Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Victor BG View Post

    Nisam bio decidan da Lazarevic mora umjesto Radanova, to je samo moj pusti san jer Radanov mora s glavom da se sastavi, da dobije minute i sazri na terenu a to u Zvezdi nece dobiti. Lazarevic sa druge strane moze presjediti 10 utakmica na tribini i pokidati jednu na kojoj dobije 10min i zato bih njega tu. Mitrovic koliko god ocajan bio za EL on je i takav premija za Simonovica koji ne zna i ne može.
    Nemoj da bi neko potegao argument da Simonovic ima sut, zalijepicu ga sa stats sheet preko čela!
    Eto ta dva domaca igraca moze da vrati kao 14 i 15 u rotaciji.
    Ako pricamo o igracima koji ce vuci igru na terenu i imati ulogu onda treba ruka da se dublje zavuce u dzep. E tako da je logicna jedina opcija stranci ispod radara ili provjerene kajle EL koje nisu dobile odgovarajuce uloge medju velikanima a snizili bi potrazivanja ako bi kod nas dobili slobodu.
    Zato sto smo kokuzi a Radonjic igra na sigurno e zato vjerujem da cemo u avgustu poganjati ono sto je slobodno a ima reputaciju.
    Moje predvidjanje je da cemo ganjati Monroa.
    Osim igračkih je potrebno dobro proučiti ljudske kvalitete novih igrača. Jako sam zadovoljan što nas napušta Lojd jer on nigde gde ode neće (to je moje mišljenje) biti prva violina a kao druga treća možda i bude imao nekakav učinak.Takođe se nadam ostanku Noka i konačno dovođenju pleja koji zna da zavrti pik (tek tada bi Noko procvetao).
    B: Naravno, mada sam čuo da je on viđen kao neko "smetalo" u str štabu.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Sad mi na pamet pade Nare Walters u on je fin igrac i nešto što bi valjalo kao razigravac koji je fit. E znam da je bio u Unixu gledao sam ga jednu utakmicu bas je bio dobar al sam izgubio pojam o njemu. Jel slobodan, gdje je lik, valja li nam sta on, zna li ko?

      Comment


      • Valjda je i dalje u Uniksu?

        Pod kojim je to terapijama Jovic....ono sto znamo iz medija on se priprema za reprezentavni skup i nije bilo naznaka da ima neku povredu. Inace povreda zbog koje nije igrao veci deo prosle sezone nisu ledja, sto je svakako dobra vest. Ali za njegovu cenu to nije bas ohrabrujuce tako da ne znam gde on sa takvom proslom sezonom moze da zabije jak ugovor. Volden kod Radonje igra samo pleja, tako da nakon odlaska Lojda nam je neophodan igrac i na poziciji 2 gde Dobric moze da krpi ali to nije dovoljno - zato stavih Avramovica. Dalibor Ilic svakako nije jos uvek za EL ali je mlad i ima veliki potencijal, a i tako nekog treba imati u timu.

        Comment


        • Odlican je Monro! On i Noko je jaka centarska linija ali samo uz dobre plejeve!Dva dobra pleja ,plus uskok
          Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

          Comment


          • Originally posted by nebitan View Post


            B: Naravno, mada sam čuo da je on viđen kao neko "smetalo" u str štabu.
            Simonovic je sam izjavio da se raduje jos jednoj godini igranja jer ima ugovor. Ja se iskreno nadam da si ti dobro cuo i da je to bilo posle ovoga sto sam ja licno video na video snimku. Ja kapiram da on voli CZ, da se trudi, da je OK sa igracima... jos vaznije sa trenerom... Ali ja ne vidim to sta on donosi (odigrao je OK petu), a ne bi mogao neko drugi. Moramo da barem malo rizikujemo i potrudimo se da neki neafirmisani, ili mladi dobiju pravu sansu.
            Last edited by Inbox; 09-06-21, 04:14.

            Comment


            • Jaramaza je trebalo pokusati dovesti,nije Trinki lud!
              Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

              Comment


              • Večeras bez Voldena.

                Comment


                • Originally posted by jordan loyd View Post
                  Jaramaza je trebalo pokusati dovesti,nije Trinki lud!
                  A sto ne dovedu oni Dobrica, Davidovca, Gudurica, i oni su profesionalci i igraju za pare, zasto ih KKP ne dovede , sta ima veze sto su zvezdas? Jaramaz je grobar pa valjda mu je cast da igra kod nas za 250 k godisnje u EL i da gleda iza ledja svaki dan ili da ode u EL u siromasnu nemacku za 500 do 600 k eur godisnje kod trenera koji ga trazi. Kakvu tesku dilemu ima, i puj na upravu KKCZ sto ne pokusava da ga dovede.

                  Comment


                  • Ognjen Dobrić

                    Comment


                    • NBA Zvezda.

                      Comment


                      • Prica se o ovom Petrusevu kao da je novi Jokic,ovo danas sto igra je uzasno lose,jedna od najgorih partija koje sam u zivotu video, Nisam pratio Megu tako da se nadam da je samo lose vece.

                        Comment


                        • Ima loše veče a i dobar je Noko protiv njega.

                          Inače, radi se o talentovanom momku koji je briljirao u ABA ligi ove sezone.

                          Comment


                          • Lakše nego što se očekivalo.

                            Razbili smo Megu u sitne deliće.

                            Nadam se da će sa Lojdom biti sve u redu.

                            Comment


                            • Prilično lako smo ih dobili, skoncentrisani i agresivni, dobro smo gradili koš a u napadu smo dosta drugih i trećih napada imali tako da se ovo moralo ovako i završiti. Čini mi se da smo na poluvremenu imali statistički podatak od 50% uspešnosti šuta za tri poena - brutalno.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Jedan nas poznati forumas, i ovde i na drugom je prilicno pljuvacki bio raspolozen ka Loydu, sve u stilu da je p...da jer je vec zavrsio posao oko ugovora i da nece da se cima u pasteti i da je to veliko nepostovanje kluba Bez ikakvih informacija je pisao o teoriji zavere protiv igraca a videli smo veceras da je taj igrac mozda i stvarno ugrozio svoj transfer ovom povredom . Pa da li nam je stvarno bio potreban veceras na plus 30 da igra, da li nam je uopste bio potreban veceras rovit, a da nije igrao bilo bi eto ga cuva se za Zenit.

                                A covek se nije stekao ni na jednoj utakmici u ovoj sezoni, pa cak ni na ovoj revijalnoj veceras.

                                Jel jos uvek balavimo na ove njihove tornjeve, jel od njih ocekujemo da sledece sezone dominiraju u NBA kada odu tamo a jedan MJK ih pojeo?

                                Comment

                                Working...
                                X