Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
    I da, Williams ne dolazi 99%, cisto da ga ne cekate.

    Sve sto se pojavi u ovim nasim medijima vezano za transfere (a Miskovi igraci), znajte da su minimalne sanse, nikakve.
    Vidis,bas su velike sanse da se W vrace


    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
      Ne pita se Misko nista, Zvezda je duzna da odradi skauting i posalje ponudu za zainteresovanog igraca. Kad posalje njegov agent (bio to Misko, Raskovic ili neko deseti) zajedno s njim procenjuje da li je ta ponuda najbolja za igraca.
      Isto sto se tice reprezentacije, zabluda je da Misko sastavlja (ili je sastavljao istu). Ovo sto se desavalo na relaciji Djordjevic-Misko jeste nazalost proizvod zabluda kod nekih ljudi, vaoma vaznih ljudi...pa je i Sale postao paranoican.
      Info iz prve ruke.

      Sto se tice Miska generalno, covek je potpuno ostvaren, gospodin. Mogu mu svi...
      Ko radi skauting u Zvezdi?

      To ti je kao da si prisiljen da biraš iz jedne prodavnice i onda ti neko kaže ti biraš šta ćeš kupiti, a zbog raznih talova ne smiješ otići u drugu gdje možda povoljnije i kvalitetnije. Dovede ti jednog dobrog, a onda uz njega prilijepi bar jednu spodobu. Skoro sve se radi s njim, pa ni Štimca ne bismo doveli da nije dogovoreno s Miškom da nađe izlaz debelom.

      Svi smo paranoični samo je Miško gospodin, šprdaš se? Za Dudu se slažem da on nije sastavljao. Otkud i Sale paranoičan, šta kaže ko je kriv, Rašković, Bodiroga?

      Originally posted by Bastia33 View Post
      E a kad se sjetim hypa kad su ga ozvaničili, lele, kakva sam očekivanja tada imao, mislio sam ima da razgrće ove slabiće po ABA ligi malim prstom. Mislio sam da ćemo imati najjaču, ili jedno od najjačih centraskih linija u Evropi. A vidi sad...
      On je tačno tip igrača za onu raspalu Darussafaku, oni su puni takvih razvikanih igrača od kojih nema učinka.

      Comment


      • Originally posted by notorious View Post
        Ko radi skauting u Zvezdi?

        To ti je kao da si prisiljen da biraš iz jedne prodavnice i onda ti neko kaže ti biraš šta ćeš kupiti, a zbog raznih talova ne smiješ otići u drugu gdje možda povoljnije i kvalitetnije. Dovede ti jednog dobrog, a onda uz njega prilijepi bar jednu spodobu. Skoro sve se radi s njim, pa ni Štimca ne bismo doveli da nije dogovoreno s Miškom da nađe izlaz debelom.

        Svi smo paranoični samo je Miško gospodin, šprdaš se? Za Dudu se slažem da on nije sastavljao. Otkud i Sale paranoičan, šta kaže ko je kriv, Rašković, Bodiroga?
        Ne moze me niko ubediti da je agent jaci od kluba i da ne mozes sastaviti pristojan tim ako to nije u interesu agenta.Jeste on najjaci u Evropi, ali ne drzi 50% igraca. Uostalom, ako klubom upravljaju agenti, a ne trener i uprava, zasto uopste podrzavati taj klub. Radonjic je glavni krivac za sve, mozda je Miskova sluga, mozda pojma nema.

        Bodigora, da.

        Duka, od koga si cuo da je Williams blizu?
        sigpic

        Comment


        • Ja ne znam ni da li jaci finansijski klubovi od Zvezde imaju da se kaze dobar skauting.

          Misko Zvezdi nude igrace, cak i ako nije njegov igrac dobija na proviziji.Nije sada da svaki igrac koji mu padne na pamet prosledi Zvezdi i oni nemaju kud nego da ga prihvate.Svi igraci koji dolaze u Zvezdu imaju ili direktne ili indirektne veze sa Miskom.Neki se odmah u startu odbijaju, jer znaju da nece da se uklopi dok se sa nekima rizikuju.

          Comment


          • Comment


            • Ovo sto je Ricma rekao,skroz je tacno.
              Pa na pitanje za Wiliamsa upuceno Covicu,nas gazda rekao da 'Videcemo...' i osmjeh..tako da ,cim nije onako glatko odbacio takvu 'nebulozu' ,naravno da smo svi vjerovanja da ce Vili opet biti dio sampiona..


              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Duka View Post
                Ovo sto je Ricma rekao,skroz je tacno.
                Pa na pitanje za Wiliamsa upuceno Covicu,nas gazda rekao da 'Videcemo...' i osmjeh..tako da ,cim nije onako glatko odbacio takvu 'nebulozu' ,naravno da smo svi vjerovanja da ce Vili opet biti dio sampiona..
                Alergičan sam na tebe i na tvoje naivne postove. Ti si pravi predstavnik mase, tipično neka autoritarna ličnost, ispod sebe gaziš iznad se klanjaš. Neće doći Vilijams, nikakvi osmesi, ništa nije potvrđeno.

