Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakav Peđa vas spopao? Nema tog ko će da uloži pare u nešto što nije njegovo.
    Radonja je osvojio zvezdaše odbranom koju je u pojedinim trenucima doveo do perfekcije ali je zato napad bio prilično jednostran sa već legendarnim 5 dole i varijacijama koje iz tog proizilaze. To naravno nije davalo rezultate u određenim utakmicama ali za to su u timu bili igrači kao QMiler, MWill koje je opet Radonjić dosta dobro znao da uklopi. Kod Ra su rezultati izlazili iz odbrane, na taj način smo i najpotentniju napadačku ekipu uspevali da zaustavimo, svi treneri posle njega nisu uspevali da nametnu svoj sistem jer nisu bili sposobni da ukomponuju ono što imaju na raspolaganju a nisu znali ni da doselekcijom to hendluju. Najbliži tome je bio arogantni Tomić (moj neki filing da je arogantan, nemam čvrsta dokaze). Svi ostali su bili očajni a najveće razočarenje je predstavljao SO.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Originally posted by Šarac View Post
      Necu da ti kvotujem jer sam obecao.

      Da li i u kom univerzumu smo mi mogli zadrzati bilo kog domaceg igraca kao sto su Kalinic, Jovic, Dangubic, Guduric, Bobi, da igraju za pola para za ono sto su dobili preko.
      Nama dijaspora broji skoro 1 milion ljudi a ti si se uhvatio par igraca sto su dobili isto vece pare preko nego kod nas. Pa jesu li ovi nasi gastarbajteri otisli tamo iz istog razloga kao i nasi igraci.
      Drugo, sto se tice prodaja igraca, to se desava jednom u par godina kod nas, kao i u Evropi, svaki put kada smo prodali igraca za taj iznos smo dobili manje para od drzave, saldo ostaje isti.Samo smo rasteretili drzavni budzet za iznos para sto nam je poslao Detroit, Bamberg, Fener.

      Svako dete koji misli da zna da ubaci loptu kroz obruc i ima 100 h video klipova na telefonu vidi sebe u NBA , a misli da ce odlaskom na highschool i college to i da ostvari odlazi od nas ( ne nas kao KKCZ).

      A to da hoces 4 el igraca poput Loyda, ajde molim te nadji mi tih 4 koji imaju taj kvalitet i za koje pare?
      Kada procitam bolje dati pare za 4 stranca 4 miliona a ostalo popuniti sa domacim, a nama svaki domaci igrac izlozen uvredama i pljuvanju da ne zasluzuju EL da igraju , sto i nije daleko od istine, nadji mi jedan klub u El gde bi ijedan nas igrac imao minutazu kao sto ima u KKCZ.

      Treneri imaju spakovane kofere, nema rezultata, odlazi, jedini koji nije otisao posle losih rezulata je Radonjic i zato ti i on drzite Covicevu sliku u novcaniku jer da je odleteo posle Cibone motao bi se po drugoj ligi Cgore sada.
      Da li su i ostali treneri morali da se istrpe posle odlaska Radonjica, pa proceni ti sam, kada krene hajka sa ovakvih mesta kosarkaskih strucnjaka poput tebe Fil i Greg bi dobili nogu a ne trenere koji si naveo, i da se razumemo niko nije bio sutnut nego su sami odlazili zbog svojih razocaranja u rezulate.

      Ali cim Pedja Stojakovic dodje sa svojim milionima ,ima ova deca odmah da ulete u prvi tim, da uz Radonjica koji voli da stvara igrace iz juniorskog pogona i Pedja ima da zaradi vise u jednoj sezoni nego sve ono sto je napravio guleci parkete po NBA>

      Ti bi hteo 4 Loyda u KKCZ . Za koje pare? A da ovi sadasnji domaci to krpe jel tako, da li bi ijedan od domacih imao bilo koju minutazu u nekoj drugoj El ekipi?
      Nemoj da me kvotujes zbog tvog drugara, to je bas lepo.

