Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Laki21 View Post
    Ne bi bilo na odmet malo realnosti...

    Ročesti je očito u zalasku karijere i nekadašnje plođenje je nekadašnje plođenje. Ja se iskreno nadam da će ono što je preostalo biti dovoljno da ne odemo u kurac u ABA, mada mi je strepnja veća od nade.

    Što se tiče Feldaina, on nikada i nigde nije bio prva violina, niti ume, a niti može to da iznese. Opet, iz sve snage se nadam da će to što može da isporuči ozbiljnije izgledati u ABA nego u EL.

    Jankoviću se treba zahvaliti što pre, ako je moguće i pre početka takmičičenja, dečko je amaterski nivo, Boriša je za njega car-Bog-Supermen-Betmen-Wander Woman. Jednostavno nije za ozbiljnu košarku, i to ni na jednoj strani terena. Na njegovu poziciju za početak gurati Davidovca dok se ne snađemo.

    Jovanović nema šlifa, ali ima tolo koje je moguće upotrebiti, ali opet tek kao treća opcija...

    Kešelj nije onoliko loš koliko sam očekivao, tu možda čak i bude neke vajde, videćemo....

    Alimpije je tu čak i najmanji problem, dobio je koncepcijski i kvalitetno jezivo posloženu ekipu, i mnogo boljim i iskusnijim trenerima ovde bi glava pucala...

    Sve u svemu, u skorije vreme nas ništa lepo ne čeka, na žalost.
    Kad spoznaš ovu činjenicu,sa kojom se ja apsolutno ne slažem,bude ti jasno u kom smo bunaru.
    sigpic
    ...DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

    Comment


    • Originally posted by la haine View Post


      Kakav će ovo biti materijal za smejanje za par meseci...
      na cemu baziras toliki optimizam i poverenje u alimpijevica?

      Comment


      • Stvarno ljudi polako kad budemo kompletni pre svega pod kosem mozemo pricati o sastavu i igri. A treba sacekati prvih nekoliko zvanicnih utaakmica. Muka mi da stavljam velika slova i zapete.

        Comment


        • Grdno se Covic vara ako misli da ce konstantnim pljuvanjem DR nesto postici. DR nije nikako neko ko ce odgovarati na ove bljuotine kompleksasa Covica. Ne razume zasto to radi?????

          Comment


          • Originally posted by djuras View Post
            na cemu baziras toliki optimizam i poverenje u alimpijevica?
            Baziram na tome da svake sezone čitam ista sranja, sve košarkaški stručnjaci, a onda se kako sezona odmiče pokaže da ne znaju gde je levo. Samo recimo na B92 srećom po njih ne radi pretraga, pa da može da se izvlače umotvorine. Ovde nadam se da radi pa ćemo se svi lepo valjati od smeha.

            Ljudi, da li vi kapirate da nama tri igrača nisu igrala? Da je glavni plej stigao pre manje od dve nedelje?

            Pa 80% ljudi je pre nekoliko nedelja tvrdilo da je Pullen ispušena lula i nedovoljno dobar košarkaš za nas, on majstor potpiše u NBA. O čemu mi da diskutujemo?

            Edit: Optimizam i veru u Alimpijevića polažem iz razloga jer je košarkaški pismen (sam Pero Antić je to izjavio), predan je, radan i vredan, ono što ne zna naučiće. Naučio je i Radonjić. A bio je Lemur, nemač pojma, dovela ga crnogorska veza, a sada je Bog. Ova sezona je početak novog ciklusa, kome nije jasno, ne znam šta bih mu više rekao, u klubu to ponavljaju svaki dan. PRIORITET SU ABA I DOMAĆA TAKMIČENJA, ne Evroliga
            Last edited by la haine; 24-09-17, 20:50.

            Comment


            • Odbrana solidna, kada(ako) bude odlična bice vise tranzicije i lakih poena.. Samim tim ce se rasteretiti pozicioni napadi i rudarenje za kos. Samo tu imam trenutno zamerke mogli smo malo hrabrije u tranziciju da ulazimo. U odbrani ce sigurno biti pomaka kada u rotaciju udju Branko, Ognjen i Pero. Mora se pre svega popraviti defanzivni skok, gradjenje, onda ce i odbrana i tranzicija, odnosno sama igra biti bolja. Odlične su ove jake pripremne utakmice, precizno ukazu na slabe tacke, gde i sta treba korigovati. Bolje nego da smo u Baru sve opeglali i usli u neku nepotrebnu euforiju bez realnih pokazatelja. Jer mi se trkamo sa expres vozovima a ne putnickim. Tako bi trebalo gledati. Samo unapred. I jedva cekam da krene sezona, smara ovo avansno kukanje. A jbg ko je ocekivao da Dusan uskoci u Dejanove patike iz mesta i ko je ocekivao da ovaj novi tim i igraci izgledaju kao da su tu godinama, taj ne da nije realan nego nije ni normalan.

