Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by rasomanbp View Post
    Pozdrav!
    Citam forum vec neko vrijeme, a kako sam prije 15ak dana dobio trajni ban na RSB, prirodno je bilo da dodjem ovdje. Ili nije?
    Ako si banovan zbog Terzica dobro dosao.

    Ako si banovan zbog Covica , odmah se prikljuci LOSMISK ekipi, uvek traze nove mlade snage. Imaju problem kada krenu pobede, ostanu bez tema za pisanje.

    Malo humora i opustencije ubaci u postove bez teskih reci, postuj svacije misljenje ( pogotovo LOSMI SK ) i uzivaj.

    Comment


    • Originally posted by rasomanbp View Post
      Pozdrav!
      Citam forum vec neko vrijeme, a kako sam prije 15ak dana dobio trajni ban na RSB, prirodno je bilo da dodjem ovdje. Ili nije?
      budi objektivan i kritikuj slobodno ...pohvali kad treba ....

      Comment


      • Originally posted by Triple View Post
        Унапред да се извиним модераторима што ћу да одем са теме, на воксу сам писао око месец дана и добио сам бан нисам вређао никог да се разумемо не би никог увредио у стварном животу а не камоли особу коју не видим и не познајем. Али оне на воксу оно као да је једна мајка родила сви су исти сви хејтују и овде постоји одбојност и хејт али овде је на мањем нивоу него тамо. Волим кошарку и Звезду и ако немам исто мишљење као ти то не мора да значи да сам глуп или ко зна шта већ или супрутно. Да је неко од нас стручан толико не би писао на форуму него би зарађивао од тога.
        Драго ми је да уђем у распараву здраву без подсмеха и подлости има овде људи који знају доста и који се разуму доста у кошарку али деградирати неког само зато што се не слаже с тобом ни у лудилу.
        Исто тако разумем да ја као делимично нов овде је могу да имам исти статус као већина старијих форумаша и да је њима дозвољено да пишу мало да кажем "отвореније" него мени или некима који пишу чешће.

        Још једно извињење модераторима. Пријатно свима!
        Čemu izvinjenje, naravno da treba da se piše i sučeljavaju mišljenja na ravnopravnoj osnovi jer ti ne znaš da li je sa druge strane akademik ili metaloglodač (neka mi ne zamere na ovom izboru pri uporedbi), piše neki nik a onda komentariše neki nik. Svi mi imamo neke svoje kvalitetne živote van foruma (RL). Što se tiče broja postova i autoriteta postoji podsvesno ali verujem da modovi to tako ne posmatraju.
        Ovaj forum jeste (upotrebiću reč koju mrzim) liberalan i tolerantan i za navedene forume je Hajd park iz svog najboljeg doba.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Podsetimo, ABA liga je donela odluku da utakmici Budućnost – Crvena zvezda registruje rezultatom 20:0 u korist ekipe iz Podgorice, uz oduzimanje boda aktuelnom šampionu. Cibona u narednom kolu gostuje Zvezdi, a Velić sumnja da će ekipa uopšte i ići u Beograd. Do tada bi trebalo da bude poznata odluka Žalbene komisije lige ili Predsedništva lige na žalbu Crvene zvezde.

          - Mislim da niko neće ispasti iz ABA lige, jer na ovakav… No, neću pričati o tome. Ne znam hoćemo li ići u Beograd, no nemojte to pisati. Ta liga bez Cibone i Zadra je smešna, to nije prava regionalna liga - rekao je Velić za medije u Hrvatskoj.
          Ništa mi se ovo ne sviđa . Bez obzira kakvu odluku donese Aba , kkcz mora da nastavi takmičenje ...sve drugo je još veća greška i apsolutno sam protiv istupanja , bez obzira što mislim da je aba napravila grešku oko zvezdinog zahteva za odlaganjem utakmice
          Morali su da se jasno oglase da li se utakmica igra ili ne

          Uostalom , kkcz najavljuje prodaju polusezonskih sa sve Aba utakmicama , uključujući i PO

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            Evo dodjem u BG sad na tekmu,mozemo na pice, da izblejimo..ne znam stvarno kako da vam pomognem..
            Pazi se da te Čoki ne stavi u apsanu. Buntovnik si ti, na listi si mu.

