Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prekrsti me čovjek ni krivog ni dužnog u grobara Zar je bitno za nas kakav je Harris kad je proizvod nečije mašte

    Comment


    • http://www.telegraf.rs/sport/963540-...su-dobri-momci


      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by notorious View Post
        Prekrsti me čovjek ni krivog ni dužnog u grobara Zar je bitno za nas kakav je Harris kad je proizvod nečije mašte
        Čak sam i siguran bio

        Ma nek dođe ko hoće, na parketu od Simona mora da izgruva više bar u ovim jačim tekmama.

        Comment


        • Toliko o tome, ovde se stavlja tacka, rekao sam vam i jutros ali ispadoh lud. No ovo je samo pocetak. Niti sam clan, niti me interesuje da budem, ali nasi su i necu ni da se ogradjujem o nase ljude koji nisu nista skrivili, to kakva je njihova proslost, policija neka se bavi i zatvara, i sve po zakonu.

          Comment


          • sta reci-blic! ..jeftin pokusaj destabilizacije naseg nezadrzivog pohoda!


            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
            sigpic

            Comment


            • Ne znam na osnovu čega, možda kad sam branio Radonjića i ekipu od tebe, ako si ti ono bio

              Glupo bi bilo da dođe neko ko nije vidio evropsku košarku, a tako malo vremena do ključnih utakmica. On se vuče po Portoriku, Kini, uzima pare, nabija statistiku, da ga zanima Evropa i odgovornija košarka dosad bi igrao u njoj, a vjerujem da ni on nas nije zanimao. Pretpostavljam da će doći neko ko je naviknut na evropsku košarku i da se ne gubi dragocjeno vrijeme na prilagođavanju.

              Comment


              • Sad dolazi Harris sigurno, ne treba im da se zameraju Covicu

                Comment


                • Da,ni Harris nije tolerantan..


                  Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by notorious View Post
                    Ne znam na osnovu čega, možda kad sam branio Radonjića i ekipu od tebe, ako si ti ono bio

                    Glupo bi bilo da dođe neko ko nije vidio evropsku košarku, a tako malo vremena do ključnih utakmica. On se vuče po Portoriku, Kini, uzima pare, nabija statistiku, da ga zanima Evropa i odgovornija košarka dosad bi igrao u njoj, a vjerujem da ni on nas nije zanimao. Pretpostavljam da će doći neko ko je naviknut na evropsku košarku i da se ne gubi dragocjeno vrijeme na prilagođavanju.
                    Slabo pišeš, pa zbog toga, šta znam.

                    Ja cenim da oni traže pre svega dobrog skakača, ovaj liči na to, gledao sam par klipova na yt i kupi sve živo ispod protivničkog koša jer se baš videlo da sa "fake" trojkom ili sa Simonom koji ne skače već igra odbojke, skoči i onda odbija loptu do igrača onako u stilu Grbića, teško zatvaramo reket, Lovernj u prvom poluvremenu imao 9 skokova baš se sećam i to je bio jedini razlog zašto na 2/4 nije bilo +9 npr. nego "samo" +5.

                    Comment


                    • A Telegraf je inače mnogo bolji i provereniji portal
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        A Telegraf je inače mnogo bolji i provereniji portal
                        Ja Olja evo iskreno ne znam kome da verujem, iako me ništa ne iznenađuje u zemlji Srbiji sve uzimam kao moguće, da li bi ti meni dala te paramtere šta već, na osnovu koji se utvrđuje koje su novine/portal pouzdanije ili kako si ti napisala proverenije, kako se to proverava ?

                        Comment


                        • evo i Mondo

                          http://mondo.rs/a666238/Sport/Kosark...-napadnut.html


                          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Brajkula View Post
                            Ja Olja evo iskreno ne znam kome da verujem, iako me ništa ne iznenađuje u zemlji Srbiji sve uzimam kao moguće, da li bi ti meni dala te paramtere šta već, na osnovu koji se utvrđuje koje su novine/portal pouzdanije ili kako si ti napisala proverenije, kako se to proverava ?
                            Evo, nećemo o ovome više, jer stvarno nema svrhe, većina normalnih ako se desilo, a moguće da jeste, ovako nešto mora da osudi... ali otom-potom.
                            Pa ne proveravaš ništa posebno, ali koliko se ko bavi tračevim, žutilom onim najstrašnijim i senzacijama i na kraju koliko su čije vesti do sada bile verodostojne... to je dovoljni pokazatelj kakav je ko, a ovde na ovim prostorima sve šljam do šljama, što se tiče tzv. medija na internetu. Malo je bolja situacija, još uvek, u štampanim izdanjima.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Evo, nećemo o ovome više, jer stvarno nema svrhe, većina normalnih ako se desilo, a moguće da jeste, ovako nešto mora da osudi... ali otom-potom.
                              Pa ne proveravaš ništa posebno, ali koliko se ko bavi tračevim, žutilom onim najstrašnijim i senzacijama i na kraju koliko su čije vesti do sada bile verodostojne... to je dovoljni pokazatelj kakav je ko, a ovde na ovim prostorima sve šljam do šljama, što se tiče tzv. medija na internetu. Malo je bolja situacija, još uvek, u štampanim izdanjima.
                              Pa jbg Olja to se čita, nisu oni krivi što nam je nacija neobrazovana i ništa manje zavidna i pakosna pa ih više zanimaju tuđe no svoje stvari. Ljudi tamo "kače" ono što privlači čitaoce, da ih privlače radovi i život npr. Nikole Tesle kačili bi to, ali kako ne, onda eto kače golo dupe neke pevačice i tsl. Što opet ne mora da znači da je ona gore vest laž, odn. istina.

                              Naravno da treba osuditi i ne treba podržati ove navijače, msm ko normalan može da podrži onakav gest, ako se isti i desio, no kako se stvari odvijaju izgleda da nije, tako da ih ne treba ni osuđivati unapred. Opšte je poznato da ti ljudi nisi cvećke, no sa druge strane koji bi razlog bio njihovog napada na čoveka koji im je to veče doneo pobedu u derbiju ? Mada opet, ništa me ne iznenađuje u ovoj zmelji, sve uzimam sa sumnjom i kao moguće, čak i priču sa "Tozom vampirom".
                              Last edited by Brajkula; 25-02-14, 11:22.

                              Comment


                              • Originally posted by notorious View Post
                                Što se nas tiče potpuno je nebitno kakav je Harris
                                Posto sam i ja ustanovio "ciji si," a kome treba da bude bitno? Kapiram ja da je mozda patka u pitanju, ali ako postoji onaj neki mali procenat da dodje...

                                Comment

                                Working...
                                X