Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Simonooooviiiiććć!

    Comment


    • Krenula Unikaha žestoko ali Zvezda održava razliku to je dobro.
      Last edited by Dekson; 22-01-16, 20:28.
      Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

      Comment


      • Kako se plašim ove završnice, uvek zajebemo stvar nadam se da neće sada biti tako.. Kada Kovačić uzvikne Simonović odmah znam da je ubacio trojku, ne moram da gledam..

        Comment


        • Originally posted by Lord Aleksa View Post
          Kako se plašim ove završnice, uvek zajebemo stvar nadam se da neće sada biti tako.. Kada Kovačić uzvikne Simonović odmah znam da je ubacio trojku, ne moram da gledam..
          Kao da daje dve trojke odjednom
          Mi se zezamo, ali Simon kljucni covek
          Last edited by jovan; 22-01-16, 20:41.
          * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

          Comment


          • Mislim da smo ovim košem Lazića završili sav posao, sada samo smireno da odigramo do kraja

            Comment


            • Slažem se odlična Zvezdina odbrana i Simonović( ruke mu se pozlatile), najzalužniji za pobedu.
              Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

              Comment


              • Hvala brate Tomase-Bravo Zvezdice nasa
                * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                Comment


                • Koji li se šuterski virus uvukao među naše. Šta bi Laziću jbt, ne pamtim da je ovo uradio za ovih 4-5 godina kako pratim Zvezdu. Dobra utakmica, neću ponavljati ono što sam napisao za Štimca prošli put jer i dalje važi...
                  Treba da koristimo više Kinseya, bilo je trenutaka kada Vasa igra p'n'r sa Štimcem a na drugoj strani terena stoje Kinsey i Gudurić, ne smije to da nam se dešava.

                  A što se maila i otvorenog pisma tiče, to će pričekati, trenutno sam preraspoložen da psujem, ali doće i to na red, povraća mi se čim mu čujem glas, a siguran sam da nisam jedini ovdje. Radije daj Novakovića, kad već nema znanje, on barem ima komentatorske kvalitete...

                  Comment


                  • Bravo momci.. Simon opet trojkama,nije prvi put
                    Idemo da ponovimo sledeci petak
                    sigpic

                    Comment


                    • Najbolji igrač za Iliju - Simoooonooooović.
                      Bravo Zvezdo, mogli su sada na 3-1, ali šta bi bilo kad bi bilo.
                      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                      Comment


                      • Večeras prilično napunismo najbolju odbranu drugog dijela EL.
                        Da li mi to imamo najbolje šutere u Evropi ili tu ima i neke Radonjine zasluge

                        Opet mi je žao svih hejtera ;)

                        Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

                        Comment


                        • Dileja možda jeste, ali je večras odlično vodio utakmicu, kontrola rezultata od prve minute.

                          Simonović je prvi put otkad je u Zvezdi odigrao sve kako treba, čak ni u odbrani nije ispao. Ako se uspiju on i Lazić iskontrolisati (od Štimca sam digao ruke) i postanu korisni u kontinuitetu, može ova ekipa ući u top 8.

                          Duka mi provalio nalog

                          Comment


                          • Dobar meč, na momente maestralna odbrana... i Simon
                            A crni Štimac kad se nabije pod koš i maši ona zicere...baaaa...
                            No, sve u svemu odlična predstava sa prosečnim izdanjem Španaca.

                            I da dodam samo da sam jako razočarana atmosferom u Pioniru, na mahove podsećala da je pun i da se radi o EL, a mislila sma da će sve da grmi ...
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Kvinsi brat naš

                              Comment


                              • Originally posted by forum1nick View Post
                                Večeras prilično napunismo najbolju odbranu drugog dijela EL.
                                Da li mi to imamo najbolje šutere u Evropi ili tu ima i neke Radonjine zasluge

                                Opet mi je žao svih hejtera ;)

                                Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
                                Samo udjoh zbog radi pozdrava hejterima Jesi vidio brate,a oni u nevjerici notorius napreduje


                                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X