Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Naravno da nje birao tim,nazalost to je cinjenica, ali je izabrao da ih vodi. To je sad dugotraja proces da ih dovede u red do 1/2 ABA. Mislim da bi puno bilo da igraju Radanov i Uskkovic...Simanic sigurno nece igrati, to je vidljivo...

    On sadmora da utrenira tim za kraj sezone. Cim je dosao nije imao Loyd novog centra, starog pleja i Simonovica. Tim je bio u totalom rasulu i jos je. Raspored takodje nije lak,ali pobeda u Madridu sa ovakoosakacenim timom je bila velika.

    Ako cemoda se vracamou istorju...setimo se slucaja Lipovija...kad pravi igrac nije dosao..Skoti Hopson...e sad..ti meni pitanjem odgovaras kontra pitanjem...

    Da li ceneko odgovarati za ovakvu vrtesku?? I tonu para bacenih na ishabane ikebane koje se zovu Simonovic,Kuzmc,Nnoko,Rocesti, Rit, Kolom,Teri itd...cekaj, otpustis igracazbog problema sasrcem...i covek ne trenira 6meseci i on je nama sad pojacanje..

    Plej i ako dodje...mora da bude tu i za slsezonu..ne mozem omenjati ceo tim svake godine..

    Imas 11 igraca sa ugovorima i za sledecu sezonu, bez ugovora LOYD< KOLOM i Reath. Noko je na 1+1, svi domaci sa ugovorima i za sledec plus Holl i Wolden.Eto visegodisnji ugovori a svi bi da menjaju jer zele bolje od ovih sto imas, a ovo je nas maksimum trenutni. Da i Lipovij njega zaboravio kada je trazio zamenu za Shilba pa ga doveli pred KLS i to iz koje agencije , bas se nesto pitam.

    Zasto Noko, a ne Tery a mogli smo i Monroea dovesti, evo ga slobodan je , zna ga DR i on ga je iscupao negde tamo iz nba lige totalno nepoznat za preko milion po godini. Mogli smo njega sacekati i dati mu dvogodisnji ugovor, sto smo zurili sa Nokom.

    Naravno da ce DR sada da uigrava ovo sto ima i da odvoji 10 igraca koji ce mu izneti sezonu do kraja, nikada on nije ni koristio vise od toga, ko izbori se za status taj ce da igra do kraja. Sinocni sastav je samo pokazatelj sa cim idemo do kraja u ovoj sezoni.

    p.s. Nisi ti nikog izbacio , covek nije bio zdravstveno sposoban, mogao je tako i da iskida ligamente na prvom treningu sa ugovorom, jel bi ga ti otpustio odmah??? Neko je procenio da je potpuno zdravstveno fit, sto se tice fizicke i kosarkaske spreme videcemo, i sam kazes da kada je spreman da je bolji od svih koje imamo, ja verujem da ce ostati i sledece sezone.

    Ti bi otpustio vise od pola domacih a ovamo sviras kako samo strance dovodimo i naravno nikada ne odgovoris na direktno pitanje, koji su to domaci igraci koji mogu igrati kod nas a nalaze se u drugim klubovima, Nemas odgovor a ako spoemenes Petruseva , ja cu onda reci mogli smo i Hardena dovesti a nismo, teraj se Covicu iz KKCZ zbog toga.
    Last edited by Šarac; 23-01-21, 14:07.

    Comment


    • Kocovic,Simonovic, Avramovic,Lazarevic,ovaj mali sto je ispao iz GSW-a...Ivanovic iz Buducosti..Miskovic...Pecarski....tuce mladih igraca..
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Od svih tih koje si nbrojao kvalitet za Zvezdu imaju Smailagic, Ivanovic, Simonovic i eventualno Avramovic. Ostali nisu lideri ni u svojim ekipama, a ne da igraju EL sa zverima.

