Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bice View Post
    Radonja dobio par tesnih utakmica ove sezone,Cedevita,Mega,Buducnost.

    Spoiler
    Na cistu srecu da se razumemo
    Olimpija u Ljubljani


    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
    sigpic

    Comment


    • Daj, je l' me zezate? Koju utakmicu je dobio u neizvesnoj zavrsnici za titulu kako aba, tako i kls, i koju je to dobio protiv evropskih timova, sem budiveljnika sto ga je Jenkins dobio

      Comment


      • Zgazimo veceras sokice,i da tako najavimo sta ceka protivnike u PO! Idemo bre,RADONJA MAJSTORE!!GAZI!


        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
        sigpic

        Comment


        • Tako je bre! To! To je ona fora, napravimo seriju protiv cibone u zagrebu 20-0 i pobedimo ih, i onda puknemo u polufinalu aba kao pacenici. Juris, LAVOVI inace Duka, ignorisanje nije losa taktika, pogotovo kada nemas pametan odgovor. I za razliku od tebe, mi navijamo za Zvezdu a ne za Radonjica.

          Comment


          • Sale Obradovic se popickao sa igracem. Mogao bi na kraju sezone da napusti Albu, a nas da napusti Radonjic...

            Comment


            • Originally posted by KERSDRS View Post
              Tako je bre! To! To je ona fora, napravimo seriju protiv cibone u zagrebu 20-0 i pobedimo ih, i onda puknemo u polufinalu aba kao pacenici. Juris, LAVOVI inace Duka, ignorisanje nije losa taktika, pogotovo kada nemas pametan odgovor. I za razliku od tebe, mi navijamo za Zvezdu a ne za Radonjica.
              Ja samo cekam kad ce te banovati...Jer ti si odje na forumu radi spinovanja i trolovanja.Nista o Zvezdi nema fino da kazes.Bar se nadam da si nadgledan kod administracije. Evo Zvezda je ostavila odlican utisak protiv Rubin Kazanja,Maribora,sve dobili.... Batea u utakmici na pripremama,koju smo dobili sa 2:1 i igrali odlicno.Posto si samoproklamovani strucnjak,zasto ne kazes rijec dvije o tome,nego samo ruzne stvari volis da iznosis.Recimo napises kako je Ristic bio dobar,kako je Parker bio na nivou,kako se trcalo dobro.Ali ne,samo prljavo pises,ti odje samo prljavo pises. Da ne idem u off,ima tema za to,ali custo sumnjam da ces ista fino napisati.Opet da kazem,nadam se da si barem nadgledan kod administracije.


              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
              sigpic

              Comment


              • Kako je pocelo lose, ovo je sada ispalo odlicno u 2/4.
                Odbrana vrhunska , mali Tejic nactavlja sa dobrim igrama -ali Jaka bas los, da ne kazem tezu rec- ipak je odbrambeno dobar.

                Spoiler
                Drago mi je, da je Jenkins u sve boljoj formi
                * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                Comment


                • Druga i 4/4 odbrana na nivou EL, i to je prelomilo mec, iako je Zvezda odigrala moze se reci samo korektno.
                  Boban je uneo dosta mirnoce u igri- ipak je Zvezda daleko bolja ekipa.

                  Spoiler
                  Zadovoljan sam sutem za tri-8/19
                  Last edited by jovan; 16-02-15, 21:15.
                  * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                  Comment


                  • Koliko jadna igra. Ovo košarke nije vidjelo. Nismo zaslužili pobjedu, ali nije ni Cedevita.

                    Comment


                    • Zna li neko dal ce da se prodaju pojedinacne karte za kup
                      СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                      Comment


                      • Originally posted by Bendtner View Post
                        Zna li neko dal ce da se prodaju pojedinacne karte za kup
                        Prodaju se, cena za cetvrtfinale je 500, polufinale je 700 a finale 800 dinara. Doduse, samo po 100 dnevnih ulaznica se pusta u prodaju.
                        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                        Dakle, ti si portir!

                        Comment


                        • Cenu karata za finale prebacite u temu za KK Partizan. ;)

                          Comment


                          • Večeras rutinski, samo rutinski.

                            Comment


                            • Partizan je dosta bolji u ovom trenutku, pustite papire i sve ostalo... Realno oni su u dosta boljoj formi, i iskreno ne vidim kako bi mogli pobijediti večeras ako budemo igrali kao u zadnjim utakmicama.

                              Comment


                              • Ko nema Arenu..gleda...gde?
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X