                Kakav Vilijams moramo Radonjića luzerčinu da promenimo, igra iste akcije svake godine, neznalica.

                Ja prvi navijam da Will dođe ali teško. NAŠ GAZDA? Meni Čovići Vučići i ekipa, i niko nikad nije, niti će ikad biti gazda MENI, niti je gazda KLUBA jer nije NJEGOV.

                A vi ložane ližite i pravite sebi idole, kod nas ne postoji reč sistem, uhvate se za jednu ličnost i očekuju da će baš ta, kao UZVIŠENA i PRESPOSOBNA ličnost sve rešiti. E pa neće.

                Comment


                • Duka, dragi Duka,
                  Napisao sam vec da cim nesto izadje u dnevnoj stampi, kao predvidjanje, od toga nema nista, jer se samo pusta buva medju publiku da se imaju cime zanimati.
                  I to nije moj zakljucak, vise je citat.
                  sigpic

                  Comment


                  • Mamba brate,ma bio intervju i on kazao da cemo vidjeti..znas...Nije to obecanje,al nada i vjerovanje da ce doci do ponovnog njegovog angazmana
                    Veliki pozdrav Urosu haha


                    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                    sigpic

                    Comment


                    • Naravno da ce to reci da ne pomisle navijaci da su zaglavili sa Mekelom i Jovicem (koji je mnogo bolji od prvog). A kad vec bude jasno da nema nista od toga bice kasno za kukanje, ljudi ce reci "ajde da sledeci prelazni rok bolje odradimo, za ovaj je kasno" .
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                        Ne moze me niko ubediti da je agent jaci od kluba i da ne mozes sastaviti pristojan tim ako to nije u interesu agenta.Jeste on najjaci u Evropi, ali ne drzi 50% igraca. Uostalom, ako klubom upravljaju agenti, a ne trener i uprava, zasto uopste podrzavati taj klub. Radonjic je glavni krivac za sve, mozda je Miskova sluga, mozda pojma nema.

                        Bodigora, da.

                        Duka, od koga si cuo da je Williams blizu?
                        Ne upravljaju klubom, ali naši klubovi jesu djelimično taoci menadžera, odavno u fudbalu, a zadnjih godina u košarci. Miško može držati klubove u šaci tako što neće pokrenuti bat klauzule, ne misliš valjda da se sve uredno isplaćuje njegovim klijentima.
                        Ne mogu da se sjetim je li Gudurić produžio isti dan kad je doveden i Simonović. Ono, produžiću ugovor na 3-4 godine nekome ko je bio MVP U20 a onda vi potpišete Simonovića. Stvarno misliš da je slijepac poput Radonjića čuo za Lipovija a kamoli ga skautirao prije kontakta s Miškom. Nema on pojma ni ko je Miller, nego nakon ponuđenog Radonjić, Ninković, Čović ili ko već, na osnovu nekakvih informacija odlučuju da li će potpisati i to ti je sav skauting.
                        Zamisli da su Božić, Kecman i Avdalović skautirali Jonesa pa se onda javili Mišku Sva trojica trenerskih neznalica su Miškovi klijenti i normalno je da će im on ponuditi nekoga ko je relativno jeftin.

                        Bodiroga ili Rašković, uvijek su oni krivi za sve kad se Miško potkači s nekim Možeš misliti Đorđević tek prohodao i oni utiču i kreiraju njegovo mišljenje. Pitaj Miška je li sretan zato što je Marjanović ostao u SAD umjesto s reprezentacijom, dobićeš i odgovor da li je Đorđević paranoičan.

                        Comment


                        • Uopste Vilijams nije nerealna meta kroz mesec dana, a za trenutnu suspenziju je sam sebi kriv.Mogao je jos na leto da ubode jaci ugovor posto mu je Zvezda bila odskocna daska kao sto su stranci gledali na Partizan unazad nekoliko godina, ali jbga takav mu je karakter.Zbog toga sto mu suspenzija traje jos mesec dana, par zainteresovanih klubova se okrenulo ka drugim metama.Finansijska situacija im je takva da mogu da sklope timove mnogo ranije nego klubovi u regionu.Mali broj njih ce nakon pocetka sezone da dovode glavna pojacanja za sezonu.To se moze videti kod nas.

                          Comment


                          • Raduje igra Millera, toliko.

                            Kad će više isteći ugovor ovom Simonoviću?

                            Comment


                            • Koliko smo mi losi jbt,tuzno je gledati ovo...Posle 17-10 i tajm-auta ljudi prave seriju 18-2
                              Stimac ne zna gde tera,Mekel i Lazic gube lopte,Miler i Cirbes jedino rade nesto korisno za sad.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Bljaaaaaaaaaaaak k
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X