Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Skok JOBa, baci beku loptu, kreće kontra, JOB trči, naši daju koš, ovom doope još u našem reketu.

    Comment


    • Nek se ban meni sprema ako za milionče ne prodamo Ognjena.

      Comment


      • cega.... dinara?

        Comment


        • Meni ako ne poklonimo ovu mrcinu, dronju dronjavog od igr..
          Last edited by L a z a r; 02-01-21, 17:27.

          Comment


          • Originally posted by mmajstor View Post
            cega.... dinara?
            Evrića.

            Comment


            • Evo sta kaze agent

              Marko Jelic @JelicOCT
              "Breaking news" : @langston21 is still a Red Star player !
              He is under contract with Red Star but unfortunately cant help his teammates due to injury. All "news" about his "departure" are absolutely false ! #octagonfamily

              Comment


              • Svidja mi se kako ovo odradjujemo. Ono sto mi se ne svidja sto Simanic i Uskokovic ne prave razliku ni protiv Zadra.

                Comment


                • Simanić izgleda ko neko mrtvo puvalo.
                  Nit volje nit energije.
                  Totalna ravnodušnost.

                  Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                  Comment


                  • Originally posted by Storm View Post
                    Svidja mi se kako ovo odradjujemo. Ono sto mi se ne svidja sto Simanic i Uskokovic ne prave razliku ni protiv Zadra.
                    Uskok igrao samo 4 minuta. Premalo je to.

                    Comment


                    • Lagana pobeda i fino raspoređena minutaža.

                      Comment


                      • Simana igra u skladu sa ulogom koja mu je namenjena od kada je priključen Zvezdi. Kad je stigao iz Bijeljine bio "Kirilenko like" krilo. Čak je bio u stanju da prevodi napade. E sad zašto su ga gurali na više pozicije zbog visine to je pitanje za trenere mlađjih kategorija KKCZ.

                        Comment


                        • Lose, 11 asistencija...nad ishabanim Zadrom...ne da nam treba plej,nego je to goruce pitanje..zastita reketa sa ovim centrima je jeziva...al ajde da se nadamo da ce biti bolja..Ocekivao sam bar kreativniju utakmicu
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Ono sto raduje sto Radanov igra sasvim korektno. Po meni on mora biti u 12. U njemu cemo dobiti puno za naredne sezone. Vidi se da je za klasu zreliji igrac od Simanica i Uskokovica.

                            Comment


                            • Borišin trener u Bijeljini, Dario Čojić o njegovom napretku.

                              “Sa nekim sam zadovoljan, sa nekima ne. Najveći mi je poraz Boriša Simanić. Drago mi je što je Boriša izrastao u mnogo dobrog čovjeka, ali mislim da se nije dovoljno borio za sebe. On je plejmejker od 210 cm, koga su ubjedili da ne koristi ništa od onoga što smo radili tri godine. On nije igrač za Evropu, nego za NBA. Zašto nije tamo? Pa morate pitati njegove trenere, menadžere.

                              Comment


                              • Ako je neko dobio sansu i cekan je to je Borisa. Promenio je u Zvezdi 5 trenera i nigde se nije nametnuo. Kod Tomica je umeo da bljesne, ali ni k od konstantnosti. Tako da, do njega je. Nemoguce je da su svi budale samo je Borisa pametan.

                                Comment

                                Working...
                                X