Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sreća se u košarci zaslužuje. I igrao sam je, i gledam ceo život, ako o nečemu znam, znam o košarci. I naravno da se pamte samo pobednici.
    Ako uđeš maksimalno u meč, maksimalno treniraš pred meč, srcem odigraš, dolazi i sreća, ne uvek naravno. Ona trojka Saleta Đorđevića, krvav rad, koji se na kraju isplatio kada je najviše trebalo.
    Dakle ovde se ne misli na sreću u smislu palo sa neba, udarila lopta igrača u glavu pa ušla u koš nego da ti se pogode prave stvari u pravom trenutku, to se svakako zasluži, a Zvezdu večeras nije htelo NIŠTA, to je zbog pristupa utakmici i psihe. Da su ušli naoštreni, odlučni, sa samopouzdanjem za koje nije postojao razlog da se izgubi, razvalili bi ih kao Borac iz Čačka. To su dokazali tamo serijom 20-0 sa pola muke, ali to se nigde ne pamti. Pamti se da su ušli u meč lagano, bez volje. Ne može niko da mi priča da su želeli. Nisu, jer da jesu iskidali bi! A nisu iskidali nego su se ispucavali, očajnički tražeći sreću koja ne dolazi kada je ne zaslužiš, otuda i očajan procenat. Naravno, ne treba ti sreća da bi pogodio trojku, ali posle 20 omašenih i minusa, naravno da treba.

    Comment


    • RADONJIĆ SLAMENI ŠEŠIR.

      Comment


      • Da smo dobili ovi iz Cibone su trebali da ugase klub, ALi ozbiljno to mislim. Mi smo sutirali ako se ne varam 2/32. .

        Cele sezone nas muci sut za 3. I svako ko odigra zonu protiv nas dobro, imao je velike sanse da nas pobedi. Meni samo nije jasno, najbitniju tekmu u sezoni odigras i odigras tako lose.. Jbg, sad ce u kvalifikacijama da nas naguze.

        I o cemu razmisljaju ovi nasi!? Nisu imali nesto teske suteve za 3, gde im je glava? Ja da sam sutirao 32 puta za 3 kao duduk, pa 5 bi dao da jebe rak raka..
        Last edited by l1m4r; 25-04-14, 00:10.
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Sport je ovo ljudi, nekada se poklope mnoge stvari pa napravite veliki uspjeh, a nekada obrnuto.
          Mada za ovakakv blam je trebalo da se poklopi mnogo toga:
          1. Bojkot,
          2. TV duel,
          3. Najgore izdanje Zvezde u sezoni,
          4. Cibona najbolja u sezoni.

          Bojkot je doveo do toga da nemamo prednost "Uniks" domaćeg terena. Doveo je i do toga da simpatizeri sa tribina bodre Zvezdu, da bi Delije mogle dolaziti u EL. Sada ipak malo teže.
          TV duel, nepotreban i besmislen, za zvezdinu stranu. Doveo je do gubitka trofeja koji smo već vidjeli u vitrinama. Od toga se očigledno još nismo oporavili.
          Zvezdina igra i vođenje igre sa klupe su bili loši, kao i mnogo puta ove sezone, samo smo uglavnom uspjevali da se izvučemo u posljednjim minutama, mada realno sa ovakvim timom najveći broj tih mečeva smo trebali prelomiti prije kraja zadnje četvrtine.
          Cibona znalački iskoristila situaciju, sezonu dozirali koliko im treba na kraju dali maksimum, koji naravno ne bi bio ni blizu dovoljan da im mi nismo svesrdno pomogli.

          Sada se nažalost prisjetih da sam negdje i pisao da bi za Zvezdu obzirom naokolnosti najbolje bilo da odustane od domaćinstva i da se F4 igra van Beograda.

          Samo se nadam da mi se Ninković nije mnogo iznervirao, pa da ne polomi nekoga za crveni u derbiju.

          Comment


          • Sad sam ustao i opet razmisljam o tekmi. Blesingejm ako ponovi ovakvu utakmicu bice srecan covek. Nelson ga je ocajno branio. Ovo je bila utakmica gde je Rasko trebao da ima 20 poena i Radenovic, Bobi po 10ak. Ispucavanje trojki bezvezno je pocelo tokom trece cetvrtine. Nelson sam je zakovao bar cetiri cigle. Nikakav vodja. A Radonjic jos gori. Samo je stajao, gledao, i hvatao se bespomocno za glavu. Ona odbrana koju su igrali bila je smeesnaa, smesna bre, Jaka kada je hteo da probije, probio je. Radenovic 2. puta u sredinu. Steta sto nije bio spreman za tekmu i on i Rasko. Steta bas. Koliko je cibona ocajna, govori i to da su jedva pobedili. Da smo igrali sa Megom izgubili bi 20 razlike.

