Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakva košarka, Nejsmit se u grobu okreće

    Comment


    • povreda wiliamsa u najgorem mogucem trenutku...nismo valjda toliki maleri...

      Comment


      • Auuu steta valjda nije ozbiljno.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Ne vjerujem da je puno ozbiljno, vidio sam ga da je stajao kraj klupe još krajem prve četvrtine kada je Bobi bio u kadru, i vikao nešto, da je ozbiljno već bi bio u svlačionici...

          Comment


          • Šta ćemo mi sledeće sezone bez Bobija?
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • bice mnogo tesko bez bobija ali sta da se radi valjda nadjemo adekvatnu zamjenu...jer ni bobi nije toliko dominiro prosle sezone a ove je eksplodiro mozda se i cirbi malo probudi uz jos jednog novog centra

              Comment


              • MW nije ozbiljnije poovrijedjen Igra naravno u polufinala protiv ovih!


                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                sigpic

                Comment


                • to je odlicna vijest... koji bi maleri bili da nam se bas sad to desi pred odlucujuce dule u sezoni

                  Comment


                  • Da li se to nama Đenka vratio :-)
                    Opaaaa

                    Comment


                    • Boban je oborio rekord Evrolige po broju ''dabl-dabl'' učinaka u jednoj sezoni!

                      Večeras je upisao 14 poena i 12 skokova, što mu je ove sezone u Evroligi ukupno 15, rekordni ''dabl-dabl'' učinak/dosadasnji rekord bio je 14-T.Berd/.

                      Sa Panatinaikosom u Beogradu, Bobi ce imati priliku da postigne još jedan rekord - po ukupnom broju skokova u sezoni, do sada ima 24o skokova/M/Turgdzan 248/.



                      Last edited by jovan; 04-04-15, 13:00.
                      * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                      Comment


                      • Ubjedljivo najbolji igrac Evrolige,vjerovatno i u istoriji ovog takmicenja! uhhh jedva cekam polufinale!


                        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                        sigpic

                        Comment


                        • Još samo od Metalca da kiksamo sad pred plej of...

                          Comment


                          • Radonja protiv Metalca proslavio mali jubilej

                            Dejan Radonjić je večeras ostvario 100. pobedu na klupi Zvezde!

                            Comment


                            • Dobro prvo poluvreme, steta sto dva zicera nije Kalina iskoristio, realno smo po igri trebali da imamo vecu razliku.
                              Pao je iskusna ekipa, ali nadam se da cemo da nastavimo maksimalno angazovano i da bi nam pobeda izuzetno znacila
                              * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                              Comment


                              • Bobi!!!
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X