Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E da svajcarska je objasnila gde su sada nasi mladi igraci

    Comment


    • Jeste, bas ce jedna utakmica igraca koji nikad nisu igrali zajedno, skupljeni na kamaru sa konca i konopca bez treninga - da pokaze neku zakonitost... bas si ovim pokazao da imas povrsan stav. Ne kazem ja da nam mladji igraci nisu tres, nego ukazujem na razloge zasto su tres.

      Comment


      • Moze li pu pike ne vazi se za Koloma pa da uzmemo Ertela kad ga vec Barsa nece?

        Comment


        • Originally posted by Storm View Post
          Moze li pu pike ne vazi se za Koloma pa da uzmemo Ertela kad ga vec Barsa nece?
          Je li Barsa zvanično otpustila Ertela?

          Comment


          • Jeste. On ide u Fener

            Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka

            Comment


            • Ala su se usrećili...
              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

              Comment


              • Originally posted by Laki21 View Post
                Ala su se usrećili...
                Sto be....pa Ertel je jedan od najboljih plejeva po meni.

                Comment


                • Ertel je sve samo ne jedan od najboljih plejeva, francuska prevara......Kako god vidim da smo favoriti naspram Albe cak za 6 poena????? Da li se Hal vraca,ako se ne vraca, ovo je stvarno preambiciozno..

                  Jel se desava nesto sa Nkoko i ovim spanskim Rocestijem? Pazite sad ovo...

                  Qolom,Hall, Uskokovic

                  Loyd, Volden,

                  Lazic, Dobric,Simonovic,Davidovac

                  Obrajant, Rit, Kuridza,Simanic

                  Nkoko,Teri,Kuzmic,

                  Za ABA verovatno katanac cak i da sam ja trener, a samo je pitanje da li je ovo dovoljno za EL...slede tri meca, gde bi za zivot za F8 morali da dobijemo dva...
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Ertel je po meni mnogo bolji plej od Koloma a i mladji je godinu dana mada nije u nasem plateznom razredu jebaji ga.

                    Comment


                    • Dokle ste stigli sa pojacanjima sto se pominju? Kolon ,Nnoko? Ima li ista zvanicno jer nisam pratio?

                      Comment


                      • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                        Dokle ste stigli sa pojacanjima sto se pominju? Kolon ,Nnoko? Ima li ista zvanicno jer nisam pratio?
                        Čita Čović forume pa ne može da odluči... slobodan je i Ertel , a tu su i Tima i Jerebko. Možda još neko iskrsne [emoji4][emoji4][emoji4]

                        Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                        Comment


                        • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                          Čita Čović forume pa ne može da odluči... slobodan je i Ertel , a tu su i Tima i Jerebko. Možda još neko iskrsne [emoji4][emoji4][emoji4]

                          Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
                          A dje..pa oni (ovi iz klubova) da nema foruma ne bi znali koga da dovedu.. Mada ovako, sjecajuci se Koloma , dobro bi vam legao, stari guzeljan koji ima slifa za organizaciju igre, umije i da pogodi...nisam ga odavno gledao , prije par godina zadnji put.

                          Comment


                          • nisam ga odavno gledao , prije par godina zadnji put.
                            To je otprilike to...Sumnja mi je veća od nade

                            Ne otpušta Valensija tek tako igrače .Samo u Miloševom pogledu na stvarnost , Lojd je otišao iz Valensije zbog para koje mu je dala kkcz
                            Last edited by Samo Zvezda; 14-12-20, 14:40.

                            Comment


                            • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                              To je otprilike to...Strepnja mi je veća od nade

                              Ne otpušta Valensija tek tako igrače .Samo u Miloševom pogledu na stvarnost , Lojd je otišao iz Valensije zbog para koje mu je dala kkcz
                              Valensija je svakako nasla jeftinije, ali ne i bolje resenje u slovenackom ciglaru Prepelicu koji nije imao preko 35% suta za tri vec pet godina. Loyd je bio drugi igrac tima po poenima i minutazi i takvi igraci sigurno ne kostaju malo...Potpis Loyda je dobra stvar i po samoj ulozi se vidi da je to bilo masno. Ne potpisuje se za kikiriki u sred plejofa za drugi tim, to prosto nema nigde. Niti igraci i treneri raskidaju ugovore za kikiriki da bi dosli za oste pare da igraju EL..

                              Zamisli koliko se ponudilo JOB kad je Odzu nudjeno 350-400k po sezoni....to nisam rekao ja, to je rekao gazda...

                              Inace Kolom je igrao za Valensiju samo EL...nije bas lider i pitanje je kako ce reagovati na ritam EL...Ima u njemu smeka, meni samo nije jasno forsiranje Hala kao prvog PG...al da vidimo sta i kako..mozda su ovo samo buve..
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Ertel prevara? Ja mislio Losmi da ti pratis kosarku, kada ono izgleda ne stizes od trece spanske lige.

                                Ertel ima fenomenalan pregled igre, brzinu, asistenciju, solidan ulaz, sve ono sto plej treba da ima.... vrhunska klasa.

                                Comment

                                Working...
                                X