Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sramno...sramno....sramno od Lazica...55ica i ukuci..

    Spanac je odigrao ok...al i usro je i on mec...covek prevodi loptu guzicom debelom...

    Kako sam popizdeo...popizdeo...
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Veseli je ubio Obrajanta u skoku. Solidna rola Obrajanta i pored toga. Samo ne znam zasto ne dovode pleja.

      Comment


      • Било је само питање да ли ће да нам дају Гудура или Зо.
        Свака част свим играчима Звезде на мечу фантастичан меч али јеби га.

        Comment


        • Ja ne znam da li može da se piše neki mejl SportKlubu, da se ovom raspalom dripcu Kuzmanoviću zabrani da govori bilo šta što ide uživo.

          Kakav je to idiot, često mutiram prenos zbog njega.

          Comment


          • Ljudi, mi smo sa Dobrićem, Radanovim, Davidovcem, Kuridžom u većem delu meča, igrali egal protiv vrhunske ekipe.
            Plus, bez vodećeg igrača i u ključnim minutima bez još jednog nosioca igre.
            Ništa nećemo dobiti prozivanjem bilo koga. Poraz boli, ali treba biti ponosan na momke.

            Comment


            • Ja sam zadovoljan. Nervira me samo Laziceva rola. Poraz me ne pogadja jer je to kosarka i momci su dali sve od sebe.

              Comment


              • Originally posted by Storm View Post
                Ja sam zadovoljan. Nervira me samo Laziceva rola. Poraz me ne pogadja jer je to kosarka i momci su dali sve od sebe.
                Bravo

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Sramno...sramno....sramno od Lazica...55ica i ukuci..

                  Spanac je odigrao ok...al i usro je i on mec...covek prevodi loptu guzicom debelom...

                  Kako sam popizdeo...popizdeo...
                  Jedini koji zasluzuju prelaznu ocenu danas uopste od igraca su JOB i KOlom i donekle Radanov ali je direktan krivac za ono ubacivanje lopte ispod naseg kosa.

                  Odluka naseg trenera da drzi kapitena u igri i direktno usere nam 7 napada je dovoljno da se napise da je glavni i jedini krivac za ovaj poraz DR 0.01 desetinka. Da ti zalepis Woldena na klupu a da drzis kapitena i da pozivas napad na dole gde se zna da udvajaju na JOBa, a pri tom potrosio ga preko mere, cemu su sluzili Kuzmic i Reath na klupi, zar nisu oni malo da odmognu da Job dodje do svezine. Kolom je isto igrao preko granice trenutnih mogucnosti otuda i par gresaka, ali su nas i JOB i Kolom drzali u ovom mecu.

                  Teraj dalje,

                  Sveti je dan i ne zelim da ucestvujem u bilo kakvoj javnoj pljuvacini protiv naseg bivseg igraca sto je EJ postigao kos protiv nas i sada ga vidjeni twiterasi direktno vredjaji zjaedno sa nasim kapitenom. Dokle ide nase pravoslavljen da na danasnji dan se vredjaju nasi igraci kao i bivsi.

                  Bice ovo sve bolje, kao da DR 001 ima neki sjajan skor u neizvesnim zavrsnicama, ne treba nam niko vise , El do kraja turisticki neka se koncetrisu na aba ligu ne bi li imao mogucnost da na leto bira svoj tim. I ovako i onako ga niko nece traziti u Evropi kada zavrsimo na poslednja tri mesta na tabeli.

                  Comment


                  • Nebo i zemlja igra u odnosu na Obradovica. Samo slep ne vidi da je ovo mnogo smislenija kosarka.

                    Comment


                    • Ostala je potreba da Radonja oseti kada da napravi izmenu i da ne urniše igrača na terenu. Čini mi se da je JOB danas lipsao, inače nije ga Veseljko urnisao, više slabo građenje i postavljanje ostalih naših igrača. Qino je plej i to pokazuje (malo mu fali kondicije) ali ako znaš, onda znaš.DeDa igra za sada najlošiju sezonu u Zvezdi, pravi početničke greške. Laza je očajan i verujem da će mu u skladu s tim i minutaža biti. Šteta za poraz jer naša jedina šansa je bila u malom broju postignutih koševa...i bili smo blizu.Mi smo večeras izgubili zbog pozicije 3 i 4 kao i zbog toga što nemamo drugog pleja (Wolden to ne može da iznese)..idemo dalje.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Originally posted by Šarac View Post
                        Jedini koji zasluzuju prelaznu ocenu danas uopste od igraca su JOB i KOlom i donekle Radanov ali je direktan krivac za ono ubacivanje lopte ispod naseg kosa.

                        Odluka naseg trenera da drzi kapitena u igri i direktno usere nam 7 napada je dovoljno da se napise da je glavni i jedini krivac za ovaj poraz DR 0.01 desetinka. Da ti zalepis Woldena na klupu a da drzis kapitena i da pozivas napad na dole gde se zna da udvajaju na JOBa, a pri tom potrosio ga preko mere, cemu su sluzili Kuzmic i Reath na klupi, zar nisu oni malo da odmognu da Job dodje do svezine. Kolom je isto igrao preko granice trenutnih mogucnosti otuda i par gresaka, ali su nas i JOB i Kolom drzali u ovom mecu.

