Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Још смо имали проблема у путу са снегом.Шта год да урадимо тамо добро је.Надам се да је Боби оздравио.

    Comment


    • Mislim da gubimo danas ali najbitnije je da imamo najbolju koš razliku u tom odnosu mi-Bilbao-Nižnji, a za sada je tako i prolazimo kao prvi u grupi.

      Deluje da će 3 ekipe imati skor 4-2, a u medjusobnim susretima 2-2.
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Ja kako kontam ako večeras dobijemo idemo u narednu rudnu gde se ukrštamo sa grupom Bešiktaš, Cedevita, Lijetvus, Saragosa, to mi dođe kao lakši posao do top8, e posle nzm kako ide kostur.

        Daj da izginu ovi naši, red je da dobijemo neki meč gde nismo favoriti i da se ne cimamo sa ovim Rusima.

        Comment


        • Edin Avdić: Admiral Nelson
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Mislim da imamo problem. Pritisak raste iz dana u dan. Radonjic sd lozi na EK. Ja mislim da mi nemamo ekipu za EK i da nam ne treba. Da treba sad da odmori igrace i da pruzi malo vecu sansu mladjima. Jer ako se bude pucalo na sve trofeje plasim se da cemo ostati bez aba i domacice a to je valjda prioritet. Treba igrati i Ek al bez pritiska rastereceno i posto su igraci premoreni po meni ih e treba forsirati. Bez pojacanja nemamo neke velike izglede. Plasim se samo da ne dodje do povrede. Veceras treba odmoriti i Djenku i Nelsona i Katica malo vise. Atmosfera u klubu nije bas savrsena kako to izgleda pritisak raste iz dana u dan. Ja mislim ds fudbaleri zvezde i kosarkasi trpe najveci pritisak od sviiih klubova.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post

              Сјајан текст.

              Comment


              • Originally posted by KERSDRS View Post
                Mislim da imamo problem. Pritisak raste iz dana u dan. Radonjic sd lozi na EK. Ja mislim da mi nemamo ekipu za EK i da nam ne treba. Da treba sad da odmori igrace i da pruzi malo vecu sansu mladjima. Jer ako se bude pucalo na sve trofeje plasim se da cemo ostati bez aba i domacice a to je valjda prioritet. Treba igrati i Ek al bez pritiska rastereceno i posto su igraci premoreni po meni ih e treba forsirati. Bez pojacanja nemamo neke velike izglede. Plasim se samo da ne dodje do povrede. Veceras treba odmoriti i Djenku i Nelsona i Katica malo vise. Atmosfera u klubu nije bas savrsena kako to izgleda pritisak raste iz dana u dan. Ja mislim ds fudbaleri zvezde i kosarkasi trpe najveci pritisak od sviiih klubova.
                Mi ako ne uzmemo ABA ostaojemo samo na Kupu i ove godine, jer sumnjam da će Radonjić ca dobije Duleta tri u seriji, msm nije nemoguće, ali eto ja sumnjam. Dok finale ABA (ako se ne sastanemo u 1/2), jedan meč, tenzija, tu je sve moguće. Videćemo u ostalom ima dotle još, mada i ta trojka...sa jakom trojkom...ma nisam pametan.

                Comment


                • stavio sam 20 e na nas... kvota 2.65, to je jace od mene


                  Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    Mi ako ne uzmemo ABA ostaojemo samo na Kupu i ove godine, jer sumnjam da će Radonjić ca dobije Duleta tri u seriji, msm nije nemoguće, ali eto ja sumnjam. Dok finale ABA (ako se ne sastanemo u 1/2), jedan meč, tenzija, tu je sve moguće. Videćemo u ostalom ima dotle još, mada i ta trojka...sa jakom trojkom...ma nisam pametan.
                    Kako se blizi kraj partizan sve jaci Zvezda sve slabija. Tako je bilo i prosle godine. Bukvalno imaju jeziv sistem i dobrog trenera nesto tipa Man Utd u fudbalu. Jesu radili sve i svasta prljavo al to ne moze da im se ospori, poredim sa UTD cisto zbog tog nekog pobednickog mentaliteta. Jedno tri puta im je lakse da igraju protiv nas. Em su im igraci povredjenji, em su se nalozili na pricu o nasem budzetu. Nije bas da se ne ocekuje titula od njih, ali od Zvezde 10 puta vise bas zato sto je dugo i nema. Moramo da prelomimo sezonu jakim pojacanjem. Veliki je pritisak na igracima opet kazem bice tesko. Samo jedne sezone da uzmemo Aba i to je to. Posle ce biti lakse. A i ja mislim da ce tesko Radonjic protiv Duleta al naravno hrabro do kraja pa Boze moj i da nista sem kupa ne uzmemo. ZVEZDA!!!

                    Comment


                    • Pa prirodno je da ako već rastemo sada dođe pored Kupa još npr. ABA. Da se kvalifikujemo u EL opet, Kup i još jedan trofej i lepota, to mi zadovoljava apetit i to je uspešna sezona za klub koji raste, tj. oporavlja se. Jer pojačali smo tim, jači smo nego prošle godine, prirodno je dakle još jedan trofej.

                      EK, njega ne pominjem, tu šta god da uradimo lepo, nećemo da preterujemo.

                      Comment


                      • Hahaha ala nas hoce. Brravo momci Bravo legende bravo majstori

                        Comment


                        • Veceras nepravedno zapostavljeni , BRAVO MOMCI!!!

                          Comment


                          • Svaka cast momcima odlicno su odigrali samo napred
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Bravo Bogovi ove igre, bravo majstori ! Idemo u top16, lagano mi to.

                              Tadija otac, zanimljivo je kako igrač koga vi ovde ispljujete odmah sledeći meč iskida

                              Comment


                              • Ovo je fenomenalno.

                                Kol'ko Dženkinsa nije htelo toliko je htelo Tadiju...
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X