Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nazalost ovo je rezultat visegodisnje trenerske vrteske. Selekcija je uzasna, Kuridza, O Brajant, Lazic, Rit, Colom, Hall, sve su greske, niko od njih nije za Zvezdu. Ono sto Radonja treba da proba je da se udje u PO i koliko toliko napravi neki sistem da probamo da odbranimo Aba.

    Comment


    • Sjajna igra Igokee, trce, preuzimaju, pogadjaju, niko ne radi mimo svojih mogućnosti. Razbise nas u paramparcad. Spori smo u reketu, preuzimanja loša lako nam probijaju bekove pa centri ostaju na promaji.
      Ima ovde dosta posla

      Comment


      • Jel moguće da je ovoliki raspad bez Lojda?

        Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

        Comment


        • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
          92% za dva i 56% u šutu za tri prednjače.

          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
          Pa zato sto nema obrane jebote ne dizu ruke na sutu za trii ispadaju im lopte iz ruke i pustaju ljude u kontre

          Comment


          • Saletova zaostavština. Upropastio nas je čovek u svakom smislu.

            Ovde ni stručni štab ŽOC-Duda ivković-Pešić ne može pomoći

            Comment


            • Jebo nam je majku Obradovic sa selekcijom. Slicno kao Alimpije.

              Comment


              • Mislim da cu preskociti narednih 15-20 dana. Bice to tesko mucenje.

                Comment


                • Radonja im je pokazao gde su. I sad ce da bude, ako budete slusali mene mozda nesto i bude. Za 2 meseca Dobric i Lazic nece smeti da tapnu loptu o parket. Pola ovih crnaca ce u Izrelsku ligu. A u odbrani ce se grize ili ces da mases peskirom. Kakvu bandu je Obradovic ostavio.

                  Comment


                  • Ovde je neko izgubio malo više nego što je Zvezda.
                    Ako treba da se izgubi odličan izbor kad i od koga.

                    Comment


                    • 'Bem ti dan kad je Obradović postao naš trener.

                      Razjeb'o nas samo tako. Sve najbolje mu želim, al neverovatno koliko mi je postao iritantan, toliko da ću menjati kanal kad ga budem video.

                      Očekivao sam večeras više energije, al tim je ličio na mrtva puvala.

                      Bajić je uništio Radonjića.

                      Radonji nek' je sa srećom, trebaće mu da sastavi ovo što je razbijeno na sitne deliće.

                      Comment


                      • Ljudi mi vise ne znamo ko nam vodi klub i sa kojim motivima a vi se usmeravate na proslost....

                        Comment


                        • Da sam na Radonjićevom mestu sad bi ih bez tuširanja poterao u autobus i pracvac BG i to u halu na trening, odbrana i slobodna bacanja. Sram ih bilo, toliko otvorenih šuteva smo promašili, toliko slobodnih prodali... u odbrani ni stolicu nismo mogli da sačuvamo. Čudim se da je Radonjić ostao priseban i da nikog nije oterao u svlačionicu još u prvom poluvremenu. Timska odbrana je 0.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Originally posted by mmajstor View Post
                            Ljudi mi vise ne znamo ko nam vodi klub i sa kojim motivima a vi se usmeravate na proslost....
                            Ti stvarno dramis oko gluposti. Mani se bre corava posla. Eto ga Nebojsa sa saopstenjem veceras ili sutra i videces da je ziv.

                            Comment


                            • Hvala Bajicu sto je ispao gdin na kraju.

                              Poslednja utakmica -30 u Areni.
                              Glupo da i prva zvanicna posle tog blama bude preko 30.

                              Pre 8 dana se dobije Valensija a sada bila blizu rekordnog poraza od kako igra u ABA ligi.

                              Najveci gubitnik ove utakmice KKp jer ne vidim kako moze uci u playoff.
                              Jedina nada smo im mi uz ovakvu igru.

                              Comment


                              • Originally posted by nebitan View Post
                                Da sam na Radonjićevom mestu sad bi ih bez tuširanja poterao u autobus i pracvac BG i to u halu na trening, odbrana i slobodna bacanja. Sram ih bilo, toliko otvorenih šuteva smo promašili, toliko slobodnih prodali... u odbrani ni stolicu nismo mogli da sačuvamo. Čudim se da je Radonjić ostao priseban i da nikog nije oterao u svlačionicu još u prvom poluvremenu. Timska odbrana je 0.
                                Ne moze da otera 12 igraca u svlacionicu. On mora ovde da menja ceo sistem. Korak po korak. Za mentalno zdravlje je pametno ne gledati Zvezdu u januaru.

                                Comment

                                Working...
                                X