Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Која врста увреде приликом скандирања је упућена, нисам баш најјасније укопчао?
    Сумњам да је горе од увреда које су упућиване Милану Гуровићу или породици Човић

    Comment


    • Ne idu, ne idu.

      To što oni vredjaju to nije naš stil. Oni su i Saši Iliću ispred juga 2000te ebali sve po spisku, gadjali ga turšijom, on klečao plakao ispred juga.

      Ne trebamo valjda sa partizanima da se mečujemo u glupostima.
      Last edited by Cassius Clay; 23-03-19, 21:18.

      Comment


      • Originally posted by poacher View Post
        Која врста увреде приликом скандирања је упућена, нисам баш најјасније укопчао?
        Сумњам да је горе од увреда које су упућиване Милану Гуровићу или породици Човић
        Isti ocin...svako govno smrdi...bilo cije da je...
        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

        Comment


        • Originally posted by Uroš View Post
          Ne idu, ne idu.
          Pa viđam ih u hali, nije mi se ništa prisnilo.

          Comment


          • Vala baš ko najveći cigani jedni drugima porodice i to. Bolje da se pobiju na ruke ispred hale 20 na 20 pa posle na pivo nego to cigansko psovanje i to.

            Koga vidiš? Nekoga što nosi duks možda i slično, Pedju sigurno nećeš videti.

            Comment


            • Originally posted by Uroš View Post
              Ne trebamo valjda sa partizanima da se mečujemo u glupostima.
              Слажем се, али мислим да је тежина меча + неизвестан исход довео до те ружне реакције. Лично нисам љубитељ лика и дела Новице Величковића али није ни од оних играча које мрзим тако да му свакако не желим погрдно скандирање поготово не док је повређен. Леп гест наших кошаркаша на крају када га је већина забринуто питала да ли је све у реду.

              Comment


              • Originally posted by Uroš View Post

                Koga vidiš? Nekoga što nosi duks možda i slično, Pedju sigurno nećeš videti.
                Pojedine vođe i te kako umem da prepoznam. Onaj visoki i baš krupna ljudeskara sa cvikerima je često u hali, kao i par likova iz njegove ekipe. Pre nekoliko godina Dunjić je pokretao navijanje protiv Cibone.

                Comment


                • Cim je bila onakva atmosfera jasno je da su delije bile u hali.

                  Zadnji napad u regularnom delu na plus 2 mi ne pravimo faul. Sta da su pogodili za 3? Ostaje mismec Odza na Renfrou i opet se ne pravi faul... jel se mislilo da ce ga zaustaviti na prodoru? Ova epizoda sa Riversom mi se uopste ne dopada, covek je individualac kome je proslo vreme i ne cini druge igrace boljim. Videlo se ko ovakve utakmice resava - oni koji su najlozeniji a to su veceras bili domaci igraci i jos jednom se videlo koja je prednost imati domaceg igraca koji shvata kakva je ovo utakmica. Oni su bili nalozeniji od nas i cini mi se da je Novicin izlazak dosta olaksao posao. Revans mislim da gubimo sa najmanje deset.

                  Comment


                  • Večeras se po prvi put u hali skandiralo Filip, Filip. Zvanično je prihvaćen.

                    Sent from my Mi A2 using Tapatalk

                    Comment


                    • Legenda kaže da je Vanja Marinković ostao u hali posle utakmice i nastavio da klima glavom.

                      Comment


                      • Najiskusiji, oni koji su trebali da nose tim su ubedljivo najgori. Cirbes, Stratos, Lazic, Faje, Regland....


                        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Originally posted by mmajstor View Post
                          Cim je bila onakva atmosfera jasno je da su delije bile u hali.

                          Zadnji napad u regularnom delu na plus 2 mi ne pravimo faul. Sta da su pogodili za 3? Ostaje mismec Odza na Renfrou i opet se ne pravi faul... jel se mislilo da ce ga zaustaviti na prodoru? Ova epizoda sa Riversom mi se uopste ne dopada, covek je individualac kome je proslo vreme i ne cini druge igrace boljim. Videlo se ko ovakve utakmice resava - oni koji su najlozeniji a to su veceras bili domaci igraci i jos jednom se videlo koja je prednost imati domaceg igraca koji shvata kakva je ovo utakmica. Oni su bili nalozeniji od nas i cini mi se da je Novicin izlazak dosta olaksao posao. Revans mislim da gubimo sa najmanje deset.
                          Nisu bile Delije u hali. Ja sam sve skandirao kao i moji prijatelji od kojih su neki prisutni tu na forumu sa mnom i niko od nas ne pripada nijednoj navijačkoj grupi. Svako dobije ono što zasluži, barem verbalno.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Doktorska partija mladog Filipa Čovića, laku noć i prijatno.

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard
                              Svi vi koji pojma nemate sa košarkom slobodno možete da nastavite da pišete jer papir/elektronski etar trpi sve. Utakmice i postignuti rezultati su najbolja potvrda prethodno izrečene tvrdnje.
                              Tomic i ti treba da se zahvalite sreci i Dejanu Davidovcu. Prvi bi u suprotnom vec bio bivsi trener, a ti bi bio najveci forumaski demagog u Srbiji.

                              Comment


                              • Зна ли се нешто око Регленда?

                                Comment

                                Working...
                                X