Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jao hebem ti šta uradiše Ponavlja se ono kada su igrali Partizan - Hemofarm

    Pa igrajte košarku mater vam hebem

    Comment


    • Kako da se igra kad je mrznja tolika da to nije bilo nikad.

      Neda Dule titulu po svaku cenu...

      Comment


      • Originally posted by dragana10 View Post
        Kako da se igra kad je mrznja tolika da to nije bilo nikad.
        pisi u temi kosarka srbije. tamo svi pisu trenutno..
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Bio je ocigledan faul u napadu.
          Na kraju, ako je obezvredjena titula, zasto izazivaju ovakav haos i zasto ovako"ratnicko"ponasanje, kada gube
          * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

          Comment


          • Interesuje me da vidim, taj njihov"karakter", na koji se pozivaju i jedni i drugi
            * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

            Comment


            • Umesto da smo sinoć uživali u sportskom spektaklu gledali smo one mučne scene, u direktnoj režiji velikog košarkaškog maga DV-a. Kad nije po njegovom, kad ne može da sportski pobedi onda se dešavaju ovkave stvari. Posle povlačenje igrača sa terena ovo se moglo i naslutiti da ako ne ide dobro da se napravi haos. Dokaz je i to što su igrači hteli da namerno ostanu sa jednim igračem kako bi se utakmica prekinula. I to mu je uspelo. Sada ćemo verovatno sledeću utakmicu i mi igrati bez publike, Nelson će biti kažnjen i DV je svoj cilj ispunio. Godinama u nazad se slične stvari dešavaju i pošto se to nije seklo u korenu naravno da je došlo do ovog. S obzirom da sledeće godine partizan ne igra EL, da će mu ceo tim otići DV je rešio da ode u velikom stilu. Ako ja ne mogu da osvojim titulu niko neće. I onda novinarski šljam stvalja sve u isti koš, još uvek se boje Dv-a i niko ne sme da napiše kako je on jedini krivac za ovo sinoć Ali nema veze pobeda se piše i koliko god hteli da obezvrede sva takmičenja kad ne mogu da ga osvoje, pobede se pišu i mi vodimo . Godinama u nazad su takve utakmice oni dobijali i tada je to bilo sve ok, kad god smo imali konkurentni tim bilo ja zastrašivanja , igrača, sudija i sve se to dozvoljavalo. I evo ovo je kulminacija svega toga. Nadam se da će partizan oteratati DVa i postaviti nekog normalnog trenera koji neće dojiti svoje igrače mržnjom kakvu imaju sadašnji igrači partizana prema svemu što je crveno belo. I na kraju šlag na torti izjava da vođe navijača vode Srbiju zaista Možda je uslov da Srbija uđe u EU da se uništi partizan pa se zato VUčić trudi tako... I izjava BB da će razmisliti da li će igrati za reprezentaciju zbog sudjenja, pa BB ne moraš . Moš misliti. Fala Bogu imamo igrača .
              Tuga, od košarke je napravljena sprdnja , mora podhitno da se nešto menja a prvi korak je doživotno izbacivanje bolesnika DVa, koji i ako je nekad bio ok, sad to više sigurno nije. Njegova bolesna mržnja prema zvezdi je sve ovo napravila.
              Da nekako završimo ovo prvenstvo i da se onda menjaju stvari. Jer ovako smo na pravom putu da dostignemo fudbalsku sudbinu.

