Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Duka View Post
    Tu takodje treba istaci brojne probleme od pocetka sezone,te povrede,te promasena pojacanja..odjednom smo bez Luke,Dangubica..
    Da se to nije desilo Zvezda ne bi prošla u top 16. Gudurić bi ostajao čistiti parket zajedno sa čistačicom a Miller ne bi ni došao u klub. Do prolaska se došlo spletom sretnih okolnosti a ne uprkos povredama

    Comment


    • Slazem se


      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
      sigpic

      Comment


      • Dođosmo do konsenzusa i mi ovde. Sada vlada mir. Prošlo se gde je trebalo da se prođe, izgubilo se gde najmanje boli. Mene ABA do aprila ne interesuje... A sa ovim iskustvom kroz EL utakmice, Cedevita nam je jedini konkurent. Budućnost će pasti, znam ih.

        Inače nije baš bajno Radonjino ponašanje prema mlađim igračima, čuo sam da je bilo nekih ozbiljnih čarki sa jedinim igračem i da se jedva smirilo. Pa bilo je i za očekivati, na kome će Deja da ga oštri da izvinite nego na klincima. Tipičan Radonjić. Al dobro, sve se dobro završilo što se tiče EL, a to znači dodatan prihod.

        Gudurić je igračina, svima sem Jakovljeviću onom. Jer ga nije on "napravio" kao Bogdana i Simanića. Meni su bile dovoljne 3 utakmice da vidim o čemu se radi, mada sam znao i od ranije. Vidi se rad sa Gurovićem, na psiholiškom planu. Ne pamtim tako bezobraznog klinca u Zvezdi. Mislim da je ubedljivo prvi sa 2+1 poena, hrabro do koša, tata. Nije pao posle Strazbura, nego fura svoju priču. Inače da mu je mentor bio Radonjić, verovatno bi ćoškario i uplašeno dobacivao loptu na trojci. Baš bruka koliko me nervira taj Radonja najviše kao osoba. Kao baba neka
        Last edited by Cassius Clay; 22-12-15, 22:36.

        Comment


        • Vilijams otpušten?

          Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
          VALENTINO ROSSI #46

          Comment


          • Da, otpušten. Sjajan rad uprave. Imalo je smisla, dovesti čoveka, kao taliju, jer donosi sreću pa ga otpustiti. Deci Deda Mraz, Zvezdi Vilijams. Sad kad smo prošli, šta će nam.

            Comment


            • Kao što Edin reče, ako je to istina, znači Zvezda već vjerovatno ima spremnu zamjenu, ili Mekel, ili neko novi.

              Comment


              • Mozzart pise da dolazi Pargo(!!), Blic da dolazi Micic(vjesam se istog trena ako ovaj dodje..), i sta sad razmisljati, ako dodje Pargo, jaki smo kao i Real na pleju, Jovic i on, uff...

                Sent from my LG-H815 using Tapatalk

                Comment


                • Ma kakav Pargo, dolazi Micić. Menadžerski klub. Ko god da dođe, ako su otpustili Vilijamsa posle 20 dana, stvarno su morončine svi skupa. Mogu da dovedu koga hoće, to se tako ne radi.

                  Comment


                  • Izgleda nasa "trava" bolja od Americke

                    Comment


                    • Sacekajmo jos malo...Da ne mlatimo praznu slamu,cak se i Golubovic dovodi u vezu sa nama Volio bih da Micic ne bude istina ,al ajde da vidimo..Pargo je nerealan,uh sto bi to bilo mocno...vlazni snovi!


                      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                      sigpic

                      Comment


                      • Comment


                        • Originally posted by Bastia33 View Post
                          Blic da dolazi Micic(vjesam se istog trena ako ovaj dodje..)
                          a u q

                          Comment


                          • Markusa nije trebalo ni dovoditi, ali kad već jesu dobro je da su ga ovako brzo otpustili. I ako nikog ne dovedu sad su mnogo jači.

                            Micić je pravo pojačanje ako bude zdrav.

                            Comment


                            • Ja sam cenio Vasilija dok je igrao u Megi, pa pre dve godine više se očekivalo od njega nego od Jovića.

                              Comment




                              • Samo Radonja....koja glava nestvarno

                                Comment

                                Working...
                                X