Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • hahahahahhaa

    Ali nas je 'srecko'


    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
    sigpic

    Comment


    • Navodno, prošlogodišnji igrač Budućnost Džej Ar Rejnolds blizu prelaska u Zvezdi, pošto je raskinuo ugovor sa poljskom Zjelonom Gorom.

      Prošle sezone odigrao je veoma dobro za Budućnost, i ubacivao 13 poena po meču.

      Comment


      • Netacno! To nije istina,potvrdjeno iz kluba.


        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
        sigpic

        Comment


        • Gazda Miško nam uvali svog mezimčeta Vasilija. Malo mu je Mega za razvoj i oporavak svih njegovih igrača, što da se ne šprda i s nama kad mu se već može. Vjerujem da niko ne smije otpustiti Thompsona, Miško je pravi gazda

          Comment


          • Rezultati u ovoj sezoni su sasvim po očekivanjima. U EL čak i nešto preko toga obzirom na strašno tešku grupu koju smo imali.
            Najvažnije tek predstoji. ABA sistem je srećom takav da se o konačnom poretku više ne odlučuje u jednoj utakmici i to nam je velika prednost.
            Bez obzira na format Evropskog takmičenja u kome budemo nastupali sledeće godine, mi smo ove napravili strašno veliki posao i značajno odskočili od konkurencije ne rezultatski nego organizaciono. Afirmisali dobre domaće igrače za koje će ponude prosto da pljušte. Mislim da će neke i da premaše cifru koju smo uzeli za Kalinu jer je na tržištu veliki deficit dobrih šutera, a i igrača na poziciji 1.
            Dosta je važno što radimo i veliki posao za Srbiju jer će reprezentacija ostati baš na tim momcima.
            Pošto vjerujem da ćemo izboriti nastup na OI, ako iste igrače ne rasprodamo do tada cijena može samo da im skoči. Naravno, ako selektor opet ne bude imao neke svoje koncepte u kojima ne bude mjesta za Gudurića ili Jovića recimo.

            Comment


            • Ako je Mićic zaista poručio da je došao u Zvezdu da bi se na leto vratio u Minhen, ja mu toplo preporučujem da ne dolazi, nema potrebe. Ko si bre ti da daješ takve izjave i kao da se vraćaš u Milvoki a ne u Bajern... A u slučaju da je to delo inostranih novinara, kao što je Ćoki izjavio, da bi opravdali uložene pare u njega, kao vratiće se, onda ok. Mada ne verujem...

              Simon je sad višak lagano... Gudurić kao što sam pričao pre 2-3 meseca, jeste Duka, pričao sam, bolji je od obojice. Imaće i on oscilacije, ali njegovo iskustvo ako bude igrao može da se višestruko isplati, što u napretku, što u eventualnom novcu koji će se uzeti za njega za 2 godine ili više. Mada kako igra...

              Dangubić neće napraviti neku ozbiljniju karijeru. Ako ne popravi šut, ulaz i odbranu 1 na 1 koju btw Gudurić igra iznad očekivanja. Čika Lazić zvani Pogled u sudiju posle glupog faula, može da ide što pre.

              A da, za Tompsona, i ja sam mislio da će proraditi, ali očigledno nema ništa od toga. Dečko je u kanalu.

              Nadam se da ne dovodimo onog balvana iz Strazbura, preglup igrač.

              Nama realno treba dobar bek, i to više za kraj sezone nego sada, sada je svejedno. Nema rezultatskog imperativa.

              Comment


              • Dok je bio u Megi, ni pod razno Miško nije dozvolio da pređe kod nas. A sada kada nema mesto ni u dva pleja u Bajernu, sada naravno ga šalje kod nas. Marš bre tamo

                Comment


                • Thompson u Trabzonu.

                  Prema pricama na twitteru , najverovatnije nam dolazi Tarence Kinsey.

