Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • jednostavno nema ni potrebe opterecivati toliko ekipu da bi se doslo do pobjede u svakoj pa i nebitnoj utakmicu po svaku cjenu...vec imamo 2 povrjedjena igraca a dolaze najbitnije utakmice...treba malo razmisljati i o tome

    Comment


    • Kao da se svjesno islo u poraz...Potpuno bezvoljni i ravnodusni,na radost mnogih koji zive za nase poraze.Tek glavno predstoji,a tu je i KRK,koji zelimo da osvojimo takodje,jer je u pitanju,pehar...ne toliko vazzan ali jedan pehar u svojstvu takmicenja,dje zelimo takodje da demonstriramo moc.


      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
      sigpic

      Comment


      • treba lagano sacekati kraj sezone i onda sabrati utiske i vidjeti sta i koliko se moglo a sta se stvarno i uradilo...pa onda hvaliti ili kuditi...ja sam za sada prezadovoljan sezonom ali ipak treba sacekati kraj

        Comment


        • Drago mi je sto smo izgubili,posto su igraci mnogo veci pritisak imali tim "obaranjem rekorda" i vise su se cimali za to nego za EL,takav utisak sam imao.Sad kad su prekinuli taj niz,ocekujem da krenu malo jace u EL a da spuste gas u ABA ligi.Igra je ocajna bas i oaj poraz je trebao doci ranije,jos protiv Mege kad smo se izvukli ali eto pratila nas sreca neka i dogurasmo do 20.Mora da se poboljsa igra ne moze vise da se mrcvari ovako.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Današnji poraz od Krke nam nikako neće škoditi. Prije sam mišljenja da ćemo iz njega izići korist.
            Sada je pritisak neporaženosti konačno skinut sa ekipe. Dočekati polufinale da perfektnim učinkom bi bilo jako opasno i u medijima bi se spinovale razne priče, iz poznatih izvora. I ovako će toga biti, ali znatno manje.
            Broj tehničkih i trenutci u kojima smo ih dobijali govori da je izgleda i neko iz rukovodstva Zvezde svjestan ovoga.

            Comment


            • Radonjić bi morao malo više šansu da pruži mladjim igračima u ovim nebitnim mečevima koji slede u ABA...
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Originally posted by Il Capitano View Post
                Radonjić bi morao malo više šansu da pruži mladjim igračima u ovim nebitnim mečevima koji slede u ABA...
                Hoce djavola...

                Comment


                • Nema nista od toga
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • SRAMOTA.

                    Da li je uopšte moguće za pet profesionalnih košarkaša izgubiti 6 lopti u prvih 8 napada i za deset minuta da šutaju 3/14?

                    Comment


                    • Ovo je tuga-prosto boli ovakva nemoc i beznadje
                      Ne mogu da pljujem na Zvezdu, ali moram da priznam da sam tuzan sto na ovakav nacin dozvoljavamo da budemo bespomocni


                      Spoiler
                      Mozda je irealno, ali zivim u nadi da je oborena forma svesno, da bi bili pravi za bitne meceve
                      * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                      Comment




                      • Mnogo bolje druga četvrtina, jedna od boljih u zadnje vrijeme. Ali i dalje 1/12 za tri, Williams pogodi trojku i digne ekipu, a onda potpuno sreže ritam kada šuta ponovo za tri iz punog sprinta u sledećem napadu. Kakav retard.

                        Comment


                        • Svaka cast na borbenosti momcima, trebalo se bratiti posle 1/4. Ali, po ko zna koji put, ne znamo da igramo tesnu zavrsnicu i tacka.

                          Comment


                          • Jbg,poraz.Ali sa 28:6 preci u +5 u grotlu OAKE,svaka cast..to je za svaku pohvalu bre!Bravo moomci,samo drkosti i odvaznosti ubuduce malo vise..Bravo bre momci,i ti posle da se bojis nekog u abi,nemojte molim vas.Lavovi su bili fantasticni,idemo dalje! Imamo mi svakakvih navijaca jbg,eno onaj kaze 'najbednija ekipa koju je gledao u TOP 16' jebite mi oca,ako je on navijac Zvezde Idemo dalje Delije i bez obazirenja na tzv navijace Zvezde,na strucnjake,'kolumniste' i slicno.Sve neki strucnjaci
                            Inace,mec bio na nivocu NBA...odlican!


                            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                            sigpic

                            Comment


                            • Cekaj ti krenes od 28:6? Kako se ne seti da krenes od 0:0? U svakoj utakmici se raspadamo jednu cetvrtinu, lose odluke na kraju kao i uvek, greska Radonjica naravno koji nema pojma, alibi neznalica.

                              Comment


                              • Radonja dobio par tesnih utakmica ove sezone,Cedevita,Mega,Buducnost.

                                Spoiler
                                Na cistu srecu da se razumemo
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X