Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cestitke na pobedi

    Rutinska pobeda, PAO los, a vi mozete mnogo bolje od ovoga.

    Comment


    • Hejteri žao mi je zbog vas, ali Radonja izdominirao selektora

      Comment


      • Originally posted by forum1nick View Post
        Hejteri žao mi je zbog vas, ali Radonja izdominirao selektora
        Mislis Kinsey izdominirao selektora, posto je u drugom poluvremenu skoro sve islo preko njega. Pustis lepo coveka, das mu loptu, uradice nesto.

        Comment


        • Bravo momci na pobedi ali bacanja su sutirali ocajno, mislim oko 50% sto je vrlo lose a sutirali su preko 15 puta.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Meni se Štimara ni malo ne sviđa. Rupa je u odbrani baš. Protiv neke jače ekipe teško će to ići. Služio nas šut za 3 ok.
            Inače je l još neko izvalio koliko se ne "mirišu" Bradulja i Štime?

            Comment


            • Postao sam razmažen, ima me samo posle pobeda.

              GO GO Zvezda!!!! Još je rano ali auuuu kakva bi šteta bila da ne prođemo ovu grupu...
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Originally posted by Uroš View Post
                Meni se Štimara ni malo ne sviđa.
                Kome se pa sviđa.. Moramo da ga trpimo, nemamo drugog centra pa daj šta daš. Dobro što ubacuej ono što mu daju na tacni, nekih desetak poena i promaši bacanja što više može..

                Comment


                • Originally posted by Bledi View Post
                  Mislis Kinsey izdominirao selektora, posto je u drugom poluvremenu skoro sve islo preko njega. Pustis lepo coveka, das mu loptu, uradice nesto.
                  Ne nego je Radonja trebao da obuče dres i da ubacuje

                  Comment


                  • Ne, nego je Benitez dobio otkaz jer Ronaldo i Bejl ne valjaju. Murinjo ima očajne igrače pa su ga otpustili.

                    Comment


                    • Divno jutro ...Dobismo PAO u sred Atine,srecni smo i ponosni..iako to nije onaj PAO,svakakko velika pobjeda..pobjeda,brejk,pobjeda u TOP 16,na vrijeme smo uhvatili voz za TOP 8..Ceka nas jos dosta posla,al raduje,mnogo raduje ovo ..Mozemo mnogo! Momci,lavovi,Radonja izuo Djordjevica,Lazic ,Stimac ,paaa momcine,nevjerovatno izdanje...sigurno,smireno,prisebno..Kakva rutina Ono sto je takodje zanimljivo,Miler uopste nije bio raspolozen i opet smo bili sigurni..naravno tu je bio Kinzi,klasa koje se neprekidno potvrdjuje!

                      Napred Zvezda,samo napred Zvezda!!!


                      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                      sigpic

                      Comment


                      • Da , ja mislim da Radonja treba da nam bude selektor umesto Djordjevića.PAO je odigrao užasnu utakmicu. Imali su gomilu otvorenih šuteva koje nisu ubacili. Pa gde je tu naša granitna odbrana? Miler i Gudura ispod proseka, Kinzi doktor. Ostali solidni. Simonović One njegove nerezonske atomske bombe u trećoj sekundi napada... Sve u svemu pobeda se piše.

                        Comment


                        • Nista ne vredi ako se ne pobedi Unikaha kuci sledece nedelje..Panatinaikos jako slab ..
                          GIFSoup

                          Comment


                          • Coach of the week: Dejan Radonjic

                            It is only fitting that we dedicate our…. unofficial award to Crvena Zvezda’s coach. After excellently recognizing, and reading, all inconsistencies in Panathinaikos’ defense, the Montenegrin coach gave creative roles to all of his players, ordering them to pass the ball quickly after the pick n’ roll was set. This cut the, already problematic, defense of the Greens’ in half and was half the victory for Red Star.


                            Eurohups.net


                            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                            sigpic

                            Comment


                            • SAMO RADONJA SAMO RADONJA !!!

                              Comment


                              • Nemoguce! ..Sta znaju ovi iz najprestiznijeg kosarkaskog magazina u Evropi...


                                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X