Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ideja dobra,pitanja loša,predvidiva
    Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

    Comment


    • A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • na koji film misli?

        Comment



        • Spoiler
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Inače, danas u 18č igramo sa CSKA.

            Reko da vas podsetim, izgleda da ste zaboravili.

            Comment


            • Nama EL nije bitna još od decembra.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Kako bre nije bitna? Btina je i zbog tima da napreduje igrajući sa najboljim timovima.

                Pojedinci takođe mogu napredovati.

                Bitna je i zbog evrića. Pomislićete da sam materijalista jer stalno pominjem evriće.

                Al nisam, ja sam gadljiv na pare, pu, pu, pu, nije sve u tim prokletim parama.

                Comment


                • To ponavljaju ko papagaji članovi Radonjine sekte da im nije bitna EL.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by Karamazov View Post
                    Kako bre nije bitna? Btina je i zbog tima da napreduje igrajući sa najboljim timovima.

                    Pojedinci takođe mogu napredovati.

                    Bitna je i zbog evrića. Pomislićete da sam materijalista jer stalno pominjem evriće.

                    Al nisam, ja sam gadljiv na pare, pu, pu, pu, nije sve u tim prokletim parama.
                    https://www.youtube.com/watch?v=AAbv...rPetrovi%C4%87

                    Comment


                    • Originally posted by Karamazov View Post
                      Kako bre nije bitna? Btina je i zbog tima da napreduje igrajući sa najboljim timovima.

                      Pojedinci takođe mogu napredovati.

                      Bitna je i zbog evrića. Pomislićete da sam materijalista jer stalno pominjem evriće.

                      Al nisam, ja sam gadljiv na pare, pu, pu, pu, nije sve u tim prokletim parama.
                      Nema para, ispod 14 mesta nema para za svaku pobedu, vrednuje se samo zauzeto mesto, dobili smo 500 k eur ove godine od EL umesto 200 k , nema vise para za svaku pobedu.

                      Dok je bio SO bili smo u top 14 pa smo mogli da racunamo na neke pare, ali dolaskom DR zakucani smo za top 17 tako da od para nema nista

                      Comment


                      • Svaki mec je bitan..ovaj mnogo vise od nego mec protiv fabrike mentalnih prozivoda ili tkz FMP... Nadam se cvrstom otporu i ako su odmarali Dzejmsa protiv Kaleva gde su dobili 20 razlike u gostima.

                        Pare nisu problem dok god psihopata uci za kosarkasko trenera a Coki ne silazi sa jutarnjeg programa..
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Svaki mec je bitan..ovaj mnogo vise od nego mec protiv fabrike mentalnih prozivoda ili tkz FMP... Nadam se cvrstom otporu i ako su odmarali Dzejmsa protiv Kaleva gde su dobili 20 razlike u gostima.

                          Pare nisu problem dok god psihopata uci za kosarkasko trenera a Coki ne silazi sa jutarnjeg programa..
                          Tako je druze, samo u EL punom snagom, a u ABA ligi protiv direktnog konkurenta igramo sa alibijem da smo umorni od EL.

                          Comment


                          • Nema alibija, ako Radonja ne osvoji ABA leti s klupe ko bela lala.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by Šarac View Post
                              Nema para, ispod 14 mesta nema para za svaku pobedu, vrednuje se samo zauzeto mesto, dobili smo 500 k eur ove godine od EL umesto 200 k , nema vise para za svaku pobedu.

                              Dok je bio SO bili smo u top 14 pa smo mogli da racunamo na neke pare, ali dolaskom DR zakucani smo za top 17 tako da od para nema nista
                              Tako će svaka pobeda doneti još 37.000 evra, a plasman na 14. mesto na kraju ligaškog dela znači i zaradu od još 150.000 evra. Ekipa koja završi na 13. mestu biće nagrađena sa 200.000 evra, dvanaestoplasiranom sleduje 250.000 i tako dalje.
                              Dakle, i dalje se dobija novac za svaku pobedu plus novac od 1. do 14. mesta.

                              Comment


                              • EL se mra igrati na visokom nivou jer ako se igra sa drugom postavom onda smo nedostojni te EL jer to do sad niko nije radio sem ako nisu u pitanju bolesti. Ne kopaju, put je tu veci problem. Svi ce igrati 10-25minuta...najbolje sa juniorima da izadjemo..
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X