Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ја sam ti nešto već rekao, a ti kako hoćeš.
    Originally posted by Brajkula
    Veruj meni, radi kako hoćeš

    Brajkula, 2014. N.E

    Comment


    • Ajde manite se prepucavanja, dečko je samo izneo svoje mišljenje vezano za Radonjića sa kojim se i ja jednim delom slažem, tj. mišljenja sam da ukoliko želimo da napravimo neku dominaciju na području Balkana da nam je potreban iskusniji strateg.

      No sa druge strane Radonja ima rezultate do sada, te tako nijedan posto koji ga pljuje nije na mestu, bez obzira na lična ubeđenja, kao što je i ovo moje.

      Comment


      • @Duka
        Zvezda često pravi greške sa trenerima. Najveća je naravno bila ona u FK, kada se pod pritiskom "vjerni" navijača dala podrška slinavom Pjanoviću a kada je otjeran gospodin Muslin.
        Suprotno tome u KK je prošle godine prekinuta saradnja sa VV koji je svakako jedan od najboljih raspoloživih domaćih trenera. Svi znamo ko se i tada tome najviše radovao.
        Zanimljivo mi je da mi objasniš kako to zaključuješ za koga nego navija.

        Comment


        • Otpustanje Vukoicica je bila jedina moguca, ali i prava odluka. Previse je pogubio konce, pre svega u svlacionici. Radonjic je dosta bolji trener od njega, iako VV ekipe igraju dopadljivije, pa to verovatno utice i na njegovu reputaciju kao trenera. Radonjicevi timovi igraju ruzno, ali dolaze do rezultata. OK, Dejo ima svoje nedostatke, po neki put su mu odluke u toku utakmice i rotacije kriminal, ali radi dobar posao.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Originally posted by 80Vlado View Post
            @Duka
            Zvezda često pravi greške sa trenerima. Najveća je naravno bila ona u FK, kada se pod pritiskom "vjerni" navijača dala podrška slinavom Pjanoviću a kada je otjeran gospodin Muslin.
            Suprotno tome u KK je prošle godine prekinuta saradnja sa VV koji je svakako jedan od najboljih raspoloživih domaćih trenera. Svi znamo ko se i tada tome najviše radovao.
            Zanimljivo mi je da mi objasniš kako to zaključuješ za koga nego navija.
            Previse smo slusali o smjeni trenera..i to trenera koji ima rezultate bukvalno na svim poljima,a vise mudraca oce da ga smjenjuje Cekaj,sta mislis da li je to u redu..da se zapita covjek,da li zivimo u oboljelom drustvu,iako ne zivimo,ali da li je dobar dio drustva ok,nije.Taman se stalo sa apsurdima,kad ono opet cujes 'trener mora da ide' ejj na osnovu cega,ljudi!Da li je zdravo takvo plasiranje tih ludosti? Pa naravno da nije jbt bre! Pustite da Gospodin Radonjic radi kao sto radi,ja sam ovim u sustini ipak zadovoljan,zadovoljan jako..jer moja Zvezda pobjedjuje maltene sve sto joj se nadje na putu,cinjenica.Na kraju,Radonjic iz svega ovoga do sada,moze da bude i samo bolji i iskusniji,tek onda ce da bude to jos bolje,Vlado.


            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Duka View Post
              Previse smo slusali o smjeni trenera..i to trenera koji ima rezultate bukvalno na svim poljima,a vise mudraca oce da ga smjenjuje Cekaj,sta mislis da li je to u redu..da se zapita covjek,da li zivimo u oboljelom drustvu,iako ne zivimo,ali da li je dobar dio drustva ok,nije.Taman se stalo sa apsurdima,kad ono opet cujes 'trener mora da ide' ejj na osnovu cega,ljudi!Da li je zdravo takvo plasiranje tih ludosti? Pa naravno da nije jbt bre! Pustite da Gospodin Radonjic radi kao sto radi,ja sam ovim u sustini ipak zadovoljan,zadovoljan jako..jer moja Zvezda pobjedjuje maltene sve sto joj se nadje na putu,cinjenica.Na kraju,Radonjic iz svega ovoga do sada,moze da bude i samo bolji i iskusniji,tek onda ce da bude to jos bolje,Vlado.
              Nema potrebe da mu bilo sta objasnjavas. Takav smo narod, nezahvalan, samo se ovde uspeh ne prasta, ne mislim sad konkretno na Radonjica, nebitno. Zasto West Ham nije smenio Sema kada je izgubio 5/6 -0 od nekoga, skoro je bilo? Takav narod, takav mentalitet ne moze se to promeniti. Samo ces ovde cuti "Djokovicu idi u Monte Karlo izadajnice" itd. Opusteno samo.
              Veceras ocekujem gazenje Vizure i to posteno gazenje

              Comment


              • Comment


                • posle mnogo omalovazavanja ovog takmicenja kad su neki vidjeli da cemo ga mi osvojiti a kada su ga oni osvajali bio je to veoma vazan trofej ...KUP JE NAS...idemo dalje i ako znam da ove sezone vjerovatno nije bitan trofej ni u ABA ligi ni u super ligi...bar ce tako neki da kazu ako vide da ga nemogu osvijiti...ali za nas je sve bitno...Zvezdo zgazi ih sveeeee

                  Comment


                  • http://mondo.rs/a660823/Sport/Kosark...rogovorio.html razveselio se i Radonja.

                    Comment


                    • Comment


                      • Deluje da je Rasko kompletno izasao iz one krize posle EP, samo napred majstore!

                        Comment


                        • Evo i nama pojacanje iz mog ugla Sasa Pavlovic, decko nije u nekoj formi ali svakako je kvalitet i to kakav, ali, ono, nadam se da ce manje lopti ici u ruke Bogdanovicu hahahah. Kad se radujem sto im dolazi jedan Sasa Pavlovic samo da bi Bogdan imao sto manje loptu u rukama. Jos da su im tu Vesterman i Milosavljevic bilo bi idealno.
                          Nista ljudi, trazite broj Milicica, pa da ga zovemo. Da i on dodje da igra iz ljubavi

                          Comment


                          • Ja mislim da je možda preloman faktor u narednom pojačanju Zvezde, ako to bude kvalitetan igrač za naše podnevlje to bi trebalo da predstavlja teg na naštem delu vage. Jer pitanje je na šta će da liči Bertans kada se vrati, videćemo kako će Pavlović isto tako da deluje, polako. Sve što može da se danas u ovom trenutku zaključi jeste da je Zvezda u boljem položaju od pkk i to odavno nije bilo tako, čak i kada smo poslednju titulu osvojili pkk je bio favorit u odnosu na nas, tj. u boljem položaju, tako da....videćemo, dani su pred nama.

                            Comment


                            • Suska se za Josh Childress-a....no,aj sad....


                              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                              sigpic

                              Comment


                              • Mislim da bi se upišao od sreće kada bi on došao

                                Comment

                                Working...
                                X