Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Valjda će nam sad dati bar mesto portira u KSS.
    Reciprociteta radi.

    Comment


    • Ako je istina da nam ulaze u Avramovica, ja sam im beskrajno zahvalan. Sad ce Gagi Milosavljevic, mozda Lucic… Mozda je vreme da i neki nasi spuste cenu i dodju. Nedovic, Kalinic, Bjelica… Bice zabavno i u prelaznom roku i u sezoni.

      Comment


      • Samo da ne udju u Javora,Jovčića,Pukla...
        ​​​​​​

        Comment


        • Tesko ce neko u Zvezdu sada kad smo finansijski inferiorni u odnosu na komsije.
          Dovodjenje rumenog je znak kako ce se dalje situacija odvijati,dovodice pojacanja kakva niste mogli ni da sanjate . . .samo sacekajte josnedelju dve
          Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

          Comment


          • Originally posted by jordan loyd View Post
            Tesko ce neko u Zvezdu sada kad smo finansijski inferiorni u odnosu na komsije.
            Dovodjenje rumenog je znak kako ce se dalje situacija odvijati,dovodice pojacanja kakva niste mogli ni da sanjate . . .samo sacekajte josnedelju dve
            Za sve ove godine osim jada je Dule naredio cjepanje MTS kartica smo imali isti budžet ali isti sto se drzave tice. Predprosle godine su oni imali veći, zbog ulaganja "privatnog" kapitala, ali su imali i dobrog duga prema bivsim zaposlenim. Tako da ce opet biti svima isto bar sto se drzave tiče.
            Gledam po drustvenim mrežama zakukali kako je titula vec prepisana njima i sl gluposti kako su i oni kukali a u stvari skrivale uprave nesposobnosti svoje.
            Zabice Covara jos jedan falus pred penziju i na kraju moze titula al preko nas! Pa ko bolji!
            Sto rece Lazar samo da nam u sudije ne udju 😎 imaju iskustva.

            Comment


            • Noko nam izgleda izmiče, steta, nakon svega sto smo prosli snjim. No ne vrijedi suze liti. Ima Monroe ako mu se guli jos, ako ne on Lesor mi je bombonica sad i prije onog "sta gledas majmune" sa cime me je kupio!

              Comment


              • Pisu da Nnoko ide u Bayern a ne Walden. Na kraju ispade da Walden ipak ima 2-godisnji ugovor a ne 1+1.

                Comment


                • Ne treba se žaliti jer biće para i za njih i za nas.

                  Po onome što sam čuo podelio je Vučić ozbiljnu lovu i jednima i drugima.

                  Mnogo toga je sada i na Radonjiću.

                  Comment


                  • Otprilike da je poželjno biti na sredini tabele jedno 7-8-i da bi imali isti budžet i podršku kao i prvak.
                    Sva sreća te su svi savezi pošteno rasporedjeni.

                    Comment


                    • Poslace Radonja Zoca u neku Spaniju ili Rusiju za tacno godinu dana. Zivi bili pa videli.

                      Nego, da li bi se mogao pojuriti Lorenco Braun kad vec Jovic zateze?
                      Last edited by Storm; 25-06-21, 22:20.

                      Comment


                      • Iste pare prvaku i ucesniku el i ekipi koja se bruka vec duze vreme? Budalastina!
                        Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

                        Comment


                        • Originally posted by Storm View Post
                          Ako je istina da nam ulaze u Avramovica, ja sam im beskrajno zahvalan. Sad ce Gagi Milosavljevic, mozda Lucic… Mozda je vreme da i neki nasi spuste cenu i dodju. Nedovic, Kalinic, Bjelica… Bice zabavno i u prelaznom roku i u sezoni.
                          ja sam ovo predosetio cim je odbio 2 ponude. Ko normalan odbija dve ponude evroligaskog kluba?

                          ne treba se vise zajebavati nego zavrsiti jovica.

                          Comment


                          • Sve što je interesantno klubu treba potpisivati,uzimati,milion-milion,ako nema zagrme tribine i eto rešeeenjaaa.
                            Bar smo to mogli naučiti od komšija.

                            Comment


                            • Prost i jednostavan recept,na zalost
                              Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

                              Comment


                              • Ne može mi draža biti činjenica da nije postignut dogovor sa Avramovićem. Nije dečko za evroligašku košarku.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X