              Comment


              • Originally posted by dragana10 View Post
                Umesto da smo sinoć uživali u sportskom spektaklu gledali smo one mučne scene, u direktnoj režiji velikog košarkaškog maga DV-a. Kad nije po njegovom, kad ne može da sportski pobedi onda se dešavaju ovkave stvari. Posle povlačenje igrača sa terena ovo se moglo i naslutiti da ako ne ide dobro da se napravi haos. Dokaz je i to što su igrači hteli da namerno ostanu sa jednim igračem kako bi se utakmica prekinula. I to mu je uspelo. Sada ćemo verovatno sledeću utakmicu i mi igrati bez publike, Nelson će biti kažnjen i DV je svoj cilj ispunio. Godinama u nazad se slične stvari dešavaju i pošto se to nije seklo u korenu naravno da je došlo do ovog. S obzirom da sledeće godine partizan ne igra EL, da će mu ceo tim otići DV je rešio da ode u velikom stilu. Ako ja ne mogu da osvojim titulu niko neće. I onda novinarski šljam stvalja sve u isti koš, još uvek se boje Dv-a i niko ne sme da napiše kako je on jedini krivac za ovo sinoć Ali nema veze pobeda se piše i koliko god hteli da obezvrede sva takmičenja kad ne mogu da ga osvoje, pobede se pišu i mi vodimo . Godinama u nazad su takve utakmice oni dobijali i tada je to bilo sve ok, kad god smo imali konkurentni tim bilo ja zastrašivanja , igrača, sudija i sve se to dozvoljavalo. I evo ovo je kulminacija svega toga. Nadam se da će partizan oteratati DVa i postaviti nekog normalnog trenera koji neće dojiti svoje igrače mržnjom kakvu imaju sadašnji igrači partizana prema svemu što je crveno belo. I na kraju šlag na torti izjava da vođe navijača vode Srbiju zaista Možda je uslov da Srbija uđe u EU da se uništi partizan pa se zato VUčić trudi tako... I izjava BB da će razmisliti da li će igrati za reprezentaciju zbog sudjenja, pa BB ne moraš . Moš misliti. Fala Bogu imamo igrača .
                Tuga, od košarke je napravljena sprdnja , mora podhitno da se nešto menja a prvi korak je doživotno izbacivanje bolesnika DVa, koji i ako je nekad bio ok, sad to više sigurno nije. Njegova bolesna mržnja prema zvezdi je sve ovo napravila.
                Da nekako završimo ovo prvenstvo i da se onda menjaju stvari. Jer ovako smo na pravom putu da dostignemo fudbalsku sudbinu.
                Ja koliko god zeleo da dule ode u penziju vi me uveravate u suprotno da neko u jednom postu toliko puta spomenuo duleta
                16 godina bez titule napravi tolike frustracije da ti se cini da je za propast jednog tima kriv taj jedan covek i po svaku cenu se pokusava izbaciti iz sporta
                Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                Comment


                • Originally posted by cleoo View Post
                  Ja koliko god zeleo da dule ode u penziju vi me uveravate u suprotno da neko u jednom postu toliko puta spomenuo duleta
                  16 godina bez titule napravi tolike frustracije da ti se cini da je za propast jednog tima kriv taj jedan covek i po svaku cenu se pokusava izbaciti iz sporta
                  Promašio si poentu mog posta totalno.
                  Ti malo bolje pročitaj pre nego što pišeš.

                  Comment


                  • Originally posted by dragana10 View Post
                    Promašio si poentu mog posta totalno.
                    Ti malo bolje pročitaj pre nego što pišeš.
                    Ajde mi ti objasni koja je poenta kad napises da je dule ovo sve izrezirao i da je resio da ode u velikom stilu ovoliko mrznje prema jednom treneru i prema najvecem kosarkaskom klubu u srbiji jos nisam video
                    Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                    Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                    Comment


                    • Možda nije taj DV jedini krivac za ono sinoć, ali nije ni blizu nevinog. Zapravo on je jedini lik oko koga se uvek ove godine diže prašina, teorija zavere, ne bih rekao ? Ajde da uzmemo npr. da je teorija zavere ono sa skidanjem sakoa, neka bude iako nije, preterivanje je sa tim stvatno, ali hvatanje Bogdanovića za vrat i dizanje prašine oko njegovih, pa malo je reći, seljačkih izjava u medijima nema veze sa teorijom zavere, otimanjem titule kako to navijači partizana vole da kažu i slično.

                      Vrlo interesantna pojava meni, kako u fudbalu tako evo sada i u košarci, da čim je Zvezda konkurentna, zapravo bliža titulu oni govore o nekim krađama, otimanjima, zaverama svih protiv njih, pri tom da naglasim da ne znam da li se to pisalo i ovde na forumu stvano me mrzi da čitam te posotove imam pametnija posla jbg SP je, već pričam pretežno na osnovu izjava Grobara u mom okruženju.

