Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tejloru sve najbolje u penziji.
    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

    Comment


    • Samo da opet ne dovedemo nekog igraca iz evrokupa tipa neki hapoeli, turk telekomovi itd itd

      Comment


      • Rochestie od pre 4 godine i ovaj sad nisu isti igraci. Kako god, zelim mu sve najbolje u zivotu. Ostaje zal sto u prvom mandatu nije imao bolju ekipu.

        Sledeci bi mogli u penziju Simon i Lazic...
        Last edited by Storm; 09-12-20, 12:49.

        Comment


        • Originally posted by nine33 View Post
          Malik Newman iz Bursaspoa, vjerujem da cu bacili oko na njega, u odlicnoj formi je.
          Originally posted by Czbg9 View Post
          Samo da opet ne dovedemo nekog igraca iz evrokupa tipa neki hapoeli, turk telekomovi itd itd
          Na jednom forumu se pominje Naz-Mitrou Long i to kao da potpisuje do kraja nedelje.

          Comment


          • Pojma nemam ko je taj long, vidim nikad nije igrao u evropi, a vala se ni u nba nije naigrao

            Comment


            • Dje je i sto radi moja najveca zelja jos od ljetos Tony Wroten ?
              Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

              Ljuba Tadić.

              Comment


              • Originally posted by nine33 View Post
                Dje je i sto radi moja najveca zelja jos od ljetos Tony Wroten ?
                Mislim da je slobodan jos uvek, iz Poljske je u toku prosle sezone (posle Nove godine) presao u Huventud gde je bio do prekida sezone.

                On January 30, 2020, he signed with Joventut Badalona of the Liga ACB. He averaged 11.2 points, 2.7 rebounds and 4 assists per game in ACB. Wroten parted ways with the team on April 29

                Comment


                • Javor sudi sutra. Posle one kradje protiv istog protivnika od pre par sezona, mora li opet isti govnar???

                  Comment


                  • Originally posted by Borca View Post
                    Na jednom forumu se pominje Naz-Mitrou Long i to kao da potpisuje do kraja nedelje.
                    Voleo bih da cujem od nekog upucenog misljenje. Nekog ko prati razvojnu ligu. Ako je ostao neko upucen kog Losmi nije najurio sa foruma.
                    Last edited by Storm; 09-12-20, 16:46.

                    Comment


                    • Cek stani, na koju foru eric green igra za bashasehir? Jbt pa on je zver

                      Comment


                      • Originally posted by Czbg9 View Post
                        Cek stani, na koju foru eric green igra za bashasehir? Jbt pa on je zver
                        Na foru da ocigledno voli da ladi jaja. Iz Fenera otisao u Kinu, pa onda nizerazredni spanski i turski klub. Lepa kinta, a pritiska bez.

                        Comment


                        • Originally posted by Storm View Post
                          Javor sudi sutra. Posle one kradje protiv istog protivnika od pre par sezona, mora li opet isti govnar???
                          Nadam se da će se pojaviti neki baja poput onoga GOSPODINA iz Ljubljane(valjda) , kad je spičio šamarčinu XY sudiji pored aut linije.
                          Jednostavno i nažalost , ispostavilo se da razumeju samo takvu vrstu razgovora i da samo te ekipe koje im pored novca pruže i još nešto.
                          Koliko puta se desilo npr u Zadru da posle gadjanja, polivanja sokom, pivom, pljuvanja, vredjanja, bukvalno nagrade domaćina i to uglavnom "vidjenije" baje Pukl,Milivojei td.

                          Comment


                          • Originally posted by Storm View Post
                            Voleo bih da cujem od nekog upucenog misljenje. Nekog ko prati razvojnu ligu. Ako je ostao neko upucen kog Losmi nije najurio sa foruma.
                            Ja nisam upucen odmah da se ogradim, mislim da je on vise pozicija 2 ili je bar bio, mada sam danas odgledao neke video klipove iz prosle sezone uglavnom iz G lige i dosta je igrao sa loptom u rukama tj lici da je mozda igrao pleja u toj ekipi.

                            Comment


                            • Nadam se da će se pojaviti neki baja poput onoga GOSPODINA iz Ljubljane(valjda)
                              Nema nikakve veze sa temom ali moram...gospodin iz Ljubljane je Zoran Predin , nekada jako popularan u bivšoj nam državi sa svojom grupom Lačni Franc .Sjajan lik i sada ...

                              Comment


                              • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                                Nema nikakve veze sa temom ali moram...gospodin iz Ljubljane je Zoran Predin , nekada jako popularan u bivšoj nam državi sa svojom grupom Lačni Franc .Sjajan lik i sada ...
                                Dok... č.. lo čoveku.

                                Comment

                                Working...
                                X