Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ica View Post
    dobija se naravno ..za svaku pobedu po 30.000 e ....i satisfakcija da skidas sklap najboljima u Evropi ...skace ti cena igracima od cije prodaje zivis ,napreduju ti golobradi momci koji ce nositi dres Zvezde u narednim godinama ...treba li jos ....
    Sve ok ako je cilj ,,puko ucesce u fazonu EL nije bitna,,

    Comment


    • Originally posted by Ica View Post
      dobija se naravno ..za svaku pobedu po 30.000 e ....i satisfakcija da skidas sklap najboljima u Evropi ...skace ti cena igracima od cije prodaje zivis ,napreduju ti golobradi momci koji ce nositi dres Zvezde u narednim godinama ...treba li jos ....
      Skace cena Miskovim i Raskovim igracima.
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Originally posted by kronostime View Post
        Skace cena Miskovim i Raskovim igracima.
        Ne nego skace cena igracima KKCZ. Makar CZ nemala nista od njihovih transfera, ima narocito posle ovih par godina neko ime i neku harizmu u EL. Cak je i komentatori ne zovu Red Star, vec srpskim imenom.
        Znaci, igraci KKCZ napreduju, dobijaju sansu, koriste je i odlaze. Korist, kao sto rekoh moze da bude i nematerijalne prirode (videti pod preporuke Dzenkinsa npr. )

        Comment


        • Originally posted by kronostime View Post
          Skace cena Miskovim i Raskovim igracima.
          Pravljenje igraca za reprezentaciju, sto je i najbitnije na kraju.

          Comment


          • Originally posted by Svarog View Post
            Pravljenje igraca za reprezentaciju, sto je i najbitnije na kraju.
            Zvezda neće davati igrače za reprezentaciju sve dok bude igrala EL.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Pa pravimo igrace, sto mora da se pravi igrac samo sa 18-20g...moze i sa 23-26...sto da ne...Sve povuklo Luka Doncic sto je jedan biser od milion a mozda i vise...

              Jankovic me pozitivno iznenadjuje, mislio sam da je bezmudas ali sam pogresio mislim. Kako nije davala igrace, imas Simona, Lazica, Jovica, Kalinica, Bobija itd..
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Zvezda neće davati igrače za reprezentaciju sve dok bude igrala EL.
                Nece davati u kvalifikacijama, tu mogu i iz Partizana da igraju, pricam za velika takmicenja.

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Zvezda neće davati igrače za reprezentaciju sve dok bude igrala EL.
                  Naravno, tako nešto je i Bogdan rekao...zar ne?
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Originally posted by Svarog View Post
                    Nece davati u kvalifikacijama, tu mogu i iz Partizana da igraju, pricam za velika takmicenja.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Originally posted by Ganac View Post
                      Naravno, tako nešto je i Bogdan rekao...zar ne?
                      Ne, Bogdan je uslovio svoje igranje u reprezentaciji time da mu se da specijalan sudijski tretman u finalu protiv nas. Patriotizam kod njega očigledno nikad nije dolazio u pitanje [emoji23]
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by Ganac View Post
                        Naravno, tako nešto je i Bogdan rekao...zar ne?
                        Skrenuo je paznju Saletu na Simonovica, koji je posle reprezentacije eksplodirao kod vas. Malo li je?
                        Last edited by kronostime; 10-02-18, 12:48.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Pa pravimo igrace, sto mora da se pravi igrac samo sa 18-20g...moze i sa 23-26...sto da ne...Sve povuklo Luka Doncic sto je jedan biser od milion a mozda i vise...

                          Jankovic me pozitivno iznenadjuje, mislio sam da je bezmudas ali sam pogresio mislim. Kako nije davala igrace, imas Simona, Lazica, Jovica, Kalinica, Bobija itd..
                          Naravno, kosarka se uci dok god igras, Katic je debitovao sa 31 cini mi se? Ove sto si nabrojao takodje, dosli su sa 23-24 i niko o njima nije mogao da misli da ce biti igraci koji ce igrati na najvisem nivou, jer strucnjaci misle da ako te neko nije proglasio potencijalom sa 18-19 onda nista od tebe. JANKOVIC je neko ko ko je falio Zvezdi svih ovih godina na poziciji 4 i verujem da ce do kraje sledece sezone biti jedna od najboljih 4. u evropi. Takodje je potreban sto se tice i reprezentacije kada smo se dotakli te teme jer imamo veliki problem na poziciji 4.

                          Comment


                          • Originally posted by Svarog View Post
                            Naravno, kosarka se uci dok god igras, Katic je debitovao sa 31 cini mi se? Ove sto si nabrojao takodje, dosli su sa 23-24 i niko o njima nije mogao da misli da ce biti igraci koji ce igrati na najvisem nivou, jer strucnjaci misle da ako te neko nije proglasio potencijalom sa 18-19 onda nista od tebe. JANKOVIC je neko ko ko je falio Zvezdi svih ovih godina na poziciji 4 i verujem da ce do kraje sledece sezone biti jedna od najboljih 4. u evropi. Takodje je potreban sto se tice i reprezentacije kada smo se dotakli te teme jer imamo veliki problem na poziciji 4.
                            Jbga, kako ne voleti igrača od 211 koji ume da trči, šutira sa svih pozicija, hustle stav u odbrani, ima sve školske poteze. Stvarno je uživanje i privilegija gledati ovog momka, želim da što duže ostane kod nas.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by kronostime View Post
                              Skrenuo je paznju Saletu na Simonovica, koji je posle reprezentacije eksplodirao kod vas. Malo li je?
                              A zna i pehar da diže.

                              Originally posted by dekkard View Post
                              Jbga, kako ne voleti igrača od 211 koji ume da trči, šutira sa svih pozicija, hustle stav u odbrani, ima sve školske poteze. Stvarno je uživanje i privilegija gledati ovog momka, želim da što duže ostane kod nas.
                              A čini mi se da ima i duge ruke, jer vrlo često zna da prilepi bananu iz klasične vertikale.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Odličan je Janković, njegov izbačaj lopte i putanja su odlični, rotacija savršena. Uz dosta rada, može da bude paklen šuter što će mu mnogo značiti s obzirom na poziciju. Za razliku od Dobrića koji kada šutira ide mu telo nešo u stranu, lopta drugačije rotira, ali dok pogađa ne bunim se

                                Comment

                                Working...
                                X