Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
    Da, jos nesto mi imamo 11 pobeda jel tako, racunam bice jos jedna mozda i dve , i necemo igrati top 8 , ok ali to je samo par pobeda manje od prosle sezone kad takodje nismo usli u top 8, jedini minus za sada je taj kup ali sve brise ako uzmemo Aba ligu koja je i bila i naglasavano kao jedii cilj posto se od nje zivi, Evroliga nam jedino moze garantovati jace i bolje igrace i za narednu sezonu u odnosu na Aba ligase, nadam se da ovu seriju zavrsavamo u Baru.
    Super, za sad imamo samo manje pobeda u EL nego prosle godine )
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Comment


      • Pored Gudurića na ovoj utakmici videćemo još jednog bivšeg košarkaša Crvene zvezde - Nikolu Kalinića.
        "Nisam još sto odsto spreman, ali se osećam bolje i jače. Imam oscilacija, ali ima vremena za mene, bitno je da ne osećam više bolove. Pamtimo poraz od prošle godine, uzeli su nam skalp. Želimo da se osvetimo sutra. Prošle godine je bila prava takmičarska, muška, ja sam odigrao poprilično loše pa imam dodatni motiv. Biće zanimljivo, oni razmišljaju o toj utakmici u Baru, ali im dolazi u goste šampion Evrope, što se ne dešava svaki dan", rekao je Kalinić pred ovu utakmicu.

        Comment


        • Nije uopste bitan broj pobeda. Navijaci ovde zaboravljaju da je pri skoru 12-8 ekipa ostala bez Jovica i ipak i tako oslabljena otisla na 16 pobeda (dobijeni galatasaraj, Bamberg, Armani i Uniks). Sto znaci da nije mnogo tesko uzeti 3-4 pobede kuci nad otpisanim protivnicima, to svako sa iole ozbiljnim timom moze da uradi.

          Da smo bili kompletni prosle sezone (ili da bar nisu bili povredjivani nosioci igre), dobili bi i Olimpijakos, Efes i jednu od dva poslednja gostovanja i borili bi se za 4. mesto! (sreca pa nema dekkarda da spamuje i troluje temu da je Alimpijevic pobedio Reala u Madridu, ej!) Ove sezone niko nije imao tezu povredu pa je 11 pobeda, nadajmo se da sledece sezone necemo dizati ruke u januaru.
          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

          Comment


          • Ma nije bitan broj pobeda. Bitan je stav, zelja.
            Ne moze klub da kaze da EL nije prioritet, da trener i igraci gube meceve pre nego isti i pocne.
            Jebo PAO imamo vazniji mec protiv Mornara???????
            I sta sad hoce? Da se ispuni Pionir?? Zasto?
            Da nam pokazu da imamo mec protiv Mornara u nedelju?

            Comment


            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
              Ma nije bitan broj pobeda. Bitan je stav, zelja.
              Ne moze klub da kaze da EL nije prioritet, da trener i igraci gube meceve pre nego isti i pocne.
              Jebo PAO imamo vazniji mec protiv Mornara???????
              I sta sad hoce? Da se ispuni Pionir?? Zasto?
              Da nam pokazu da imamo mec protiv Mornara u nedelju?
              Slazem se Lazo. Losa je to prica... Medjutim, pretpostavljam da kada bi mogli da daju informacije samo nama navijacima, a da one ne idu dalje od nasih usiju, da bi rekli - nemamo kapacitet da u punoj takmicarskoj formi igramo sve utakmice i zato moramo da EL odradjujemo, a da se za ABA cuvamo. Kada bi tako nesto izaslo, dobili bi nogobulj od Djordija odmah.

              Comment


              • Originally posted by Grof View Post
                nogobulj od Djordija


                Malo me osamutila ova izjava Kalinica. Da se osveti - nama?????

                Comment


                • Za poraz bato, za poraz. To je ratnički duh.
                  A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                  Comment


                  • Originally posted by Laki21 View Post
                    Za poraz bato, za poraz. To je ratnički duh.
                    Jedino ispravan rezon vrhunskog sportiste, što neko ranije napisa i sa bratom igra "na nož", nema popuštanja...
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Kalina je jednostavno takav ...ko je "zaboravio" neka se seti kakav je stav imao u PO seriji protiv kkp , pogotovo u Mordoru .

                      Nemam pojma šta večeras možemo da očekujemo , jednostavno takva je sezona .Ako ništa drugo , biće zadovoljstvo da pozdravimo Kalinu i Guduru .Dvojac mudonja
                      Last edited by Samo Zvezda; 22-03-18, 12:54.

                      Comment


                      • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                        Kalina je jednostavno takav ...ko je "zaboravio" neka se seti kakav je stav imao u PO seriji protiv kkp , pogotovo u Mordoru .

                        Nemam pojma šta večeras možemo da očekujemo , jednostavno takva je sezona .Ako ništa drugo , biće zadovoljstvo da pozdravimo Kalinu i Guduru .Dvojac mudonja
                        Mudonje



                        Comment


                        • Mudura & Mudina ..

                          Comment


                          • Lose je vreme, ali se nadam lepoj poseti veceras, dolazi ipak prvak Evrope.

                            Comment


                            • Koliko nas je ostalo na temi

                              Nista,, danas probati dobiti, meni se licno ne svidja Fener...Nema trika da osvoje ove godine..Mozda one tamo ako bude Istanbul opet...

                              U svim segmentima igre su bolji od nas, to jeste tacno ali opet kod kuce igramo dobro, iznad realnih mogucnosti, te je svasta moguce..
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Bili su bolji i prosle godine pa smo ih dobili.
                                Ali tada se u svaki mec ulazili isto. Motivisano, jako.
                                Veceras cemo opet gledati mec slican onom u Atini u fazonu ,, Mornar je bitniji,,.
                                Hala vrlo lose popunjena za sada.

                                Comment

                                Working...
                                X