                  Comment


                  • Urose,ajde malo se opusti.Simon treba da bude tu,jedna stvar....
                    Guduric je klasa ,igracina,ne vjerujem da ce mu minutaza Kinsija skoditi.Da,Kinsi? Vrlo je moguce,no ajde da vidimo,sjutra u ponoc istice rok za registraciju za TOP 16 .
                    Kakav crni Golubovic ,odakle ti ta ideja 'Coki' nije ni imao tu namjeru.Cus Coki,zaboga da mi je znati,da li trolujes i za koga navijas...KERSDRS zvani..


                    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Duka View Post
                      Urose,ajde malo se opusti.Simon treba da bude tu,jedna stvar....
                      Guduric je klasa ,igracina,ne vjerujem da ce mu minutaza Kinsija skoditi.Da,Kinsi? Vrlo je moguce,no ajde da vidimo,sjutra u ponoc istice rok za registraciju za TOP 16 .
                      Kakav crni Golubovic ,odakle ti ta ideja 'Coki' nije ni imao tu namjeru.Cus Coki,zaboga da mi je znati,da li trolujes i za koga navijas...KERSDRS zvani..
                      Do skoro je bilo "Radonja pobedio Real sa Gudurićem....EJ....!", voli Brajko kad se ovako promeni ploča.

                      Nije mi jasno na koju foru neko hoće da dovede Tompsona, stvarno to moj mozak ne kapira !?

                      Što se Kinzija tiče, to je otac košarke, nema Brajko ništa portiv, samo što je tačno u tom slučaju da je Simon kapija broj 1, a kakav nam je trener mag, pre će da gura Simona, a da Gudurića koji iz meča u meč sve bolje daje klubu ima da pušta po 6 minuta po meču, što je jednako skakanju samom sebi u usta.

                      Sportski menadžment kluba je u q.....jasno svima kao dan gledajući 15 godina unazad. Više minusa nego pluseva zasigurno.

                      Nije da pljujem, ali nerviraju me prosečne ove Delije koje će da se zadovolje titulom pašteta lige gde i nemamo konkurenciju, ok titula je nakada bila misaona imenica, ali ćutati dok nam se ispred očiju dešavaju neke mizerne stvari, neverovatne nas vode u raskršće i ulicom "KK partizan", samim tim i opet na početak.

                      Comment


                      • Brate ,dokle ces da mi spocitavas to za Marka,a vec sam ti jednom objasnio u kom je to kontekstu bilo,u smislu da momak nije ranio igrao taj tempo i najkvalitetnije takmicenje . Nisi mi jasan .Nemam snage iste stvari da vrtim odje! Da slusam jaukanje za Radonju,Simona i sve.....ne mogu vise .


                        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                        sigpic

                        Comment


                        • Duka, brat moj, u prvom meču sa Strazburom se videlo da dečko ima žicu, posle toga ga je samo trebalo gurati i gurati i gurati....da se razvije u zverište i na konju smo.

                          Realno Gudurić je najzaslužniji za top 16 a prva mu godina u eliti, pa ti vidi u kom grmu leži zec.

                          Radonja je moj brat.

                          Comment


                          • Ti si mene pogresno ,skroz pogresno apsorbovao,ne mogu da se nacudim,sta mi citiras,razumijes,ne mogu....cak mi i smijesno,da ne povjeruje coek.
                            Inace,kako brate komentarises ovog dolje sto Nebojsu Covica tepa sa Coki,a znamo vrlo dobro ko to radi....Troluje li on ? Ciji je on navijac? Brate,a raspise se odje sa sve negativnom energijom konstantno sa egzekucijom Coki .. Delija?? Navijac,simpatizer sta god Zvezde? Hao jes nou! Provokator!
                            Last edited by Duka; 27-12-15, 19:28.


                            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                            sigpic

                            Comment


                            • Ma kakvi Čoki je isto brat ko i Radonja.

                              Comment


                              • Ja cu da zavrsim odje svaku diskusiju.


                                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X