Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ide nas sreca nekako jos od KRK pa nek potraje i protiv Cedevite sledeci mec
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Tадија оплодио то се чекало. много ми је драг играч и најмилије ми је што је вечерас кад је био много тешко кидао и све погађао.
      Bраво и за блажича који је исто стисмуо муда кад је требало, нелсон по правилу доминира остали мање више.
      мислим да смо у финишу имали више среће него памети а шут за 3 поена на мечу је био фантастичан како умеју наши да гађају.

      кад је жреб за наредну фазу и јел важно дал смо 1. или 2. (да се не цимам око наредне текме : )
      Last edited by poacher; 12-02-14, 21:19.

      Comment


      • Originally posted by poacher View Post
        Tадија оплодио то се чекало. много ми је драг играч и најмилије ми је што је вечерас кад је био много тешко кидао и све погађао.
        Bраво и за блажича који је исто стисмуо муда кад је требало, нелсон по правилу доминира остали мање више.
        мислим да смо у финишу имали више среће него памети а шут за 3 поена на мечу је био фантастичан како умеју наши да гађају.

        кад је жреб за наредну фазу и јел важно дал смо 1. или 2. (да се не цимам око наредне текме :dd )
        Nema izvlačenje koliko ja znam, već se ukrštamo sa grupom u kojoj je Cedevita.

        Comment


        • bravo momci svaka cast na pobjedi...nema zrjeba ukrstamo se sa grupom gdje je Cedevita i mnogo je bitno da budemo prvi zbog prednosti domaceg terena u narednoj rundi

          Comment


          • Уфф па добро ту још није ништа готово, све може да се окрене. Ритас смо 2 пута тукли а Цедевита би могла да буде зајебана у кроацији... Бешикташ и Сарагоса мени непознате екипе

            Comment


            • Koliko ekipa progleda kada se igra bez nekog pritiska i kad ne igraju protiv seljackih ekipa tipa radncickog. Uz jos jedno pojacanje mislim da ce ekipa imati potencijal za 18+ utakmice. I jos nesto, vidi se koliko Bobi znaci

              Comment


              • Заслужили смо ову победу,ако због ничега другог онда због онаквог покушаја слетања авиона па после клацкање аутобусом..Џенкинс изгледа још није дошао себи.Што се саме игре тиче,углавном нас је кењао шут за три поена и коначно је Тадија нешто убацио.За седам дана да оверимо то прво место у групи па да славимо као људи.
                Добро је што побеђујемо и када лоше играмо.

                Comment


                • Frka meni sto Radonjic forsira EK...

                  Comment


                  • Originally posted by poacher View Post
                    Уфф па добро ту још није ништа готово, све може да се окрене. Ритас смо 2 пута тукли а Цедевита би могла да буде зајебана у кроацији... Бешикташ и Сарагоса мени непознате екипе
                    Prati Brajko tu grupu, sve 4 ekipe su u rangu da ih bez većih poteškoća izbacimo. U ostalom tu Cedevitu smo tukli u Beogradu sa oko 20 razlike, Lijetvus 2 puta koji je tamo prvi u grupi....

                    Originally posted by Блок_64 View Post
                    Заслужили смо ову победу,ако због ничега другог онда због онаквог покушаја слетања авиона па после клацкање аутобусом..Џенкинс изгледа још није дошао себи.Што се саме игре тиче,углавном нас је кењао шут за три поена и коначно је Тадија нешто убацио.За седам дана да оверимо то прво место у групи па да славимо као људи.
                    Добро је што побеђујемо и када лоше играмо.
                    Pa i nismo toliko loše igrali, tj. samo je Đenka podbacio večeras, ali da mu se ne zameri jer igra vrhunski 2 meseca u kontinuitetu.

                    Comment


                    • " California je dala oko 350 NBA igrača - od onih koji su bili prolaznici, do Reggie Millera, Billa Waltona, Gary Paytona, Jasona Kidda, Paula Piercea, Russella Westbrooka, Andre Millera, Keitha Van Horna, Klaya Thompsona, Damiana Lillarda i niko od njih nije ubacio više poena tokom srednjoškolske karijere od - DeMarcusa Nelsona. Niko. Rekord od gotovo 3.500 poena za četiri godine i dalje stoji. "

                      Део из текста:

                      http://mondo.rs/a661546/Kolumne/Edin...al-Nelson.html

                      Comment


                      • ono sto je primjetno u posljednje vrijeme je to da su radenovic i blazic popravili sut, prvi sa linije penala a drugi za tri poena, posebno iz kornera...samo neka tako nastave djecaci

                        Comment


                        • Originally posted by tantuz View Post
                          Frka meni sto Radonjic forsira EK...
                          Igraci su premoreni! Ne mogu jos dugo izdrzati ovako. Nisu premoreni samo utakmicama nego i treninzima. Preteruje Radonjic definitivno.

                          Comment


                          • Prvenstvano to! A sa druge strane, sve osim osvajanja EK je apsolutno abitno. A tesko da isti moze da se uzme...

                            Comment


                            • Moze da se uzme al nije uopste bitan. Informacije sa kojim raspolazem su da ih ubija na treninzima odbranom, trazi od njih da budu masine. Lepo je to, al malo su vise istroseni. Al eto videcemo rezultate na kraju sezone, da mu se ne mesam u posao bezveze. Svaka mu cast za sve do sad, al to sto je uradio do sad pada u zaborav bez trofeja. Surova realnost

                              Comment


                              • Pobednik EK igra EL sledece sezone, zato bi mogao da bude bitan. A kao sto sam napisao, od toga verovatno nista. Zato odmarati najistrosenije u tim utakmicama i lagano pustiti EK niz vodu.

                                O Radonjicu cutim. Na pocetku sam krenuo sa splacinama po istom, pa sam se ucutao. Da ne ureknem...

                                Comment

                                Working...
                                X