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Kocovic,Simonovic, Avramovic,Lazarevic,ovaj mali sto je ispao iz GSW-a...Ivanovic iz Buducosti..Miskovic...Pecarski....tuce mladih igraca..
          Kocovic KLS domet , daleko od EL kvaliteta, sami rezultati Borca govore tome u prilog, plus 25 godina.
          Simonovic ( od Petruseva si odustao jer te blam vise), ugovor sa Cedevitom, draftovan od strane Chicaga, mozda na leto se budemo druzili, bio je blizu, DR imao druge planove,
          Avramovic, play koji nije play, igrao u Borcu iz Cacka dugo ABA 2 ligu, niko ga nije pokupio, navijac KKP, ne zeli da ima bilo kakve veze sa Srbijom i srpskom kosarkom, zanima ga samo karijera preko
          Lazarevic kamenjar iz FMPa, sam si rekao da u Fmpu nema nista vredno za KKCZ, sta ce ti on, sada posle dve operacije ligamenata ocekujes da u 25 godini bude nosilac?
          Smailagic, ispao iz Gsw i verujes da nece naci klub negde u NBa,ili nekoj jacoj EL ekiipi, plus krvna zrnca mu nisu bas preporuka za tribinu B
          Ivanovic, igra u klubu za koji navija, igra u svom gradu, za dobre novce, nije vise ni tako mlad, i vodi se kao stranac, znaci mrka kapa,
          Miskovic i Pecarski, svako u svom godistu pruzaju onoliko koliko je realno za ABA NIVO a to je tanko i na aba nivou u klubovima koji nikakav pritisak nemaju
          \Sve nabrojano sem Ivanovica i Smajlagica daleko od El nivoa. A i Ivanovic je imao izlet u EL pa smo videli koliko je uspeo i tamo, mrzi me da mu izvlacim statistiku.

          Mozemo ovako do besvesti, ali tako je kako je, bez obzira sto bih ja voleo da smo doveli Gudurica, da dovedemo Bjelicu kada mu istekne ugovor, Jovica sledece sezone, ali ajmo malo da nalazimo nove igrace a ne ove koji se vrte stalno , samo jos fali Pulen da se spomene pa da se zapalim.

          Comment


          • Ma ne,dovescemo Nenadica, Covica, Jovanovica, Jankovica, Rita, Koloma, Rocestog, penzionere sa ovim nasim Simonovicem, Kuridzom i Kuzmicem...ma baci sve u bunar....ovo sve sto imamo ovde su mlade vedete koje ce nesto doneti...ili pak da vratimo centra kojeg smo otpustili zbog srcanih mana...sve je idealno.....sve je go qrac,ide u Ameriku,NBA..zasta sluzi ova uprava uopste ako ne moze da dovede kvalitetne domace igrace..

            Znaci samo rashodovani strani i domaci igraci dolaze u obzir.... ajde neka ti bude....nemoj da neki domaci dodje a da nije vec bio u Zvezdi ili FMPu..
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Ma ne,dovescemo Nenadica, Covica, Jovanovica, Jankovica, Rita, Koloma, Rocestog, penzionere sa ovim nasim Simonovicem, Kuridzom i Kuzmicem...ma baci sve u bunar....ovo sve sto imamo ovde su mlade vedete koje ce nesto doneti...ili pak da vratimo centra kojeg smo otpustili zbog srcanih mana...sve je idealno.....sve je go qrac,ide u Ameriku,NBA..zasta sluzi ova uprava uopste ako ne moze da dovede kvalitetne domace igrace..

              Znaci samo rashodovani strani i domaci igraci dolaze u obzir.... ajde neka ti bude....nemoj da neki domaci dodje a da nije vec bio u Zvezdi ili FMPu..
              Sta cemo kada su Ryan Thompson, Deon, Nate, Milko, Mekel, Dangubic, Jaka , i naravno Lipovij svi pod ugovorom pa ne mozemo da pravimo istu magiju sa DR.

              Sledece leto , novi prelazni rok, bices na Vracaru svaki dan sa DR pa ovde nas obavestavaj kakvi su mu igraci u notesu, evo i Luka Mitrovic ce izaci iz ugovora, Kaplanovic, Cvorovic, Rakicevic, sve je to slobodno na leto pa cemo ponovo da uzivamo u srpskoj beloj petorci. Djenka is free also. I on je srbin.