      Da mi tad nismo igrali EL, posle te cuvene Cibone...gledajuci post DR eru, stvarno sumnjam da bi Nebojsha bio dugo predsednik kluba. Uzimajuci rezultate pre i posle Radonjica. Treba i sa te strane da gledas malo siru sliku.

      Fora je sto ti treba da ponudis te pare, ako ti drzava svakako nivelise taj budzet, sto ih onda prodajemo kad imaju vazeci ugovor??? Nebojsha je mekog srca, pa sto da mu igra Apic, kad moze Kuzmic koji se predsezonu napije i razjebe auto...bolje prodati Apica...

      U Litvaniji su se vratili Sabonis i ekipa,ali kod nas se teraju uglavnom...U FRA Parker stvara nesto veliko, samo kod nas se ishabane sluge rezima uzimaju kao najveci sportski radnici ili autolimari koji diluju i prekucavaju sasije...

      vde su svi misljenja da klub treba dabude drzavni, da ce izgubiti identitet, ako slucajno neko uzme u privatne ruke,a istina je da se samo boje glasova, ovako dobijaju sve a publka negde vidi sebe kao deo Zveze zato sto je drzavno a realno je to daleko od istine.

      Ne mora cetiri igraca kao Loyd,kad se setimo sezone F8...i F9...i Zirbesa, Milera, Kinzija, Dzenkinsa ili ko je vec bio tu..sa Voltersom, Tompsonom...zna da nam trebaju igraci sa karakterom a ne sebicne ili polovne rage koje cemo cekati da se vrate u formu i stabilnu kilazu...to nam ne smeta,ali smeta nam kilavi Jovic...ali ne Kolom i Rocesti...

      Ako sve prodje dobro, videces vec sl sezone kako jedan EL tim sa ovih prostora treba da izgleda...Rit, Hal, Kolom, Rocesti ni u snu, o Teriju da ne pisem...to je vec pet bacenih igraca koji ne vrede qrcu...trenutno na EL trzistu niti ce bilo kad vise vredeti...

      Sve u svmu cak i Uskokovic izgledamnogo bolje ili bar isto ka oHal i Kolom..dovedi Simonovica, probaj naci nekog novog Blazica ( Sisko) nadji nekog iz CG...domaceg...daj imsansu, razvijaj...stvaraj...

      Ja sam isto ubedjen da ako DR ostane da Davidovac moze da pakuje da kofere...na one indijance dodati Kuzmica,Simona,Lazica,Kuridzu..puno je tu polovnjaka i isluzenih igraca da bi se necemu nadali u Buducnosti...

      Ej, potpisani igraci na dve sezone Hal...koji ni u snu ne moze bolje od ovoga sto je odigrao, paTeri..upitni Nkoko,Kuzmic,Simonovic...sv su to losi potezi uprave koji se nizu iz sezone u sezonu.....bez bilo kakve odgovrnosti...

      Pa jel neko kriv sto treneri beze u jeku sezone, sto se prepakuju igraci...sve se gleda kroz trenere..jel neko zna ko nam je sportski direktor? Veliki je vakum izmedju trenera i predCednika...nema ni vazduha. Treba da zaboravimo sina, zetax2 i sve ostale brljotine..

      Porede se brljotine trenera, ali n i brljotine onih koji su ih postavili tu...ej dovodis coveka koji treba da vadi kestenje i on prica kako je supersto su mu dali sanse da se povrati...pa ne treba on da se povrati vec nas klub... itd, itd..
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by Czbg9 View Post
        A koja je fora sa Pedjom, nisam ispratio? Vidim stalno se pominje, jel to beka zajebancija na foru Pekovica ili stvarno postoji nesto?
        To Losmi masta i svira kurcu.

        Comment




        • Sve sto treba da znate...Nkoko nije u optimalnoj fizickoj formi za pun trening..a kad vidite Koloma da jeste,onda vam je jasno na sta lici taj covek.

