Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Znaci najebali smo. Para tek toliko da se ispostuje minimum. Vidim po drustvenim mrežama komentarisu objave onog krmka sto su objavili sa kkcz_insajder profila a ljudi su koliko sam skontao vrlo bliski Covicu sto ce dalje reci objavljuju ono sto ovaj zeli. Ili je to ili su nezreli klinci druge nema.
    E sad, posto sam sklon da mislim kako niko neozbiljan ne bi imao informacije koje znaju Covic i Radonjic onda mi je jasno ko daje info. Stim u vezi da se zakljuciti da Covic vrsi pritisak na navijace da se pobune ne bi li i nama pala koja para.
    Otuda i price da nece prihvatiti novi mandat pa ko veli neka se neko drugi zajebava. Mislim da je u pravu i da bi vecina rekla ako ne mozes da ih pobjedis pusti mjesto nekom drugom. E tu je nas kraj. Zamjenicemo covjeka koji nam je toliko trofeja donjeo, postavio klub, uveo prepoznatljivost u EL i jebem ga vratio nas na vrh. Time sto je finansijski limitiran nije bas ni do njega.
    Iz politickog ugla gledano je rizican potez pustiti KK niz vodu, bas rizican, jer ako se zapjeva a hoće, moze biti gadno.
    Zapjevace se jer najvatrenijih nema organizovano, nemaju kontrolu nad obicnim narodom koji kartama i sezonskim upumpavaju kes u klub a njima ce nepravda izaci na usta.
    Zato se nadam i pored svih znakova da ce para ipak biti, jer u suprotnom nece da valja.

    Comment


    • Gosp. predsednice dr Nebojsa Covicu SRETAN RODJENDAN mnogo srece i zdravlja vam zelim i jos mnogo trofeja sa nasim KK.
      Nadam se da ce danas na ovaj sretan dan pasti neki jak potpis.

      Comment


      • Red bi bio da nas obraduje za rodjendan tandemom Lorenco -Hanter
        Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

        Comment


        • Hunter ima 35 punih godina, uzeo 36.

          Comment


          • Originally posted by jordan loyd View Post
            Red bi bio da nas obraduje za rodjendan tandemom Lorenco -Hanter
            Blizi smo Uskokovic - Seslija tandemu

            Comment


            • Originally posted by Šarac View Post

              Blizi smo Uskokovic - Seslija tandemu
              Toliko lose stojimo? A Aaron White i Ivanovic su dovedeni za smoki i teglu nutele?

              Comment


              • Originally posted by Storm View Post

                Toliko lose stojimo? A Aaron White i Ivanovic su dovedeni za smoki i teglu nutele?
                Pa njima se jos uvek ne duguje nista ocigledno ne prate forume i KKCZ insajdera, jer nas drzava ne voli, voli samo komsije i kme kme , necemo imati ni za leba .


                : Radonjic otisao one sezone jer nije moglo da mu se garantuje za roster, ove bez pogovora potpisuje na godinu dana pa se pitam, jel tada bilo stvarno kriminalno ili njega ne zanima situacija i ima neke garancije da cemo sastaviti tim.

                Bez obzira sta bi nas banovani forumas napisao sada ne verujem da DR ne voli pare i da je pristao da ostane na hlebu i bus plus kartici za ovu sezonu.

                Comment


                • What if...
                  Nebojsa je za ovih 10 godina stavio tacku na crno beli svet. Sasio ih je Sone da prosto nisu znali gdje udaraju. EL se gledala u Areni i imali smo sigurno medju top 3 tima po posjeti. Nebojsi je istekao mandat. Slika koja se medijima prikazuje preko brda i ova nasa su samo pokazna vjezba sta ga ocekuje ako ponovo pokusa da se kandiduje. Ukoliko ostane samo na 🔴 KKCZ može ocekivati odredjenu pomoc pa mozda i licencu ukoliko Batica dobije klub.
                  ​​​​​​Mislim da ce scenario biti takav da ce se povuci. Ne vidim budućnost gdje Covic dobija ista sredstva kao i Ostoja koji je zgovnao sve sto je mogao u Partizanu. Opet nije SNS lud pa da nas pusti niz vodu.

                  Comment


                  • Pazite ni jednom klubu u Aba ligi ili nasoj ligi ne smeta dominacija komsija cak i navijaju za njih ( vidi pod kk futura oni su eklatantan primjer) kamencic koji njih zulja u cipeli je dominacija najveceg i najpopularnijeg kluba KK CRVENA ZVEZDA.
                    Sve ce se raditi da se nas klub stoza i ugasi a svi trebaju znati da je upravo u nasem kk izmisljena moderna kosarka.
                    Ja samo mislim da ce ovim potezom uneti zla krv medju navijace a onda spasavajte se ko moze pa se cude prekiut derbi i slicno.

                    Comment


                    • Slazem se bice svega na derbijima ,odnosi su sve gori i gori .
                      Ja gledam i po sebi ,napadam grobarcice kao da su oni jadni krivi sto im je drzava sponzor i daje im sakom i kapom a pritom to nicim zasluzili nisu ,ja vidim da preterujem a sta ce biti tek kad na tribini bude de 5-10hiljad ljudi to je svima jasno ....
                      Mislim da Obradovic ima gospodke manire i da je naucio dosta kroz karijeru ali to je samo dok pobedjuje ....kad bude gubio to ce biti takav pritisak i kukanje da to jos videli nismo...ubedjen sam u to ...
                      Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

                      Comment


                      • Originally posted by Storm View Post

                        Toliko lose stojimo? A Aaron White i Ivanovic su dovedeni za smoki i teglu nutele?
                        250 hiljada ste dali Ivanovicu vise nego sto bi dobio u PG. Tacan info. Za dvije godine ukupno.
                        Last edited by Nemam_ti_kad; 04-07-21, 12:07.

                        Comment


                        • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post

                          250 hiljada ste dali Ivanovicu vise nego sto bi dobio u PG. Tacan info. Za dvije godine ukupno.
                          A koliko je to po godini ukuno ugovora?
                          Izgleda da su Grobari privoleli Nemanju Bjelicu da potpiše na dve godine - za 5 miliona evra.
                          Ima se, može se.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Upravo sam dobio pouzdanu informaciju da ovo što je napisao Nemam_ti_kad je neistina.

                            Comment


                            • Bjelica je Partizanovac,iz nase skole u kojoj su tada radili slepci jer su ga proglasili netalentovanim,bilo bi dobro da ga dovedemo ali sumnjam da bas toliku lovu imamo,jedino ako je Vucic izvukao iz FK Crvena Zvezda od ovih ligi sampiona i dao Ostoji deo toga.
                              Ne znam kako drugacije ima toliku lovu da finansira i FK Crvena Zvezda i kosarkaske klubove Zvezda i Partizan,moze da zavuce ruku ko sultan u budzet,ali nismo mi bogati ko Arapi sem ako nije dobio veliku lovu za potpis koji se ceka.
                              Last edited by Mihajlo10; 04-07-21, 14:10.

                              Comment


                              • Za ovo se cak i ne ljutim ako Bjelica pristane. Oni placaju vise nego nba klubovi. El timovi ne mogu da pararaju ni u ludilo. Ovo je nesto najgore sto sam ja u svom zivotu video. Nek’ uzme oare i nema ljutis. Ovo je vrhunac bahatosti. Dalje ne moze.

                                Comment

                                Working...
                                X