            Послато са GT-I8260 уз помоћ Тапатока

            Comment


            • RADONJIĆ SLAMENI ŠEŠIR.

              Comment


              • Dobro, napisao si već, a sada kaži šta ti to znači.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Svaki dan ima da pišem dok ne daju otkaz ovnini mioljskoj, svaki dan iz bunta prema neznalici koji ne može da dobije utakmicu pod pritiskom, nijednu, čak iako ima jači tim. Mesec dana je on imao da pripremi tim da odigra mrtvo polufinale i gle ti ono, svima oteti one plate i naterati ih da vrate pare što su primili, sram ih bilo, a Radonjić ostavka naravno i da ovaj Čović ako je pametan dovede krštenog trenera već jednom, a da pri tom isti ima iole ozbiljan tim.

                  Alo tom Radonjiću se namesti sve da osvoji ovo, sve, on da je režirao ne bi bolje i on izgubi u Beogradu od Cibone, ma ne od Cibone od 2 igrača Cibone, jebu nas sa zonom 40 minuta i on nema odgovor, samo se nešto čudi, hvata za glavu. Napolje SLAMENI ŠEŠIR.

                  Projekat zvanično propao, može tako da se kaže.

                  Comment


                  • Samo sam te pitala šta ti znači ono, ali ti odeeeeeeee...

                    Ko je očekivao da će on nešto da uradi, posle onoliko problema i izuzetno loše igre u napadu, već ko zna koliko utakmica unazad.... e pa ne znam šta da kažem....
                    Meni je najveća ironija ono priznanje što je dobo, po kom kriterijumu ne znam, a pri tome ff nije ni počeo...
                    I najviše mi žao Jake. Vidi se koliko čovek izgara na terenu, često ga to i pojede i često je nedovoljno...tako da ono posle meča ne iznenađuje. Iznenađuje što ostale boli du.. ....uvo.
                    Zapravo to nije iznenađenje, rekla sam već, ali je jedna VELIKA sramota!
                    Last edited by miloolja; 25-04-14, 12:59.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Radonjić izvrsio uzasnu selekciju igrača, morali smo da dovedemo igrača koji je konstantan u šutu za tri.Ne znam kako nije niko primjetio, da Radonjić nije shvatio do 4. četvrtine da Simonović(iako je nikakav vodja i užasan u napada) treba da čuva Šarića, ja koji nisam neki ekspert za košarku sam skontao u 2. četvrtini da treba Marko da igra četvorku.

                      Blesingejm je 5-6 puta protrčavo kroz naš reket i vraćao ovima koju su natrčavali za tri(kao Steve Nash i Stockton).I neshvatljivo mi je da smo šutirali 2/32 za tri i 28% šuta iz igre.

                      Sve u svemu treba nam čudo da udjemo u EL, ali mislim da možda i možemo u kvalifikacijama nešto jer se od nas ne očekuje plasman u EL kroz kvalifikacije i nema ovolikog pritiska, jer je očito da trener samim tim i igrači ne mogu da podnesu pritisak koji nosi ovako bitna utakmica.
                      "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                      "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                      Comment


                      • Stalno se priča o nekom pritisku kome podležu. Pre se radi o neznanju i nemogućnosti da nešto više urade.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Stalno se priča o nekom pritisku kome podležu. Pre se radi o neznanju i nemogućnosti da nešto više urade.
                          Planeta Zemlja zove Olju, alo !? Ženo, mi smo izgubili najbitniji meč sezone od jedne Cibone (dakle ne od Uniksa, Partizana, Lijetvusa, da ne nabrajam i one jače), u sred Beograda, nema opravdanja tu za mene, nikakvog. Čović i Radonjić glavni krivci i neko mora da snosi odgovornost, kako ovaj prvi ne može, onda je razumno kome se "seče glava".