          Nezahvalno je pricati o danasnjem mecu iz jednog razloga sto je DR apostrofirao a to da je PAO fizicki veoma mocna ekipa, pobeda bi bas znacila, ali bic vraski tesko, bas, bas tesko..ali na muci se poznaju junaci...
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Gora kombinacija nije mogla da nas strefi, čitati *LosmiSK i slušati Radonju.
            Ugasili smo ga.

            Comment


            • Po ovome na klipu nnoko izgleda potpuno fit, na visinu od 208cm 113kg je sasvim prihvatljivo za centra, izgleda sto puta bolje od dzonija...ako neko nije fizicki spreman ne znaci da je debeo i da je krme pa kao moramo da cekamo da on smrsa bla bla vec dugo nije imao fizicki napor te jacine...sto ce steci treninzima i tako vratiti kondiciju...misici i srce pamte i da se brzo vraca tj adaptira na ono sto je vec naviklo tj na ono staro

              Comment


              • Čiča, baci ono svoje večeras ako opet zaglavim na poslu mada očekujem da cu izaci za tekmu. Dole na onaj tread standardno.
                Ocekujem da cemo ih pobucati, ne znam zašto ni cemu optimizam al bice kao sa Valensijom jer ako opet sebi dozvole onakvu igru ja sam za to da sa juniorima igramo ostatak!

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Nemoj da me kvotujes zbog tvog drugara, to je bas lepo.

                  Da mi tad nismo igrali EL, posle te cuvene Cibone...gledajuci post DR eru, stvarno sumnjam da bi Nebojsha bio dugo predsednik kluba. Uzimajuci rezultate pre i posle Radonjica. Treba i sa te strane da gledas malo siru sliku.

                  Fora je sto ti treba da ponudis te pare, ako ti drzava svakako nivelise taj budzet, sto ih onda prodajemo kad imaju vazeci ugovor??? Nebojsha je mekog srca, pa sto da mu igra Apic, kad moze Kuzmic koji se predsezonu napije i razjebe auto...bolje prodati Apica...

                  U Litvaniji su se vratili Sabonis i ekipa,ali kod nas se teraju uglavnom...U FRA Parker stvara nesto veliko, samo kod nas se ishabane sluge rezima uzimaju kao najveci sportski radnici ili autolimari koji diluju i prekucavaju sasije...

                  vde su svi misljenja da klub treba dabude drzavni, da ce izgubiti identitet, ako slucajno neko uzme u privatne ruke,a istina je da se samo boje glasova, ovako dobijaju sve a publka negde vidi sebe kao deo Zveze zato sto je drzavno a realno je to daleko od istine.

                  Ne mora cetiri igraca kao Loyd,kad se setimo sezone F8...i F9...i Zirbesa, Milera, Kinzija, Dzenkinsa ili ko je vec bio tu..sa Voltersom, Tompsonom...zna da nam trebaju igraci sa karakterom a ne sebicne ili polovne rage koje cemo cekati da se vrate u formu i stabilnu kilazu...to nam ne smeta,ali smeta nam kilavi Jovic...ali ne Kolom i Rocesti...

                  Ako sve prodje dobro, videces vec sl sezone kako jedan EL tim sa ovih prostora treba da izgleda...Rit, Hal, Kolom, Rocesti ni u snu, o Teriju da ne pisem...to je vec pet bacenih igraca koji ne vrede qrcu...trenutno na EL trzistu niti ce bilo kad vise vredeti...

                  Sve u svmu cak i Uskokovic izgledamnogo bolje ili bar isto ka oHal i Kolom..dovedi Simonovica, probaj naci nekog novog Blazica ( Sisko) nadji nekog iz CG...domaceg...daj imsansu, razvijaj...stvaraj...

                  Ja sam isto ubedjen da ako DR ostane da Davidovac moze da pakuje da kofere...na one indijance dodati Kuzmica,Simona,Lazica,Kuridzu..puno je tu polovnjaka i isluzenih igraca da bi se necemu nadali u Buducnosti...

