Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Samo Zvezda View Post
    Nisam ni rekao da si izmislio nego da ga zlonamermno tumačiš. Taj dokument je sa zadnje skupštine kkcz
    Tumacim onako kako pise.
    No da ne sirimo raspravu dalje.

    Comment


    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
      Tumacim onako kako pise.
      No da ne sirimo raspravu dalje.
      "Onaj izvestaj o dugovanju je iz Juna meseca 2016 godine i iznosio je preko 3 miliona. Nakon toga je dug za plate igracima prosle sezone nezvanicno preko 1,2 miliona. To je 4,3 miliona.
      Obestecenja su 2,5 miliona opet je ako tako gledamo minus 2 mil.
      A de kinta za ovu sezonu???
      Samo se bojim da sve ne ,,pukne,, jer je ovaj nacin poslovanja neodrziv."

      Samo da te podsetim šta si napisao. Ok, da ne širimo dalje

      Comment


      • Od svega do sada vidjenog najviše sam razocaran Radicevicem, bio sam srecan kad je dosao za drugog pleja imao je lepe partije u Spaniji, bio na pragu Nba ugovora a ovde izgleda kao junior. Koledz momke mogu da pravdam manjkom evropskog iskustva ali Radicevic mora bolje ja volim levoruke igrace i nadam se da je ovo samo trenutna blokada i da talenat isplivati.

        Comment


        • Mozda se popravi kada-ako dodje kolton...on realno nema sa kim pnr da vrti ovde,svi idu na pop i stoje siroko,a on sut nema pa nema sta ni da ponudi...mozda to bude bolje izgledalo kada dodje ajverson mada sumnjam

          Comment


          • Originally posted by Samo Zvezda View Post
            "Onaj izvestaj o dugovanju je iz Juna meseca 2016 godine i iznosio je preko 3 miliona. Nakon toga je dug za plate igracima prosle sezone nezvanicno preko 1,2 miliona. To je 4,3 miliona.
            Obestecenja su 2,5 miliona opet je ako tako gledamo minus 2 mil.
            A de kinta za ovu sezonu???
            Samo se bojim da sve ne ,,pukne,, jer je ovaj nacin poslovanja neodrziv."

            Samo da te podsetim šta si napisao. Ok, da ne širimo dalje
            Па ваљда смо и зарадили нешто прошле године?
            Колко се сећам, кад одузмеђ казне од Ел је сигурно остало 400к €,
            па мало од карата, па мало од претплатних,
            па мало ос спонзора...
            Мислим да смо у ову годину ушли са дугом мањим од милион €.
            А има и нових пара...

            Comment


            • Originally posted by Czbg9 View Post
              Mozda se popravi kada-ako dodje kolton...on realno nema sa kim pnr da vrti ovde,svi idu na pop i stoje siroko,a on sut nema pa nema sta ni da ponudi...mozda to bude bolje izgledalo kada dodje ajverson mada sumnjam
              Koliko ja vidim idealno bi bilo da otpustimo vecinu visokih igraca i dovedemo centre koji ce odgovarati Radicevicu /!?!?/ umesto ako se on ne promeni zamenimo njega jednog pa nastavimo da igramo kosarku kao ljudi.
              Last edited by ikaluka; 30-10-17, 11:18.

              Comment


              • Ja samo kazem kada vec stize taj centar da ce mozda i on proigrati,nisam ni ja zadovoljan njime pogotovo jer ne igra za male pare,a ne isporucuje nista...ako i veceras zakaze protiv mzt-a mislim da se nece jos dugo zadrzati ovde,bar se i ja nadam da nece...promasaj ogroman,za sada ga vadi to sto nije stranac,al da sacekamo jos malo pa da vidimo,mozda se probudi,mada sumnjam bas...

                Comment


                • U kolko plesemo danas?

                  Comment


                  • Originally posted by profaarmor View Post
                    U kolko plesemo danas?
                    U 18h

                    Comment


                    • http://www.kkcrvenazvezda.rs/prodaja...0-10-2017.html

                      Pustaju samo nivo 200,po popularnim cenama
                      Ne vidim smisao igranja u Areni ako ni klub ne veruje u posetu.Mozda samo Real,Cska,Oly,Fener i Pao

                      Comment


                      • Ne vidim Pera na zagrevanju
                        Nema Rocestija
                        Ali ima nas navijaca skoro 200[emoji23][emoji23][emoji23]
                        Last edited by Laza Kacanski; 30-10-17, 16:35.

                        Comment


                        • Vidi da ne ispadne jos neki transparentni izvestaj o finansijskom stanju u klubu.

                          Comment


                          • Originally posted by Decembarski View Post
                            Vidi da ne ispadne jos neki transparentni izvestaj o finansijskom stanju u klubu.
                            Ako ispadne u Pioniru javljam.
                            Ti prati da ne ispadne tu oko tvoje zgrade ili iz komjutera[emoji3]

                            Comment


                            • Nemam zgradu pa da bude moja,tako da i nema gde kod mene da ispadne.

                              Comment


                              • Nema tejlora,nadam se iskreno da nije povreda neka,slog bi me strefio

                                Comment

                                Working...
                                X