvezda kao Zelena gora pa različito tumače uspeh.

              Comment


              • Urose mesas babe i zabe.Ljudi se bolje razumeju u kosarku od 99% foruma, to im je svakodnevni zivot(prate drzavna prvenstva, Evrokup, Evroligu...).Naravno da nemaju pojma sta se desava oko klubova, ali se odlicno razumju u kosarku.Ako preuzmem tvoj stav, da li bi trebao da hejtujem svakog komentatora/strucnjaka koji se bolje razume u sport od vecine?Jel treba da osporavam Edina Avdica i pored toga sto je veliki kosaraski fanatik?Koliko ovde ljudi prati basket van Zvezde?Izvinjavam se ako sam nekog izostavio ali sem Brajkule, notoriousa i Bastije mi niko drugi ne pada na pamet, a siguran sam da Brajkula zbog kladionice najvise prati kosarku mozda i na celom forumu.I ne radi se o sasvim levom sajtu, nego jednom od najprestiznijih.Uostalom ne vidim zasto Radonja nije zasluzio nagradu za PAO?Da li je to bilo da kazem malo iznenadjenje?Jeste.

                Comment


                • Ne možeš da znaš ko šta gleda, prati i voli na osnovu toga da li komentariše određen sport/temu.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Zato jer ugao posmatranja stručnjaka nije isti. Gledaju situaciju gde je Zvezda tek par godina u EL sa ambicijama top16 max. I onda se prema tome vode.
                    U Atini je sve jasno
                    Svaka čast svima, ali koliko je PAO ozbiljan pokazuje da im je momentalno skinuta plata zbog glupiranja. Pohvaliti da, dizati u nebesa, nikad. Radonjica kad treba njega nema.
                    Aj promenimo Bila pa nek Brejdi cepa bez njega, dovescemo trenera GB Majka Mekartija, solidan trener. Trener je najvažnija karika u timu, bilo kom, za najveće domete. Zamisli državu bez predsednika? On je taj koji treba da upravlja i odlučuje a Radonjić je plašljiv čovek, najviše mu zameram to što nije vođa i lider tim igračima
                    Ovi Duleta gledali kao oca jbt

                    Comment


                    • Kakav je brat Uros pritajeni fan fanaticnog rada oca ove igre Duska Vujosevica i buduci navijac Limoza.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Ricma View Post
                        Ljudi se bolje razumeju u kosarku od 99% foruma, to im je svakodnevni zivot(prate drzavna prvenstva, Evrokup, Evroligu...).Naravno da nemaju pojma sta se desava oko klubova, ali se odlicno razumju u kosarku.
                        Pratiti ne znaci i razumeti. Pa pogledaj samo komentatore i nista ti vise nije potrebno. Na sport klubu ima 2 komentatora koji zaista poznaju i razumeju ovaj sport (Srdjan Radojevic i Darko Plavsic), ovi ostali su ispod-prosecni. Na rtsu imas Sarenca i vise nikoga. Tegeltija je takodje veliki poznavalac (iako ga vi zvezdasi a ni partizanovci poput mene ne vole), covek zna znanje i nema problem da kaze ono sto nije dobro, tj ukratko bavi se sustinskim problemima. Edin je ok, mada mene nesto posebno ne impresionira. Ove sa b92 i ostalih televizija i da ne komentarisem, a svi se oni bave sportskim novinarstvom. Dovoljno je otici ili pregledati konferenciju za medije posle svake utakmice i videti koliko ljudi zaista poznaju ovaj sport. Postavljaju pitanja koja su potpuno nevazna, dosadna i uobicajena. A kada neko iznese neki prljav ves ili usput pomene nekog odmah se zakace, jer je to "najvaznije".

                        Originally posted by Ricma View Post
                        Uostalom ne vidim zasto Radonja nije zasluzio nagradu za PAO?Da li je to bilo da kazem malo iznenadjenje?Jeste.
                        A vidi, ja ti se kunem da sam igrao cistu dvojku na Zvezdu iako je kvota bila 3.50. Zasto? Zato sto sam gledao skoro sve utakmice PAO-a ove godine a narocito mi je bila upecatljiva ona protiv Unikahe u pretproslom kolu koju su na cistu srecu dobili. Ljudi se vuku po terenu, nema nikakvog zalaganja, neke energije, nicega i potpuno je bilo jasno da ce Zvezda dobiti, tj bilo je ocekivano, bar meni. Ne vidim zasto bi Radonjic trebalo da dobije neku nagradu...dobio je ekipu koja je pogubila sve konce i koja ne zna ni sta igra na terenu.

                        Comment


                        • Originally posted by Casiraghi View Post
                          Kakav je brat Uros pritajeni fan fanaticnog rada oca ove igre Duska Vujosevica i buduci navijac Limoza.
                          Ja to snimio od davnina


                          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Casiraghi View Post
                            Kakav je brat Uros pritajeni fan fanaticnog rada oca ove igre Duska Vujosevica i buduci navijac Limoza.
                            Hahah. To ti je neka ambivalentnost. I nedostajanje i neki blaži oblik mržnje, ili još blaže. Koliko god sam mu puta sve po spisku u životu, opet Dule fali i nije to derbi bez njega. Ja znam da fali svim navijačima Zvezde.

                            Inače Rićma može kod Vesića lagano, spin majstori. Rićma postuje kratko i efikasno i redovno provlači istu priču na temi zato sam i odgovorio.
                            Last edited by Cassius Clay; 18-01-16, 18:50.

                            Comment


                            • Originally posted by Uroš View Post
                              Hahah. To ti je neka ambivalentnost. I nedostajanje i neki blaži oblik mržnje, ili još blaže. Koliko god sam mu puta sve po spisku u životu, opet Dule fali i nije to derbi bez njega. Ja znam da fali svim navijačima Zvezde.
                              Paaaaa,nama navijacima Zvezde najmanje fali ,samo kazem


                              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                              sigpic

                              Comment


                              • Ne znam, ja bih uživao da gledam Dula kako hoće da se šlogira od psovki pored linije dok mi vodimo sa 15-20 razlike. Malo naplata dugova.

                                DUKA jesam ja taj cuko? E moj Grumfe

                                Comment

                                Working...
                                X