                  Ej, potpisani igraci na dve sezone Hal...koji ni u snu ne moze bolje od ovoga sto je odigrao, paTeri..upitni Nkoko,Kuzmic,Simonovic...sv su to losi potezi uprave koji se nizu iz sezone u sezonu.....bez bilo kakve odgovrnosti...

                  Pa jel neko kriv sto treneri beze u jeku sezone, sto se prepakuju igraci...sve se gleda kroz trenere..jel neko zna ko nam je sportski direktor? Veliki je vakum izmedju trenera i predCednika...nema ni vazduha. Treba da zaboravimo sina, zetax2 i sve ostale brljotine..

                  Porede se brljotine trenera, ali n i brljotine onih koji su ih postavili tu...ej dovodis coveka koji treba da vadi kestenje i on prica kako je supersto su mu dali sanse da se povrati...pa ne treba on da se povrati vec nas klub... itd, itd..
                  Је л се вратио и Перо па га испратили мотком, свашта се писало за њега.

                  Паркер прави нешто велико али СВОЈЕ, и он коју помоћ има фудбалског клупа Олимпик Лиона нешто сам начуо да се спомиње као будући председник тог фудбалског клуба. Исто као и Бајерн који би био осредњи КК да није татка у виду ФК.
                  Има на оној емисији Шаренац кад је правио пред светско првенство кад кажу ови наши да доста људи у Минхену не зна да уопште постоји КК да је сва пажња усмерена на ФК али Ђорди је иначе познат га само кеш занима без обзира на популарност и традицију.

                  Comment


                  • Originally posted by Triple View Post
                    Је л се вратио и Перо па га испратили мотком, свашта се писало за њега.

                    Паркер прави нешто велико али СВОЈЕ, и он коју помоћ има фудбалског клупа Олимпик Лиона нешто сам начуо да се спомиње као будући председник тог фудбалског клуба. Исто као и Бајерн који би био осредњи КК да није татка у виду ФК.
                    Има на оној емисији Шаренац кад је правио пред светско првенство кад кажу ови наши да доста људи у Минхену не зна да уопште постоји КК да је сва пажња усмерена на ФК али Ђорди је иначе познат га само кеш занима без обзира на популарност и традицију.
                    Pusti ti Sarenca i Peru Kantica koji je dosao ovde da igra,on je u Makedoniji sad. Ma vidi...dao svoje pare, kako nije trosio samo drzavne....pa to nije njihov klub onda,onda je to Parkrov,nek navija sam za sebe...

                    On i predsednik fudbalskog kluba su u dobrim odnosima, rade za regiju,ova dva cverglana ce se pobiti izmedju sebe i to je samo dokaz koliko smo dalekko od civilizacije. Dobili su jedva podrsku posle glasanja i ogromnog cimanja da grade kompleks gde ce biti hale za prvi tim, trenazni centri....ali tebi nije to dobro jer on daje svoje pare.....

                    Bayern,pa tako mozes reci da nema drzave da ne bi bilo ni Zvezde...Ne radi se o tradiciji vec o parama...htelo bi neko selo u USA da ima NBA tim,ali nemaju pare za to..hteo bih ja da izadjem sa Dzesikom Simpson u Las Vegas,ali nemam para za to..ko ima taj ide )

                    Na kraju ne znam ni sto si ovo napisao...Zamisli da FRA ima dva tima koja ona placa zarad glasova,paigrali bi u NBA...) Niko ovde ne bi znao da napise kako vidi napredak naseg kluba..??
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Hvala cica veliki si coek, ljudski maximum ali evo idem do kafica da gledam

                      Comment


                      • Ajd nek' je sa srećom!

                        Lazić večeras 4 od 4 za 3.

                        Comment


                        • Originally posted by Karamazov View Post
                          Ajd nek' je sa srećom!

                          Lazić večeras 4 od 4 za 3.
                          Preveliki optimista. Nerealan!

                          Comment


                          • Ajd nek' bude 4 od 5.

                            Comment


                            • Ako damo 60pts, bice uspeh..
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment

                              Working...
                              X