Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vrijeme je i bilo.

    http://www.sportklub.rs/novosti-tomp...-ide-u-trabzon
    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

    Comment


    • Kinsey novo pojacenje!!!
      Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

      Comment


      • Ух то би било предобро!


        Извор?
        На целом свету само Црвена звезда оооо..

        Comment


        • Nije to jos zvanicno..Ne mozes samo tako da objavis vijest,a nije zvanicno . Radi se na tome jos .
          I da,Milos je usao i pitao 'izvor'? Milo mi je kad na ovoj temi vidim,da ima da udje jos po neki navijac Zvezde osim mene


          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
          sigpic

          Comment


          • Evo ovo je zvanično. Tompson i Williams sporazumno raskinuli ugovor.

            http://www.kkcrvenazvezda.rs/sporazu...8-12-2015.html

            http://www.kkcrvenazvezda.rs/rastana...8-12-2015.html
            Last edited by Tarantula®; 28-12-15, 12:35.
            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • Ozvaničeno. Ne znam u kakvoj je formi i da li je pametno... jesam bio za iskusnog beka, jer ima dosta mladih igrača i treba neko sa iskustvom. Ali baš za Kinzija ne.. Videćemo

              Comment


              • Treba ga na krilo da što manje gledamo Simonovića, bolji je u svim segmentima. Konačno će i Duka vidjeti šta je dobra odbrana a ne ono od Simonovića

                Comment


                • Šta je sa Mekelom, hoće li i on put pod noge daj Bože ?

                  Kinzi je otac košarke, melem za oko, od Tompsona bolji troduplo sigurno, sad ko nije zadovoljan nzm šta se očekivalo, možda Pol Džorža

                  Dobrodošao oče ove igre Terens Kinzi.

                  I manite se priča, mada niko nije ni potegao tu priču, Grobar ono ovo, puca njemu crevo za Grobare, isto kao što je Lorensa Robertsa pucalo crevo za nas kad je išao tamo, stranac po sistemu "daj lovu i ja sam lojalan".

                  Comment


                  • Odlicno..Bravo Covicu !!!
                    Idemo u TOP 8 !


                    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                    sigpic

                    Comment


                    • Respect za Čovića i upravu.
                      Kinzi pristao na smanjeni ugovor. Korektno.
                      Dobro došao!

                      Comment


                      • Bravo za Kinzija /dosao za ista primanja kao Tompson/
                        Dobili smo igracinu
                        * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                        Comment


                        • Aj pokažite i meni taj ugovor? Ne kažem da nije došao za ista primanja kao Rajan, ali ne kažem ni da jeste. Ne znam. Pa nije Pol Dzordž, ali mogao je da se ne dovede Topmspon, da se ne dovede Mekel, da se doveo umesto Sofa odmah Štimac i imali bi novca za Lengforda, uz još koju finansijsku pomoć . Maštanje.. ali je realno da su pare bačene, nešto se spaslo, a negde je Čović uskočio svojom veštinom političkih izjava.

                          I Duka baš se ložiš kao da imaš tri godine, tebi deda mraz Kinzija doneo.

                          Pardon, Deda Ćoki..
                          Last edited by Cassius Clay; 28-12-15, 19:09.

                          Comment


                          • Kinsey bi trebao da igra sa Efesom, ili ipak moramo čekati Fener?

                            Odličan igrač, individualno sjajan, e sad kako će se kod nas uklopiti to ostaje da vidimo, sigurno je da nam on otvara još više opcija u napadu pa Radonja može da pravi izmjene što se napada tiče kao što je to uradio i kada je Miller došao. Koliko ga se ja sjećam, igrač koji baš traži loptu, nadam se da će dobiti svoje bar 2-3 akcije po četvrtini. U odbrani odličan, ima veliko tijelo za beka a nije da nešto kaska što se brzine tiče, čak štoviše... Konačno imamo dva beka koji mogu da igraju jaku odbranu. I Raodnjić će sada imati ono što je, meni se čini, oduvijek želio, tim sa jakim defanzivnim potencijalom.
                            Eh sad, ako se Kinsey počne muvati i tražiti 20+ poena po meču, mislim da to pored Millera i Cirbesa i neće biti moguće, ali opet kažem, fino je imati opcije u napadu.

                            Očekujem da Radonja ipak nastavi sa Simonom u prvoj postavi, a Kinsey da sa početka ulazi sa klupe, a kada uđe u prvu, opet Simon na tri, osim ako Dangubić ne proradi (a trebao bi).

                            Comment


                            • Meni je Simon strašan u odbrani, jak je ko armirani beton. Nema tačke pucanja. Još kad onako krene da maše rukicama kad ga iskusni laf Radonja baci u vatru protiv pleja meni sve milo. Baš gotiva taj Simon.
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Originally posted by Bastia33 View Post
                                Kinsey bi trebao da igra sa Efesom, ili ipak moramo čekati Fener?

                                Odličan igrač, individualno sjajan, e sad kako će se kod nas uklopiti to ostaje da vidimo, sigurno je da nam on otvara još više opcija u napadu pa Radonja može da pravi izmjene što se napada tiče kao što je to uradio i kada je Miller došao. Koliko ga se ja sjećam, igrač koji baš traži loptu, nadam se da će dobiti svoje bar 2-3 akcije po četvrtini. U odbrani odličan, ima veliko tijelo za beka a nije da nešto kaska što se brzine tiče, čak štoviše... Konačno imamo dva beka koji mogu da igraju jaku odbranu. I Raodnjić će sada imati ono što je, meni se čini, oduvijek želio, tim sa jakim defanzivnim potencijalom.
                                Eh sad, ako se Kinsey počne muvati i tražiti 20+ poena po meču, mislim da to pored Millera i Cirbesa i neće biti moguće, ali opet kažem, fino je imati opcije u napadu.

                                Očekujem da Radonja ipak nastavi sa Simonom u prvoj postavi, a Kinsey da sa početka ulazi sa klupe, a kada uđe u prvu, opet Simon na tri, osim ako Dangubić ne proradi (a trebao bi).
                                Imao je Kinzi pored sebe u Rusiji Rošestija i Parahuskog, imao i četvorku koja danas nosi dres Reala, Treja Tompkinsa, pa je i pored toga stigao do proseka do kog je stiga.

                                Ja se njemu radujem jer u njemu vidim igrača koji može da nam "skrati" prazne minute, tj. u svkom meču imamo period kada ne možemo pet do dvadeset i pet napada da spojimo ništa gore sem dodavanja oko reketa, gde Kinzija vidim kao čoveka koji razbija monotoniju.

                                Jedno me samo brine, što od tih udarnih igala Nižnog koji su možda bili i rado viđen tim prošle sezone u EL, baš simpatični, ni Trej Tompkins ne igra ni blizu tog nivoa nakon promene sredine, a ni Rošesti, a i Kinzi je u Trbzonu povukao propisno ručnu.

                                Videćemo....kao što sam već napisao u prethnodnom postu, čovek je pojačanje, nikako ne može biti gori od Tompsona.

                                Comment

                                Working...
                                X