Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ђе год отиђи на страну,
    по тамбури минимум 20 разлике.

    Пусти сад Боришу нек'игра.
    Ове пањеве путем Софоа.
    Мрш'у пич*у материну.

    Comment


    • Mnogo losa Zvezda.
      Sa ovakvom igrom nemamo sta traziti u Evroligi.
      sigpic

      Comment


      • 22 izgubljene lopte

        Comment


        • Promenio sam kanal na Fener-Real,sramota je igrati onako u EL...Milion izgubljenih lopti,bez akcije,bez prave odbrane niko nikog ne cuva,uzas.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Ma ja sam odavno ugasio i Fener, smučili su mi se ove sezone. A o Zvezdi da ne komentarišem, vratili smo se dvije sezone unazad.

            Comment


            • 53 poena i 26 izgubljenih lopti.
              Moćno.

              Prošle sedmice smo izbegli neki negativan rekord,
              kako sad stojimo sa tim.

              Comment


              • Trebali ste vi dovesti maloga Nikolu Ivanovića no ove strance. Mali pretalentovan i uz malo ozbiljni rad može da igra na nivou Eurolige i još bi došao za džabe, jer je raskinuo ugovor sa Budućnosti. No mali pođe u Mega leks. A ovi stranci... Ko da su ih kupili sa ulice..
                Last edited by Dule Krtola; 30-10-15, 18:58.

                Comment


                • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
                  53 poena i 26 izgubljenih lopti.
                  Moćno.

                  Prošle sedmice smo izbegli neki negativan rekord,
                  kako sad stojimo sa tim.

                  Nismo ga izbegli prosle,a verovatno ce i neki ove. Surova dominacija. Popravljamo kos razliku drugim ekipama
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Originally posted by Bastia33 View Post
                    Ma ja sam odavno ugasio i Fener, smučili su mi se ove sezone. A o Zvezdi da ne komentarišem, vratili smo se dvije sezone unazad.
                    strašnooo
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Ako FIBA napravi dogovor sa ULEB-om,
                      i zaista se desi ta jedinstvena Evroliga sa 16 timova,
                      mi bi trebali da molimo Boga da nas ne uvrste tamo.

                      Mi smo trenutno u KLS modu košarke
                      Last edited by Jaqen Hghar; 30-10-15, 19:20.

                      Comment


                      • Originally posted by Bastia33 View Post
                        Ma ja sam odavno ugasio i Fener, smučili su mi se ove sezone. A o Zvezdi da ne komentarišem, vratili smo se dvije sezone unazad.
                        I bukvalno , Simon ponovo jase ...

                        Comment


                        • @Noto
                          Sto se tica Marjanovica, slazem se s tobom, to je Miskovo maslo. Samo da kazem, nemoj misliti da ja njega branim, hocu reci da ljudi u Zvezdi nista manje nisu krivi za ovakav roster od Miska, naprotiv.
                          sigpic

                          Comment


                          • Sramotno i tuzno..jadno,amaterski i ljigavo...tako se moze opisati nasa igra od sinoc i nevjerovatni Radonjic koji u onakvom rezultatskom zaostatku,drzi Milera vise pola trece cetvrtine, i bijednog Tompsona,u drugoj...mada ne znam vise ko je gori od koga,Radonja se pogubio to je takodje,pogubio se u ovom sivilu,prosto nema resenja...Mekel je gori od loseg pleja,npr tako nesto,,Uzasno me nervira! Tuga!


                            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                            sigpic

                            Comment


                            • Prosle godine imali smo tandem Wiliams-Marjanovic,uzasno borbenog Kalinica itd..
                              Mora nesto i ove sezone da se tako pronade ako je to moguce na osnovu selekcije ovih novih igraca ,a tesko izgleda
                              GIFSoup

                              Comment


                              • Ljudiiiiiiiii !!!!!

                                da li ste vi vishe normalni???? mislim na SPORT KLUB, sada vidim najavu prenosa zvezda fener na sport klub 3, cela Subotica nema SBB a samim tim i najachi kanal na svetu, sport klub 3. Nastavlja se treniranje zzivaca za nas sa severa, prvo moto gp na sk3, sada zvezda, stvarno nema smisla. Pazi, juche se na sk prenosi neki basel tenis turnir kategorije 500, chak nije ni polufinale, eejjj??, danas termin 16,00 nema premier lige na sk1.
                                Ajde bar stavite sk3 da mozze posta.net da pusti u etar,zashto je samo vezan za sbb?????? Ovo shto vi radite stvarno nema nikakvog smisla

                                Comment

                                Working...
                                X