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        Možda nije taj DV jedini krivac za ono sinoć, ali nije ni blizu nevinog. Zapravo on je jedini lik oko koga se uvek ove godine diže prašina, teorija zavere, ne bih rekao ? Ajde da uzmemo npr. da je teorija zavere ono sa skidanjem sakoa, neka bude iako nije, preterivanje je sa tim stvatno, ali hvatanje Bogdanovića za vrat i dizanje prašine oko njegovih, pa malo je reći, seljačkih izjava u medijima nema veze sa teorijom zavere, otimanjem titule kako to navijači partizana vole da kažu i slično.

                        Vrlo interesantna pojava meni, kako u fudbalu tako evo sada i u košarci, da čim je Zvezda konkurentna, zapravo bliža titulu oni govore o nekim krađama, otimanjima, zaverama svih protiv njih, pri tom da naglasim da ne znam da li se to pisalo i ovde na forumu stvano me mrzi da čitam te posotove imam pametnija posla jbg SP je, već pričam pretežno na osnovu izjava Grobara u mom okruženju.
                        Prosle godine je isto zvezda dobila partizan u finalu na njegovom terenu pa niko nista nije rekao ove godine je pobedile oba puta u aba ligi i opet niko nista nije rekao da je kradja ili namesteno ali ovo sto sinoc desilo je feliks baumgartner video iz svemira
                        Za dulete je rekao sam to 100 puta dosad vreme da ode u penziju
                        Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                        Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                        Comment


                        • Originally posted by cleoo View Post
                          Ajde mi ti objasni koja je poenta kad napises da je dule ovo sve izrezirao i da je resio da ode u velikom stilu ovoliko mrznje prema jednom treneru i prema najvecem kosarkaskom klubu u srbiji jos nisam video
                          Pa jeste najveći jel nijednog drugog nije ni bilo. Zvezda je pre bila osam godina u blokadi i nikom to nije smetalo. Normalno je da ste bili prvi jel su svi igrači dolazili kod vas jel ste imali para, jel je država to omugućila. Da ste bili miljenici države od vremena Mirka Marjanovića pa na ovamo u svim sportovima to se može lako dokazati. Eto čisto da to spomenem da ne kažeš kako krivim duleta za neuspehe zvezde. Ne samo u košarci , ali je to druga tema.
                          A da doji mržnjom igrače to je sigurno istina, jer znam to iz pouzdanih izvora od nekih igrača partizana.
                          Dule je trener koji osim ove naše lige i abe nije ništa uradio u svom trenerskom životu. Igrao je F4 kada je evropska košarka slomljena finasijkom krizom bila najlošija u zadnjih 15 godina. Da li treba spominjati njegovu avanturu zvanu reprezentacija ili cska?
                          Izbacio je nekoliko talenata koji bi verovatno i postigli to što jesu i daje neko drugi bio trener , to što ga vi dižete unebesa to je vaša stvar i treba da ga dižete. Doneo vam je ono što vi navijači najviše volite. Samo biti bolji od zvezde , ništa drugo nije važno.
                          To se dečko zove kompleks.
                          On je doneo ovu mržnju i netrpeljivost od kad se vratio na mesto trenera i onda uz malu pomoć prijatelja iz suparničkog tabora napravio jednu atmosferu koja me neodoljivo podseća na onu iz fudbala od pre par godina kad su takva dva mozga to isto radila i prepucavala se i stvarala netrpeljivost.
                          I za kraj pošto se više neću upuštati u ovakve rasprave, jer po tvom pisanju vidim da to nema svrhe, samo da ti kažem da sam jedne davne godine išla na fudbalski derbi sa mojim drugarima grobarima , koji su me na tu utakmicu davukli na jug. Zvezda je pobedila sa 3-1 a ja sam se radovala za svaki go i niko me nije ni pogledao. Da li je danas to moguće i ko je kriv za to?

