Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Pera zdera View Post
    Zvezda je i dalje pod BAT blokadom evo vec vise od 2 meseca a slucajno se to precutkuje na svim forumima.
    Niko da se zapita zasto je to tako. Ako NC nema para da skine blokadu mislite li da ima za novog trenera ili novog igraca?
    http://www.fiba.basketball/bat/sanctions

    Inace je na RSB-u F. Covic za jucerasnju partiju protiv Efesa dobio 10 glasova kao najbolji igrac. :
    Sto te cudi to?

    Comment


    • Originally posted by Jimi22 View Post
      Sto te cudi to?
      Tesko da bilo sta moze u Srbiji da me cudi

      Comment


      • Fener i Barca po 20 mil u minusu

        Comment


        • Originally posted by darko pancev View Post
          Fener i Barca po 20 mil u minusu
          I koja je sličnost između Fenera, Barse i Zvezde? Kako se finansiraju, na koliko godina su sponzorski ugovori? Ko je predsednik kluba KK Barselona i KK Fenerbakče? (bez guglanja)...
          Naši budžeti ranijih godina su bili u rasponu 3 do 5 miliona evra i opet je za vreme Radonje nakupljen dug od preko 3 miliona evra, ove godine je to red veličina (po Nebojši 5,5 za igrače...a iamo BAT, imamo i Jankovića kojg je uspešno "pustio"...kad god neko ode pre vremena mi najebemo. Ili je Nebojša nesposoban da napravi sa svojim timom valjani ugovor ili namerno nanosi štetu klubu. Šta god da je nije dobro.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Originally posted by Ganac View Post
            I koja je sličnost između Fenera, Barse i Zvezde? Kako se finansiraju, na koliko godina su sponzorski ugovori? Ko je predsednik kluba KK Barselona i KK Fenerbakče? (bez guglanja)...
            Naši budžeti ranijih godina su bili u rasponu 3 do 5 miliona evra i opet je za vreme Radonje nakupljen dug od preko 3 miliona evra, ove godine je to red veličina (po Nebojši 5,5 za igrače...a iamo BAT, imamo i Jankovića kojg je uspešno "pustio"...kad god neko ode pre vremena mi najebemo. Ili je Nebojša nesposoban da napravi sa svojim timom valjani ugovor ili namerno nanosi štetu klubu. Šta god da je nije dobro.
            kad hoces da se bodes sa rogatim jkoji imaju budzete po 30-40 mil e ti kukas zasto smo mi duzni 200-300 k batu ..ne budi smesan molim te ...hocete svi Zvezdu u EL ..e pa onda to mora da se plati ..lepo je rekao Vladan Milojevic ....dok ne budemo dovodili igrace po 5-10 mil e pobeda cak i neresen rezultat u LSje najvece moguce cudo!!!

            Comment


            • slicnost je da igramo isto takmicene sa elipama koje imaju desetosrtuko vece budzete od nas ..jednu dobijemo drugu izgubimo i vi kukate o Filipu ....smesno!!!

              Comment


              • Ostavka Lorencu da bi dosao neko novi a Filip ostao u timu je neki novi level licemerja.

                Nabijem ih ja znate na sta vec.

                Kao i trenera ako dodje kojem je Filip dovoljan za bekapa.

                Comment


                • imamo Jankovica koga je uspesno prodao i Mekela i to je vasa kritika ...a imamo li Kalinu i Gudurica milionere ,imamo li Bobija a imamo li Boldena ...napravismo li Djenku,Lazica kapitena i najtrofejnijeg ikada ,Simona ,Simana sve bolji ,Dobric....

                  Comment


                  • Originally posted by From downtown View Post
                    Ostavka Lorencu da bi dosao neko novi a Filip ostao u timu je neki novi level licemerja.

                    Nabijem ih ja znate na sta vec.

                    Kao i trenera ako dodje kojem je Filip dovoljan za bekapa.
                    Ovo ako urade i oteraju Lorenca onda su notorni idioti!

                    Comment


                    • Originally posted by darko pancev View Post
                      imamo Jankovica koga je uspesno prodao i Mekela i to je vasa kritika ...a imamo li Kalinu i Gudurica milionere ,imamo li Bobija a imamo li Boldena ...napravismo li Djenku,Lazica kapitena i najtrofejnijeg ikada ,Simona ,Simana sve bolji ,Dobric....
                      Covica ni majka vise ne voli od tebe. Aj da si bar uzeo neke pare k’o ovi sa RSB-a, nego ga volis iz ubedjenja.
                      Last edited by Storm; 30-10-19, 15:19.

                      Comment


                      • Originally posted by Storm View Post
                        Covica ni majka vise ne voli od tebe. Aj da si bar uzeo neke pare k’o ovi sa RSB-a, nego ga volis iz ubedjenja.
                        nemam ja sta da volim nekoga rezultati su jedno ..cak mogu ti reci da se gadim politicara i da mi Coki vrlo cesto ide na nerve sa izjavama ali rezultati ovakvi kakvi su su odlicni u poslednjih 7sezona

                        Comment


                        • Pa bogami posle Radonje kad se podvuce crta ne znam da li su rezultati odlicni. Pogotovo u Evropi je to sve tanko. I pod Alimpijem i prosle sezone u EC i ove sezone u EL zasad...

                          Comment


                          • Originally posted by Storm View Post
                            Pa bogami posle Radonje kad se podvuce crta ne znam da li su rezultati odlicni. Pogotovo u Evropi je to sve tanko. I pod Alimpijem i prosle sezone u EC i ove sezone u EL zasad...
                            nama je merilo ABA pre svega ...da budemo najjaci u regionu i da igramo EL ...dakle izuzetno uspesne sezone za kompletni mandat Covica ...ako ima neko da radi bolje ..neka odmah dodje to zeli svaki delija ..ali nemojmo srati tamo gde ne treba ...

                            Comment


                            • Originally posted by Pera zdera View Post
                              Zvezda je i dalje pod BAT blokadom evo vec vise od 2 meseca a slucajno se to precutkuje na svim forumima.
                              Niko da se zapita zasto je to tako. Ako NC nema para da skine blokadu mislite li da ima za novog trenera ili novog igraca?
                              http://www.fiba.basketball/bat/sanctions

                              Inace je na RSB-u F. Covic za jucerasnju partiju protiv Efesa dobio 10 glasova kao najbolji igrac. :
                              Ko je glasao? Filip, tata, mama, žena (u stvari za ženu nisam siguran). Gde je još 6 glasova?
                              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                              Comment


                              • Originally posted by Laki21 View Post
                                Ko je glasao? Filip, tata, mama, žena (u stvari za ženu nisam siguran). Gde je još 6 glasova?
                                Verovatno oni koji su dobili takav zadatak, ima NC dosta njih koji rade takve stvari po raznim forumima. Na kraju neki verovatno pisu, ili su pisali i na ovom forumu.

                                Comment

                                Working...
                                X