                          Comment


                          • Brajki kako razbiti zonu, ako ne sutem. A mi realno nismo imali sut cele sezone. Djenka je dobar ali ne toliko dobar ima svoje trenutke i hvala mu za njih. Jaka nije toliko dobar suter, Tadija isto tako, Simonovic? Jos gori! Nelson od kada je u zvezdi ne znam jel pogodio 5 trojki, covek ne moze drugi obruc da pogodi. Za odbranu dobar ali u napadu katastrofra. Bobi umesto da igra on juce pusta Raska, a Rasko vec mesec dana ne moze da se poveze. Doveden je bio Silb kao suter, covek nije pokazao maltene nista, uzeli smo Radenovica, koji je imao par dobrih partija.

                            Kada je Radonjih dosao bila je prica, ili cemo dobrog trenera ili dobar tim, mi smo se izabrali za dobar tim. Kazu tada je bio problem budzet. Ove sezone valjda nece biti problem.

                            I ako nisam neki ljubitelj Vujosevica, verujem da bi sa ovim timom lagano prosli drugu fazu Evro-lige i da bi se popisali po ligi. Prozivamo ga svi, ali bi covek na 0-4 za tri (kada uzmemo da nisu bili teski sutevi) je*o mater celoj ekipi. Ne zamislimo je koliko smo ocajno odigrali. Ne slazem se da je Cibona mnogo dobro odigrala jel nas je dobila jedva, mi smo u zadnjoj cetvrtini pokazali onu stvar.

                            I jos vece, ajde da vidim kako ce motivisati igrace sada za domace prvenstvo. I pre ovoga sam mislio da nece dobiti partizan u 3, ali sada sam ubdjen da ako uzmemo jednu da treba da slavimo.

                            I da Olja, kakav pritisak bre, pa sami su oni pricali, cilj je proci u top16 pa sta uradimo. Kada smo ispali i jedan i drugi su pricali cilj su svi trofeji..
                            Ruglo je sto cela sezona zavisi od jedne utakmice, ali takav je sistem. Setimo se prosle godine da je Radonjic jedva dobio Mutu.
                            Ubedjen sam da Radonjic nije covek za prvog trenera, ja nisam video da je covek nacrtao neku akciju koju su odradili i postigli poene, neka me ispravi neko gresim. Voleo bih da vidim.
                            Last edited by l1m4r; 25-04-14, 13:18.
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Originally posted by Brajkula View Post
                              Planeta Zemlja zove Olju, alo !? Ženo, mi smo izgubili najbitniji meč sezone od jedne Cibone (dakle ne od Uniksa, Partizana, Lijetvusa, da ne nabrajam i one jače), u sred Beograda, nema opravdanja tu za mene, nikakvog. Čović i Radonjić glavni krivci i neko mora da snosi odgovornost, kako ovaj prvi ne može, onda je razumno kome se "seče glava".

                              Ma meni ne pada na pamet sa tobom da se raspravravljam i ulazim u diskusiju.... muškarcu!
                              Ne može čovek ništa da napiše da mu neko ne skoči odmah za vrat, a ko bi drugi nego ti večito antiprtivan.

                              Pa šta ako su pobeđivali? Koliko ima razloga što se sve to tako izdešavalo (da ne nabrajam sada iako ima i naših zasluga, naravno), ali ako si ti bio zadovoljan sa prikazanim u većini tih mečeva.. pa ok.. pobedama se malo ili nikakao u zube ne gleda.... ja u mnogim nisam bila zadovoljna, ali terali smo dalje i ko će tada o izuzetno lošim realzacijama u napadu, pre svega, da priča, jel da?

                              Ako su Radonjić i Čović do sada, u svm dosadašnjim mečevima i svim tim pobedama, radili tako dobro, ne bi trebalo onda da im toliko uzimaš za zlo ovu, makar i bila i pf ff aba lige.
                              Last edited by miloolja; 25-04-14, 13:22.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Ovaj prvi deo ne bih komentarisao, tripuješ da te neko napada, tj. ja da te napadam, a uopšte to ne radim, presaberi se, niko te ne mrzi, pogotovo ne ja.

                                Drugi deo vezan za temu, da li si svesna da sve te pobede do sada u sezoni posle ovog poraza juče ništa ne znače, da li ti znaš da bih se ja sada zamenio sa Partizanom rade volje, a do pre 24h su verovatno oni bili ti koji bi situaciju menjali sa nama. Dakle ovaj poraz juče je uništio celu sezonu, što zapravo znači da se ništa dobro nije radilo, tako da im moram zamerati kao čovek koji voli klub, tj. kako si ti napisala "uzimam im za zlo".

                                Comment

                                Working...
                                X