                          Comment


                          • Originally posted by dragana10 View Post
                            Pa jeste najveći jel nijednog drugog nije ni bilo. Zvezda je pre bila osam godina u blokadi i nikom to nije smetalo. Normalno je da ste bili prvi jel su svi igrači dolazili kod vas jel ste imali para, jel je država to omugućila. Da ste bili miljenici države od vremena Mirka Marjanovića pa na ovamo u svim sportovima to se može lako dokazati. Eto čisto da to spomenem da ne kažeš kako krivim duleta za neuspehe zvezde. Ne samo u košarci , ali je to druga tema.
                            A da doji mržnjom igrače to je sigurno istina, jer znam to iz pouzdanih izvora od nekih igrača partizana.
                            Dule je trener koji osim ove naše lige i abe nije ništa uradio u svom trenerskom životu. Igrao je F4 kada je evropska košarka slomljena finasijkom krizom bila najlošija u zadnjih 15 godina. Da li treba spominjati njegovu avanturu zvanu reprezentacija ili cska?
                            Izbacio je nekoliko talenata koji bi verovatno i postigli to što jesu i daje neko drugi bio trener , to što ga vi dižete unebesa to je vaša stvar i treba da ga dižete. Doneo vam je ono što vi navijači najviše volite. Samo biti bolji od zvezde , ništa drugo nije važno.
                            To se dečko zove kompleks.
                            On je doneo ovu mržnju i netrpeljivost od kad se vratio na mesto trenera i onda uz malu pomoć prijatelja iz suparničkog tabora napravio jednu atmosferu koja me neodoljivo podseća na onu iz fudbala od pre par godina kad su takva dva mozga to isto radila i prepucavala se i stvarala netrpeljivost.
                            I za kraj pošto se više neću upuštati u ovakve rasprave, jer po tvom pisanju vidim da to nema svrhe, samo da ti kažem da sam jedne davne godine išla na fudbalski derbi sa mojim drugarima grobarima , koji su me na tu utakmicu davukli na jug. Zvezda je pobedila sa 3-1 a ja sam se radovala za svaki go i niko me nije ni pogledao. Da li je danas to moguće i ko je kriv za to?
                            i ti verujes u to sto si napisao verovatno su kostunica i djindjic bili veliki grobari
                            Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                            Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                            Comment


                            • Originally posted by cleoo View Post
                              Prosle godine je isto zvezda dobila partizan u finalu na njegovom terenu pa niko nista nije rekao ove godine je pobedile oba puta u aba ligi i opet niko nista nije rekao da je kradja ili namesteno ali ovo sto sinoc desilo je feliks baumgartner video iz svemira
                              Za dulete je rekao sam to 100 puta dosad vreme da ode u penziju
                              Pa nije niko ništa rekao jer je bilo očigledno da će Partizan da osvoji, lepo sam ti napisao čim su šanse veće na drugoj strani ovakve se stvari događaju. Ne kažem da je za ovo sinoć samo DV kriv i to sam napisao, ali isto tako braniti ga stvarno nema osnova, čak je i suludo ako se već pozivaš na neko poštenje i pravičnost.

                              Originally posted by cleoo View Post
                              i ti verujes u to sto si napisao verovatno su kostunica i djindjic bili veliki grobari
                              Nzm za pomenutu dvojicu, ali ja stvarno ne mogu da se setim koliko je trofeja Zvezda osvojila u dva najveća sporta a da je garnitura SPS na vlasti (osim u ovom Vučićevom mandatu gde zapravo samo on vlada, SPS je tu samo da se na nekog prenese eventualna krivica za eventualne greške, kao i zbog vraćanja nekih starih usloga) , veruj mi nije slučajno kao što ni danas nije slučajno što SD Czv u ovoj sportskoj godini uzima dvocifren broj trofeja.

                              Comment


                              • Sve priče koje su ove godine bile vezane za fudbal će se od sledeće već zaboraviti jer će Zvezda očigledno u sezonu ući 60x slabija, i Partizan ponovo biti prvak.

                                Što se tiče košarke, domaće, ne pratim je odavno. Ono što je Vujošević uradio Bogdanoviću za mene prevazilazi zdrav razum i ja koji sebe smatram normalnom osobom ne mogu dati sebi pravo da više takvog čoveka podržavam i dajem mu podršku da i dalje radi sa našom decom. Njegov prvi zadatak je da od njih napravi ljude, pa tek onda igrače.

                                Ono što meni najteže pada je to što većina nas kao simpatizera dva kluba nije ostala imuna na mržnju koju stvaraju Čović i Vujošević. Uključite vaš mozak i ne dozvolite da vam te 2 persone stvaraju konflikt sa osobama iz vašeg bliskog ili daljeg okruženja. Nijedan klub na ovom svetu nije razlog da se dešavaju neke stvari i upućuju teške reči drugim osobama.
                                Originally posted by Brajkula
                                Veruj meni, radi kako hoćeš

                                Brajkula, 2014. N.E

                                Comment

                                Working...
                                X