              Comment


              • Mislim da se očekuje previše od Feldina! Nije on taj koji bi trebao da nosi ekipu,to nije radio nigde
                Jankovic me je potpuno razočarao,to što igra on može i nezainteresovani Simanić!
                Ako nam Antic ne bude na nivou bice panike. . .
                Alimpijević. . .hm. . Upitan!

                Comment


                • Originally posted by Ica View Post
                  Mislim da se očekuje previše od Feldina! Nije on taj koji bi trebao da nosi ekipu,to nije radio nigde
                  Jankovic me je potpuno razočarao,to što igra on može i nezainteresovani Simanić!
                  Ako nam Antic ne bude na nivou bice panike. . .
                  Alimpijević. . .hm. . Upitan!
                  Ma da, taj Feldeine nigde nije bio nosioc LOL...

                  2017-09-24 22_37_14-FELDEINE, JAMES - Welcome to EUROLEAGUE BASKETBALL.jpg

                  Comment


                  • 30 og u Pioniru ima neko sranje.
                    De igramo protiv Mornara?

                    Comment


                    • Od koga da očekujemo ako ne od Feldaina.

                      Comment


                      • Danas na Marakani 9000 ljudi, umesto što se pljuju igraci pre pocetka sezone a naravno da ce se pljuvati i pri prvomm porazu u toku sezone, mogli ste malo i uzivo dati podrsku svom klubu. Ili recimo pošto je Jankovic amater a Kešelj bivši košarkas da donirate jedno 3 miliona evra i za tu kintu kupimo fantastične amere i gledamo Nba Zvezdu. E sad pošto se to naravno neće desiti pih moramo da gledamo Zvezdu u evroligi gde neće imati više od 4 pobede i u Abi gde će Novica i Nikols da nas razvale. Kao i prošle godine Skoti Hopson, Pre toga Pulen, Dzejms itd..

                        Comment


                        • Kada se pobedi euforija, a kada izgubi katastrofa. Mislim da bi trebalo da imamo malo strpljenja. Da vidimo sta je dobro, a sta ne i da eventualno uradimo do selekciju (ako smo u mogucnosti), posle NBA cut-a. Svi su terali Radonjica(priznajem da sam i ja bio jedan od njih) posle prvih neuspeha(a bilo ih je mnogo), a danas je taj isti Radonjic bog, a Alimpijevic neznalica. Istina je da niti je Radonjic bog, niti je Alimpijevic neznalica i da treba dati sansu Alimpijevicu kao sto je data i Deji. Da li je neko gledao utakmicu Oly-Makabi? Oly je rutinski dobio bez nekoliko najvaznijh igraca. Moglo je lako biti 20 razlike i sta bi trebali da kazu navijaci Makabija sa 12 mitskih zveri u timu? Zato treba podrzati trenera i momke i uzivati u jos jednoj EL sezoni, pa dok traje.
                          Last edited by megacar; 24-09-17, 21:58.

                          Comment


                          • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                            Danas na Marakani 9000 ljudi, umesto što se pljuju igraci pre pocetka sezone a naravno da ce se pljuvati i pri prvomm porazu u toku sezone, mogli ste malo i uzivo dati podrsku svom klubu. Ili recimo pošto je Jankovic amater a Kešelj bivši košarkas da donirate jedno 3 miliona evra i za tu kintu kupimo fantastične amere i gledamo Nba Zvezdu. E sad pošto se to naravno neće desiti pih moramo da gledamo Zvezdu u evroligi gde neće imati više od 4 pobede i u Abi gde će Novica i Nikols da nas razvale. Kao i prošle godine Skoti Hopson, Pre toga Pulen, Dzejms itd..
                            Ova mantra oko nezahvalnih navijaca Zvezde je teska glupost.
                            To sto su navijaci Zvezde barem u kosarci progutali, istrpeli tesko bi ko. Da se sada ne vracamo unazad kako i sta se radilo sa klubom. Kazes da damo 3 miliona???? Pa evo skupljaju se pare daj mi slican primer. Nece biti 3 miliona jer te pare imaju samo obicni olos i lopov u Srbiji. Navijaci izdvajaju koliko mogu. Niko ne PLJUJE igrace vec se iznose stavovi i misljenja. Mozda su pogresni mozda ne. Vreme ce pokazati. I sama ta kritika, ponekad suvise emotivna pokazuje tu ljubav prema klubu.

                            Comment


                            • Jako bitno je da se Branko sto pre vrati treninzima i da ih podigne na visi nivo,kao sto Duda kaze.
                              Smem da se kladim da bi sve ovo bolje izgledalo da je Lazic bio tu od pocetka priprema.

                              Comment


                              • Pa sad, posete bi mogle biti dosta bolje. U fudbalu protiv Vojvodine na finom danu samo 9000,baš malo. A za košarku isto čitavu sezono u ABA ligi prazno. Ali ima tu dosta razloga.

                                Comment

                                Working...
                                X