            Comment


            • Ćoki obećaj Djordiju da ćes imati 15 mil budzet pa da dobijes A licencu! Vrati Guduru,Bobija,Jovića i Nedovića pa da haramo Evropom

              Comment


              • Nije nekad problem da se skrene sa teme.

                Pogotovo ako se mišljenja bruse na jedan kulturan način i uz međusobno uvažavanje i ako je u pitanju nešto što će temu poboljšati i rešiti neke probleme.

                E sad možemo se vratiti temi.

                Danas protiv Mege u 17č.

                Nisu oni više tako naivni. Podigli su formu dolaskom novih igrača a sa njima smo često imali problema.

                Ozbiljan pristup i pobeda neće doći u pitanje.

                Comment


                • Ova sedmica će biti jako zanimljiva, prvo danas sa Megom, zatim preksutra sa Žalgirisom i u petak sa Albom. utakmice na dva dana i jedina dobra stvar jeste da se ne mičemo iz BG. Nakon togaimamo vikend i u ponedeljak sa Cibonom (ako dođu) po nezvaničnim rečima trenera Cibone. Imamo šanse za 4:0 u ovom periodu ako nas posluži zdravlje ali znamo da će Žalgiris pokušati da nam vrati za poraz u Kaunasu.
                  Što neko reče, nadam se da će MJK da bude zdrav za utakmicu sa Albom jer jedini on može snagom da Sikimu drži i minimizira mu učinak.
                  Posle ova dva kola u ABA ligi moglo bi se desiti i da se učvrstimo na poziciji 4 (koja nam i odgovarta u slučaju da Partizan bude prvi na kraju lige.
                  P.S. Naravno da će Miloje kao i uvek, da nabrije igrače da odigraju 100% protiv nas ali ipak je kvalitet na našoj strani.
                  Last edited by nebitan; 13-01-20, 08:53.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Šta je sa Cibonom, pokušavaju nas da zajebavaju il se hrvatima ozbiljno ne igra ABA?

                    Comment


                    • Originally posted by Victor BG View Post
                      Šta je sa Cibonom, pokušavaju nas da zajebavaju il se hrvatima ozbiljno ne igra ABA?
                      Naravno da zajebavaju jer se ovaj naš zaleteo i izletao, nalupao a onda...na kraju će biti po narodnoj "*** laje vetar nosi".
                      Naravno da ne mislim da je predsednik UO CZv *** već je takva izreka za ljude koji samo pričaju. (da ne bi bilo pogrešnog tumačenja)
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • A sta se desava sa Cibonom, ne kontam?

                        Comment


                        • Originally posted by mmajstor View Post
                          A sta se desava sa Cibonom, ne kontam?
                          pisaju uz vetar kao i coravi ....

                          Comment


                          • Originally posted by mmajstor View Post
                            A sta se desava sa Cibonom, ne kontam?
                            Pa nadaju se da će konačna odluka biti naš poraz protiv Budućnosti i da ćemo istupiti iz lige.

                            To znači da ne moraju dolaziti u Beograd.

                            Comment


                            • Istini za volju nikad nije rečeno da ćemo I stupiti iz lige već da će to biti "kraj ABA lige".
                              Ne bih ja tome pridavao mnogo značaja da Grbovic, Ostoja i neka ugledna imena iz Srpske košarke to nisu već pominjala kao ideju. Sto me tjera na pomisao da se o tome razmišljao u nekim krugovima. Jasno da ABA ima WC a Jordi će da podeli nekom klubu iz ABA. Takođe, Jordi, istini za volju, nikad nije rekao pobedniku.

                              Comment


                              • Originally posted by Stojanče View Post
                                Pa nadaju se da će konačna odluka biti naš poraz protiv Budućnosti i da ćemo istupiti iz lige.

                                To znači da ne moraju dolaziti u Beograd.
                                A sta oni imaju od toga sto ne moraju dolaziti u Beograd? I dalje mi nije jasno.....

                                Comment

                                Working...
                                X