Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vrlo je moguce brate..Nije on narocito nesto skup,nemoj da te zavaraju lazi na koje smo navikli.


    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
    sigpic

    Comment


    • Ako nastavimo gubiti, može on lako naći klub koji će mu dati više para, a možda i bolje uslove...

      Comment


      • Nije on vise kao kad je igrao u Unikahi,zato mu cijena i nije velika.Inace,svidja mu se u Zvezdi i srecan je


        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
        sigpic

        Comment




        • Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
          sigpic

          Comment


          • Sa pola terena, Joviću Nišlijo

            Comment






            • Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
              sigpic

              Comment


              • Biće gusto

                Ne sjećam se kad smo ubacili nekom ovoliko poena u prvom poluvremenu. Znam da smo prošle sezone ubacili 60 Partizanu, ali nisam siguran za ovu sezonu...

                Last edited by Bastia33; 12-03-15, 18:50.

                Comment


                • Baš je ovo dobro izgledalo, bez obzira na oslabljenog protivnika...25 asistencija...kakav timski rad
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Vezali smo 2 odlicna meca u EL,konacno nas je krenulo i vratili smo se u formu sa pocetka sezone,pitanje je samo koliko jos dugo mozemo u ovom ritmu da igramo,ali ovo veceras ej bilo veoma lepo za gledanje,bravo momci.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • U pravom trenutku se vracamo na svoj prepoznatljiv nivo,cak i ubojitiji..Kakvaa snaga tima,moc! Pasce i Barselona u cetvrtak! Pasce titula u ABA ligi,pasce titula u KLS...Postavicemo granice nove granice ove sezone! Nalozeni smo da stvari postavimo u red..Tako ce i biti!


                      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                      sigpic

                      Comment


                      • O Turciiiii... Imali koja od vas...

                        Comment


                        • Znam da se svi radujete što Zvezda opet igra kao na početku sezone.
                          Evo ja ću napisati da neki ne troše tastaturu:

                          Onaj Radonjić stvarno veze nema. Ovo bi svaki normalan trener dobio sa bar 37 razlike.

                          Ovo je čista pobjeda igrača Radonjić sa ovim nema nikakve veze.

                          Čist Radonjizam ☺

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Baš je ovo dobro izgledalo, bez obzira na oslabljenog protivnika...25 asistencija...kakav timski rad
                            Bravo za nasu Zvezdu

                            * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                            Comment


                            • Originally posted by forum1nick View Post
                              Znam da se svi radujete što Zvezda opet igra kao na početku sezone.
                              Evo ja ću napisati da neki ne troše tastaturu:

                              Onaj Radonjić stvarno veze nema. Ovo bi svaki normalan trener dobio sa bar 37 razlike.

                              Ovo je čista pobjeda igrača Radonjić sa ovim nema nikakve veze.

                              Čist Radonjizam ☺
                              Ciljas na mene? Sto ne dobismo Zalgiris i Galatu kuci, da se sad necemu nadamo? Ovo sam i ocekivao, kada uslovno receno ne treba, Zvezda ce pobediti, ali kada treba da bi ostala u igri za EL ili za bilo sta, male su sanse. Sto nismo razbili Megu za trofej 20 razlike? Jaca Mega od Galate? Igraju bolju odbranu

                              Comment


                              • Tako je bre Zvezdo! Gazi sve bre,gazi sve bre Radonja! Idemo bre gazi! Najbolji si trener u istoriji kluba! Kidaj bre sve,care!Idemo bre,sabijaj sve! Najbolji si breeeeee!!!!!!!!!


                                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X