Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mi zasluzujemo Covica i familiju...nek vladaju dokle god hoce..nista se bolje i sposobnije nije pojavilo poslednjih 30g...

    Nego Sarac, koliki je budzet ove sezone i kako se sve ovo finansira? Ako imas neki algoritam da resis ovo ;-(
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Intervju Kina Koloma: Reprezentacija mi pomogla da nađem klub, Zvezda bila strpljiva

      https://www.mozzartsport.com/kosarka...rpljiva/374696

      Comment


      • Najjaca fora je sto Covic i Dejo vole Zvezdu i zele joj najbolje, a vi se prozivate

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Mi zasluzujemo Covica i familiju...nek vladaju dokle god hoce..nista se bolje i sposobnije nije pojavilo poslednjih 30g...

          Nego Sarac, koliki je budzet ove sezone i kako se sve ovo finansira? Ako imas neki algoritam da resis ovo ;-(
          Sve drzava placa, a to je pocelo od kada je ostao bez trenera u F4 sezoni, kada je sadasnji trener napustio KKCZ jer nije bilo dovoljno para da se ispune njegovi zahtevi i garancije za igracki kadar.

          Tada je predsednik KKCZ kluba otisao tamo gde treba da bi obezbedio finansiranje KKCZ svake sezone ako igramo u Evropi i u regionalnom takmicenju a to je i potvrdio AV juce na KZS da ce uvek biti para za sve sportove, voleli ga ili ne ali tako je .

          Ponavljam po ko zna koji put, nemoj da navijas za KKCZ koji se finansira od ove drzave jer trenutno imas sizofrena cepanja jer ti DR33 prima pare od te iste SNS drzave kao sto je i 1.020.000 miliona primio u proslom mandatu, stim sto je deo para primio od ulaznica, sezonskih i drugih izvora koji nisu bili od drzave

          Eh sada zamislim tvog Pedju Stojakovica koji je vlasnik KKCZ kao sto ti sanjas , da izvadi 5 miliona eur iz dzepa bez ijednog dinara prihoda u ovoj KOVID sezoni, koji odluci da dovede JOBa i on ne ispuni njegove ciljeve a mora da ga plati.
          Pa on je radio i u Kingsima sa mnogo vecim budzetom pa je pravio kikseve, gde je garancija da ako imas pare bez obzira privatne ili drzavne da je to garancija rezultata.

          I da zakljucim, ti bi trebao da drzis sliku Covica ne samo u novcaniku nego sada kao wall paper na svim uredjajima jer ti udomio DR33 sa istim tim parama na koje se gadis,ocigledno da je DR zapusio nos i nije gadljiv na te pare.

          Comment


          • Originally posted by Czbg9 View Post
            Najjaca fora je sto Covic i Dejo vole Zvezdu i zele joj najbolje, a vi se prozivate
            Moje opredeljenje za Zvezdu je vise nego poznato, ali svakako ne dozvoljavam da me neko(i) vredjaju intelegenciju, i to nema veze sa Zvezdom.

            Comment


            • Kunem se ako jos jednom repliciras i kvotujes i tebe cu na ignore! Pa dokle vise aman? Odakle ti snaga evo dvije pune godine?
              Mani se corava posla, pisi o kosarci 99% ljudi ovde konta kako stvari funkcionisu u ovom svijetu i svako zna da je kosarka u Evropi neprofitabilna i stalno u gubitku.
              Last edited by Karamazov; 29-12-20, 14:29.

              Comment


              • Originally posted by Victor BG View Post
                Kunem se ako jos jednom repliciras i kvotujes i tebe cu na ignore! Pa dokle vise aman? Odakle ti snaga evo dvije pune godine?
                Mani se corava posla, pisi o kosarci 99% ljudi ovde konta kako stvari funkcionisu u ovom svijetu i svako zna da je kosarka u Evropi neprofitabilna i stalno u gubitku.
                Na odmoru sam pa imam vremena

                Comment


                • Originally posted by Šarac View Post
                  jer ti DR33 prima pare od te iste SNS drzave kao sto je i 1.020.000 miliona primio u proslom mandatu,
                  Ko je primio milion? DR? a ovamo kad dodje sve veli nema zute banke...cccc

                  Comment


                  • Zli jeziciji bi rekli da radis vise nego ikad.

                    Nego nisi mi odgovorio na prosto pitanje oko budzeta..znam dobro da su sns pare i da covara radi za njega da bi mogao da nesto da ustine za sebe..nego mene zanima budzet ove sezone...probaj sa covinim 2014 kako on kaze cuvenim eksel tabelama..

                    Videh onaj strucni deo od prosle sezone gde je Olimpija imala budzet kao mi..ali kad bi nasao nesto slicno za ovu sezonu bio bihti zahvalan...bez obzira ko placa...

                    Evo sad ni Peja ne valja. samo porodicni koncept moze da prodje kod tebe
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                      Ko je primio milion? DR? a ovamo kad dodje sve veli nema zute banke...cccc
                      Za prethodni mandat, 4 i kusur godina, ne pratis sa paznjom

                      Comment


                      • LosmiSk

                        obecao sam drugu da te necu kvotovati vise, dosta je bilo za danas, mozes preci na druge forume, mreze, nastavi slobodno, ali mene zaobidji danas.

                        Ostaje onaj skup i dalje na jagnjetini gde @laza kacanski se trenutno prezdrerava, pa cemo tamo sve da razjasnimo u normalnoj atmosferi bez da gusimo ostale ovde.

                        pozdrav drug moj.
                        Last edited by Šarac; 29-12-20, 14:49.

                        Comment


                        • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                          Ko je primio milion? DR? a ovamo kad dodje sve veli nema zute banke...cccc
                          Sta, stisne se kad dodje na plazu.. nece ni lezaljku da plati?

                          Nego kad stize taj Peja, sad sam se bas primio?

                          Comment


                          • Originally posted by Šarac View Post
                            A ne, cekamo Pedju Stojakovica da uleti sa kintom ovde, da plati DR milion po sezoni da od Djordjevica i Pecarskog zaradi po milionce od prodaje.
                            Copy Peković Paste Peja

                            Comment


                            • Sutra utakmica sa Panatinaikosom u Beogradu posle blamaze za vikend, da vidimo ima li reakcije ili ce se nastaiti u istom ritmu.
                              Pored Loyd-a nece biti Nnoko-a (koji verovatno nije spreman dovoljno), Simonovic je bolestan, a Hall valjda opet povredjen ili ko zna sta (zvanicna izjava nespreman).

                              Prvi put ce onda ove sezone biti okruglo 12 igraca spremnih za utakmicu tj oni koji ce sedeti pored klupe u trenerkama ce biti povredjeni ili fizicki nedovoljno spremni.

                              Colom, Uskokovic
                              Walden, Dobric, Radanov
                              Davidovac, Lazic
                              O'Bryant, Simanic, Jagodić-Kuridža
                              Kuzmic, Reath

                              Comment


                              • Cak ce nas i raspali PAO dobiti, stvarno nam sutra treba cudo da dobijemo.....Treba dati sanse Simani dosta,nas najbolji suter spolja u ovom timu...videcemo,bitan mec, ali Dejo ovo ako izvuce...svaka mu cast..
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X