Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jos Partizan i imamo 26-0..
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • Auuu srce mi stade u poslednjoj cetvrtini.Imala je Buducnost seriju 15-3,ja reko gotovo,ali ipak Kalina legenda resava pitanje pobednika.Prva pobeda u gostima protiv Buducnosti,ajmoo daljeee.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Comment


        • Originally posted by AleksaVP View Post

          Najlepši osećaj kada te demantuju na terenu, bravo momci!
          Drago mi je zbog Jenkinsa, posebno.
          Odigrao je u zadnje vreme najbolju utakmicu, i da smo izgu....osecao bi se kao krivac zbog onog neuspesnog zakucavanja.
          Ko zna zasto je ovo dobro-sto je bas na ovakav nacin zavrseno-vreme ce da pokaze
          * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

          Comment


          • Pala Moraca posle 11 godina Sad sa utakmice,osjecaj je fenomenalan,fantastican!Muk u Moraci posle odbojkaskog kosa Kaline koji je i donio pobjedu!
            Inace,ovo je takodje pobjeda kao omaz onima koji kazu da Radonja ne moze da dobije niJednu neizvjesnu utakmicu Ovo je samo 19 pobjeda u nizu,19-0! Ja se izvinjavam,idemo dalje,gazi do 26-0!


            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
            sigpic

            Comment


            • Sreca cista...
              Originally posted by Casiraghi
              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
              Originally posted by Casiraghi
              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
              Originally posted by Casiraghi
              Srecan Mane svima koji slave.

              Comment


              • AHAHAHAAHAHAHAHHA jeste Duka, Radonjić mag smislio maestralnu akciju za pobedu
                Originally posted by Brajkula
                Veruj meni, radi kako hoćeš

                Brajkula, 2014. N.E

                Comment


                • Moram priznati da nisam stigao pogledati cijeli meč, samo posljednjih 5 minuta.
                  Znam da su mnogi ovaj meč pratili sa velikom pažnjom i nadali se drugačijem ishodu. Iskreno mi je žao zbog njih jer nam ova pobjeda baš ništa ne znači.

                  Standardno, Kalina srpska životinjaaaaa!!!

                  Momci su dokazali da igraju srcem i bez kalkulacija i fazona "može nam se". To se rezultatom vraća, a vraća i vjeru da u sportu nije baš sve kvarno (kao rezultat Chelsea u FA Cup-u).

                  Radonjizam .

                  Comment


                  • nevjerovatna utakmica i pobjeda...malo me iznenadila pozrtvovanost i borbenost igraca da dodju do ove pobjede ipak nas u cetvrtak ceka utakmica koju moramo dobiti...ali smo pokazali taj pobjednicki mentalitet ginemo i kad nam netreba...BRAVO MOMCIIIII

                    Comment


                    • Ima i ovo

                      Comment


                      • ko gubi ima pravo da se ljuti

                        Comment


                        • Igrac utakmice 18p(6-6 za dva) 7 skokova
                          sigpic

                          Comment


                          • U jednoj večerašnjoj emisiji gledalac koji se uključio bio je vidno uznemiren.
                            Čak je i vickasti voditelj to primjetio i uz osmjeh ga pitao: "Zašto ste nervozni, pa ne navijate zabudućnost?"
                            Kada je dobio odgovor da gledalac navija za jedan drugi klub osmjeh sa lica je nestao .

                            Comment


                            • Originally posted by Duka View Post
                              Pala Moraca posle 11 godina Sad sa utakmice,osjecaj je fenomenalan,fantastican!Muk u Moraci posle odbojkaskog kosa Kaline koji je i donio pobjedu!
                              Inace,ovo je takodje pobjeda kao omaz onima koji kazu da Radonja ne moze da dobije niJednu neizvjesnu utakmicu Ovo je samo 19 pobjeda u nizu,19-0! Ja se izvinjavam,idemo dalje,gazi do 26-0!
                              Pa prso je radonja i ovu tekmu, to sto je brat kalina napravio ludacki potez par sekundi pre kraja nema bas nikakve veze sa radonjicem... Njemu je i smesni jovovic odrzao lekciju

                              Послато са MK16i користећи Тапаток 2

                              Comment


                              • Originally posted by Mladen View Post
                                AHAHAHAAHAHAHAHHA jeste Duka, Radonjić mag smislio maestralnu akciju za pobedu
                                Pa dobro,niko nije smislio akciju..a ovo 19-0 je cista sreca i mislim da Radonjic ama bas nikakve veze nema sa rekordnim skorom.On je tu,eto onako..postoji


                                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X