Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ahahah Duka najjači

    Comment


    • Veceras se nadajmo pobedi nasih kosarkasa ! xD

      Comment


      • Originally posted by KERSDRS View Post
        Ovo sam i ocekivao, kada uslovno receno ne treba, Zvezda ce pobediti, ali kada treba da bi ostala u igri za EL ili za bilo sta, male su sanse.
        Znam da se ne radi o meni, ali osetio sam potrebu da ti ovo napisem
        Rekao sam ti da se uglavnom slazem sa tobom-sem u pesimizmu/mada si mozda samo "surovo realan"/.
        Zivo me interesuje tvoja reakcija, ako "slucajno" pobedimo Barsu

        Spoiler
        Posle utakmice razmenjujemo sustinu teme
        Last edited by jovan; 19-03-15, 17:10.
        * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

        Comment


        • Rezlutat je tu, to je bitno. Igra nije...

          Učinilo mi se da su uzeli veliki broj skokova u napadu, al ustvari nisu, izjednačeni smo 8-8, ali Barsa ima dva skoka više u odbrani...
          Šutaju puno trojki, 16 za poluvrijeme, a ubacili su samo 4, treba to iskoristiti, ali ne dati im da uđu u ritam. Lopta na Marjanovića i biti sprman za povratni pas, vjerovatno će ići dvojic na Bobija.
          I naravno da se svi malo drmnu

          Comment


          • Tejić, za kraj prve četvrtine!

            Comment


            • Ponosan sam na ove nase momke,kad ovako ginu/ipak je Barsa klasna ekipa/
              Rezultat je po meni uslovno nebitan, ali ovakva energija i srce na teren-postovanje
              * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

              Comment


              • Boban je odlican,probudio se u poslednje 3-4 utakmice,idemo momci do kraja do pobede.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Kako bi bilo odlično da dobijemo ovo, u solidnoj smo situaciji do kraja meča,, sada će biti klanica

                  Nažalost ipak ništa od pobede, nisu puno pobegli ali verujem da nema ovde više ništa da tražimo ..
                  Last edited by Lord Aleksoni; 19-03-15, 19:46.

                  Comment


                  • Ipak Kalina životinja daje neku nadu Samo -1, ajde momci

                    Što volim kada me ovako demantuju ili popišaju kada sam ih već otpisao

                    Jbg, niko nema muda da šutne za tri, ipak se nismo obrukali protiv Barce
                    Last edited by Lord Aleksoni; 19-03-15, 19:58.

                    Comment


                    • 16-10 u ofanzivnim skokovima za njih (3min pre kraja)

                      Aman Kaliniću prestani da ideš na faulove više!!!

                      I Jaka..sad se setio...ubi me ovaj čovek!
                      Last edited by miloolja; 19-03-15, 21:02.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Šteta na kraju, jako loša zadnja četvrtina, Tejić 4 faula za 4 minute, samo on to može...
                        Čestitke igračima na pariranju Barsi, trebali smo ovo dobiti, ali nema veze. Sad čisto zbog čast da se dobiju zadnje 3 utakmice protiv, realno, mnogo slabijih protivnika.

                        Comment


                        • Bobi je obezbedio sebe za sledecu sezonu, upravo u Barsu verovatno... Kako igra

                          Kalinic je na kraju napravio vrlo glup faul, Zvezda bi imala 12 sekundi za napad ako bi se odbranila, a on poslao Navara na linije za slobodnih bacanja...

                          Comment


                          • Originally posted by Bastia33 View Post
                            Šteta na kraju, jako loša zadnja četvrtina, Tejić 4 faula za 4 minute, samo on to može...
                            Čestitke igračima na pariranju Barsi, trebali smo ovo dobiti, ali nema veze. Sad čisto zbog čast da se dobiju zadnje 3 utakmice protiv, realno, mnogo slabijih protivnika.
                            da pustimo albu zbog trenera

                            Comment


                            • Kakva steta! Ali onakvu odbranu igrati skoro citav mec,fantazija ...2-3 napada je Barseloni isteklo vrijeme za napad,nisu imali resenja jbt...al ipak na kraju .....Paskval inace izjavio da im je ovo najbolji mec sezone,eto!Oce se tako nekima najbolji mec da odigraju protiv nas i zamalo da opet izgube...Idemo dalje!


                              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                              sigpic

                              Comment


                              • Znaci,dobili smo rivala za plej of,onakko kkako su mnogi od nas i prizeljkivali Udaricemo pecat nasoj novoj eri!


                                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X