                        Teraj dalje,

                        Sveti je dan i ne zelim da ucestvujem u bilo kakvoj javnoj pljuvacini protiv naseg bivseg igraca sto je EJ postigao kos protiv nas i sada ga vidjeni twiterasi direktno vredjaji zjaedno sa nasim kapitenom. Dokle ide nase pravoslavljen da na danasnji dan se vredjaju nasi igraci kao i bivsi.

                        Bice ovo sve bolje, kao da DR 001 ima neki sjajan skor u neizvesnim zavrsnicama, ne treba nam niko vise , El do kraja turisticki neka se koncetrisu na aba ligu ne bi li imao mogucnost da na leto bira svoj tim. I ovako i onako ga niko nece traziti u Evropi kada zavrsimo na poslednja tri mesta na tabeli.
                        PA evo potvrdio je DR da se Volden povredio i da nije mogao da nam pomogne na kraju. Ne vidim šta je tu mogao drugačije bez njega. Minus svakako jeste št oje pustio onoliko JOB-a da igra bez predaha, pa i Koloma što nije ranije odmorio. Ali jbg, ne bismo o tome pisali da je Kolom postigao koš.

                        Comment


                        • Obradović bi ovo prelomio još početkom 4/4.

                          Za njih, naravno.

                          Comment


                          • Brajant 17 poena, 10 skokova i 4 asistencija.

                            Bio je i premoren ali ide na bolje.

                            Drago mi je i što Radanov sada u kontinuitetu dobija šansu.

                            Comment


                            • Originally posted by Šarac View Post
                              Jedini koji zasluzuju prelaznu ocenu danas uopste od igraca su JOB i KOlom i donekle Radanov ali je direktan krivac za ono ubacivanje lopte ispod naseg kosa.

                              Odluka naseg trenera da drzi kapitena u igri i direktno usere nam 7 napada je dovoljno da se napise da je glavni i jedini krivac za ovaj poraz DR 0.01 desetinka. Da ti zalepis Woldena na klupu a da drzis kapitena i da pozivas napad na dole gde se zna da udvajaju na JOBa, a pri tom potrosio ga preko mere, cemu su sluzili Kuzmic i Reath na klupi, zar nisu oni malo da odmognu da Job dodje do svezine. Kolom je isto igrao preko granice trenutnih mogucnosti otuda i par gresaka, ali su nas i JOB i Kolom drzali u ovom mecu.

                              Teraj dalje,

                              Sveti je dan i ne zelim da ucestvujem u bilo kakvoj javnoj pljuvacini protiv naseg bivseg igraca sto je EJ postigao kos protiv nas i sada ga vidjeni twiterasi direktno vredjaji zjaedno sa nasim kapitenom. Dokle ide nase pravoslavljen da na danasnji dan se vredjaju nasi igraci kao i bivsi.

                              Bice ovo sve bolje, kao da DR 001 ima neki sjajan skor u neizvesnim zavrsnicama, ne treba nam niko vise , El do kraja turisticki neka se koncetrisu na aba ligu ne bi li imao mogucnost da na leto bira svoj tim. I ovako i onako ga niko nece traziti u Evropi kada zavrsimo na poslednja tri mesta na tabeli.
                              Evo koliko se voli klub da se navija za Fener...al razumem..bice sve teze.

                              Greske dve je napravio...prva sto je uveo nesretnog Lazica..i mislim da je poslednji sut trebao da uzme Radanov...

                              Volden je bio povredjen a zaobljei Spanac je lep za oko, al baca vruce krompire, spor..itd...nama treba ala na kecu da povuce od kosa do kosa a ne da guzicom prevodi loptu i gubi je kao da je neki kadet, a ne igrac od 32g...

                              Nije on los, odradice on svoje a mi cemo duckati..odlika kilavih igraca....

                              Pohvalio bih Dobrica, Davdvoca, Dzoba, Radanova na vrhunskoj borbi i ostatak cete.. game plan je bio odlican..al previse pehova, povreda...

                              Ko ce da odgovara za tuce nespremnih igraca koji su dosli u klub??? Sredice ovo DR, al tinjala mi je nada za F8..do danas..sad je to nemoguce, bas pehovi i bas Loyd da dobije koronu i sad Volden da se povredi...

                              Kako grizu nasi igraci od kad je DR dosao,milina gledati...


                              Rit, Hal, Nkoko ili Kuzmic nepotrebni..nepotreban je Kolom ali njega moze oterati samo na kraju sezone...sta nam uradi Salo27...
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Ovako sakati smo bili bolji od njih i to citavih 39:59:99. Majku mu kako los odabir napada mada cista pozicija bi al promasaj i onakav flouter za kraj.
                                Tezak poraz jer smo se maximalno dali i bili na korak do pobjede. Ona nasa stara boljka, polako zidamo prednost i samo na sekundu spustimo ruke i istopimo 7p prednosti za 30ak sekundi...
                                Ne znam zašto Kuzmic pocinje, igra 4-5min i to je to? Koj ce nam kurac i cemu takva rotacija?

                                Comment

                                Working...
                                X