Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Drzis ga na avataru. Ne znam nijednog naseg navijaca da da drzi njega na avataru. Ne cimam ja tebe za njega nego mi je on dobar primer u nekim situacijama..
    Od 10 navijaca Zvezde video si jednog na forumu koji drzi na avataru trenera reprezentacije, i sta onda? Nisam samo navijac Zvezde nego i reprezentacije.
    Jel ja gnjavim svaki topik o Djordjevicu ko sto ti radis sa Radonjom?Jel bi ikada navijao za Virtus kada bi igrao protiv Zvezde? Nikad.

    A ako neko iz Zvezde kao underdog napravi neki takav poduhvat verovatno bi se on nasao na avataru. I Da Radonja sa Zvezdom udje u finale EL odmah bi ga stavio, nikakav problem nemam stim.

    Comment


    • Originally posted by mmajstor View Post
      Apsolutno jesam, gledao sam ga u dosta utakmica i u Broseu i video da covek zna kosarke. Mozda nismo gledali iste utakmice ili prosto ti nemas taj njuh. No nemam nameru da se ubedjujem sa tobom, tvoje je pravo da mislis kako god zelis i sta ti ja tu mogu.

      Lesor nije relevantan jer ga nije trenirao Radonjic tako da ne znam sto ga spominjes.
      A sad i u Broseu... :-) i ti si znao da ima potencijal da bude top EL centar..

      Dobro, onda te je Radonja ispostovao za bar jednu sezonu :-)

      Secam se nekog bloga Plavisica, Radojevica +jos jedan i ovaj lud zaboravih mu ime, sto vice Simonovic...da pricaju o Zvezdinoj EL sezoni..i pocinje on, nisam ja nista pratio, nisam imao vremena, ali mogu da se ukljucim u razgovor. Tako i ti ovde...

      Meni je jasno po pisanju ko i koliko prati...nije to nista lose, samo kazem..
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by mmajstor View Post
        Od 10 navijaca Zvezde video si jednog na forumu koji drzi na avataru trenera reprezentacije, i sta onda? Nisam samo navijac Zvezde nego i reprezentacije.
        Jel ja gnjavim svaki topik o Djordjevicu ko sto ti radis sa Radonjom?Jel bi ikada navijao za Virtus kada bi igrao protiv Zvezde? Nikad.

        A ako neko iz Zvezde kao underdog napravi neki takav poduhvat verovatno bi se on nasao na avataru. I Da Radonja sa Zvezdom udje u finale EL odmah bi ga stavio, nikakav problem nemam stim.
        Pa stavi onda Karija Pesica bili smo prvaci sveta..nije mu Jokic igrao cetvorku. :-)

        Stavi Tea..:-)
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Salo odavno nije više selektor reprezentacije, preterano bi bilo reći za njega trener reprezentacije.
          Da preduprediim kontrapitanje o Saletu Obradoviću kao takođe bivšem, on je bio i ostaće legenda Zvezde.
          Zvezda, Srbija, nikad Jugoslavija!
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            Pa stavi onda Karija Pesica bili smo prvaci sveta..nije mu Jokic igrao cetvorku. :-)

            Stavi Tea..:-)
            Ma sta tebe briga koga cu da stavim... ko da je to mnogo bitno, pa cu da razmisljam ko je na avataru. Znamo svi ko je Pesic i ima najvece moguce postovanje, ali je u tom trenutku nasa reprezentacija bila medju najvecim favoritima, dok 2014, 2016 nam niko nije davao ni priblizne sanse da se nadjemo u finalu...i kult je vracen.

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              A sad i u Broseu... :-) i ti si znao da ima potencijal da bude top EL centar..
              Nije on top EL centar, on je imao JEDNU vrhunsku sezonu u EL i par solidnih. Ja sam video da je dobar igrac jer je imao sve fundamente koje centar treba da ima... falilo mu je zrelosti i iskustva u najjacem takmicenju. Svaka cast Radonji sto ga je doveo (ako ga je on doveo).

              Comment


              • Bio je te sezone top EL centar i potpisao dobar ugovor sa Makabijem. Posle idu povrede i zajebancija...ae dobro..nek si ga "znao" :-)
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Povreda je odavno zalecena...koja zajebancija?

                  Comment


                  • U Zirbesovom slučaju dolce vita. Uživa čovek punim plućima, njegovo legitimno pravo [emoji41]
                    Last edited by dekkard; 26-03-21, 16:31.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by mmajstor View Post
                      Nije on top EL centar, on je imao JEDNU vrhunsku sezonu u EL i par solidnih. Ja sam video da je dobar igrac jer je imao sve fundamente koje centar treba da ima... falilo mu je zrelosti i iskustva u najjacem takmicenju. Svaka cast Radonji sto ga je doveo (ako ga je on doveo).
                      Његова игра у нападу(кад је играо у Бросеу) се сводила да постави пик и то је то...У нападу је био гори него Бранко Лазић!Мисаона именица је била игра леђима!У Звезди је докторирао игру на ниском посту...

                      Comment


                      • Njegovo najveće oružje je bilo da se jako brzo odmotavao iz pika, bio je dobar i kod ofanzivnog skoka i putbacka, kasnije je popravio i igru na niskom postu.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Знао је он и рационално да припали са дистанце...И то би скоро свака лепо ушла!

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            Njegovo najveće oružje je bilo da se jako brzo odmotavao iz pika, bio je dobar i kod ofanzivnog skoka i putbacka, kasnije je popravio i igru na niskom postu.
                            Horog šut mu je bio odličan, i to i levom i desnom rukom.

                            Comment


                            • I lepe livade je pravio...mislim da je neko spomenuo...
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                U Zirbesovom slučaju dolce vita. Uživa čovek punim plućima, njegovo legitimno pravo [emoji41]
                                https://www.instagram.com/p/CM4c90fM...=1li3y3k1mk7pf
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X