              Comment


              • Tada nije bilo para da se bira...10-11-12 igraci bila deca...svasta pises...ne brinemja za Deja..bice to sve kako treba. Jedini ko je dobar posao radio je predsednik..igraci, treeri dobili odresene ruke i nista ne znaju...ajde nek bude tako )
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Pa sam Covic je reko da Salo nije hteo Nedovica Apica Mitrovica itd o cemu mi pricamo o odgovornosti koga das mu da bira i da radi po svome i sad se pitamo ko odgovara.

                  Comment


                  • Treba nam ozbiljan pass first plej za sledecu sezonu koji moze i da ubaci nesto. Tu mora ozbiljna lova da se spremi ali bi se isplatio svaki euro, jer imamo Kuzmica i Nnoka koji znaju samo pnr i bekove i krila koji ne mogu da kreiraju iz drugog plana. Ove sezone mozda i mozemo da izguramo ovako na jaku odbranu i ekstreman kvalitet Jordana u igri 1na1

                    Comment


                    • Kako se Sarac raspisao posle Barse.

                      Comment


                      • Znate sta bi mene usrecilo, da imamo neki kostur tima koji bi bio od nekih 7-8 istih igraca koje bi dopunjavali sa 4-5 stranaca a ostatak od 2-3 neki klasa juniori mozda jedan penzos cisto da bude opcija u sl povreda.
                        Da tih 7-8 domacih budu nosioci igre.
                        E kada taj san dodje, da se treneri ne menjaju svake godine. Ovako svako ljeto iz početka, potpuno novi tim, koncepcija hocemo li promasiti i koliko...
                        Msm navijacu ja za Zvezdu i u ABA 2 al bih volio da pokusamo da iznenadimo do F4 a tamo je sve moguće.

                        Comment


                        • Originally posted by Antona View Post
                          Kako se Sarac raspisao posle Barse.
                          Tako je brate, ja navijam da sve izgubimo do kraja i da oteramo tog sa tvog avatara jer je poznato koliko ja mrzim KKCZ i koliko sam protiv istog,

                          Alimpije vracaj se, ti si nikad jacu Barsu dobio sa Feldinom, Milkom i Safetom Jankovicem.

                          Comment


                          • Originally posted by Victor BG View Post
                            Znate sta bi mene usrecilo, da imamo neki kostur tima koji bi bio od nekih 7-8 istih igraca koje bi dopunjavali sa 4-5 stranaca a ostatak od 2-3 neki klasa juniori mozda jedan penzos cisto da bude opcija u sl povreda.
                            Da tih 7-8 domacih budu nosioci igre.
                            .
                            E to. Ja mislim da bi i vecina navijaca bilo zadovoljni sa ovim, a one mamlaze sto se zale posle svakog poraza - ignorisati. Ne samo navijaci, koji god strucnjak, bilo veci bilo manji, pricaju upravo ovo. I Covic to prica, moze se reci da postoji konsenzus po tom pitanju.

                            I kad pocne sezona ono bude sve kontra. Delom se to desi zato sto je to tesko napraviti zbog manjka domacih igraca (ne mora 7,8 dovoljno je i 4,5), a delom i zato sto to nekom ocigledno i nije u interesu.

                            Comment


                            • Originally posted by mmajstor View Post
                              E to. Ja mislim da bi i vecina navijaca bilo zadovoljni sa ovim, a one mamlaze sto se zale posle svakog poraza - ignorisati. Ne samo navijaci, koji god strucnjak, bilo veci bilo manji, pricaju upravo ovo. I Covic to prica, moze se reci da postoji konsenzus po tom pitanju.

                              I kad pocne sezona ono bude sve kontra. Delom se to desi zato sto je to tesko napraviti zbog manjka domacih igraca (ne mora 7,8 dovoljno je i 4,5), a delom i zato sto to nekom ocigledno i nije u interesu.
                              Ovo jednostavno nije tačno ili da budem precizniji, zavisilo bi od rezultata

                              Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                              Comment


                              • Lep doček u Baru

                                Comment

                                Working...
                                X