Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NaviSK View Post
    Kako se kolo srece okrene za 24 sata! Uloge se promene! Sada Sarac postaje Losmi, a Losmi postaje Sarac!
    Ahahahaha oplakah covece

    Comment


    • Originally posted by Šarac View Post
      Ceo dan provociram Radonjica i Lakija ali ne vide oni dalje od foruma.

      Ono sto je Obradovic doziveo od navijaca eh to ce i Radonjic doziveti i od mene ovde odmah posle prvog poraza. Ako nas ne uvede u topo8 i osvoji sve neka se vrati u Milogoru.

      Samo bez onih izgovora nije birao ekipu, bla bla bla, tek cemo videti kakva je prevara od trenera.
      Ti to sada očekuješ redom sve pobede u EL?
      Malo mnogo kume.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Za Sarca

        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Vec se spominje neki centar koji je saradjivao sa Dejom da ga zeli dovesti.

          Comment


          • Sasd od onog neće moći da se živi!
            Ali prijavljivaćemo ga za svako malo govance.
            Neće moći drugačili on ili mi.

            Comment


            • Originally posted by Victor BG View Post
              Ne vjerujem da ces od Sarca cuti pljuvanje po Zvezdinom treneru niti likovanje ako je na stetu kluba, nije lik takav. On zna malo više cinjenica oko kluba otuda i takav stav.
              Hvala ti, kao sto je moj prijatelj samo u toku danasnjeg dana napisao vise puta da niko Radonjica nije zvao ove sezone ni prosle sezone. Stalno je isla njegova teorija da Radonjica niko nije zvao da se odmara da je odbio ne znam koliko ponuda. Ja sam jos letos pisao da je DR prvi kandidat dok se nije otvorila mogucnost za SO da izadje iz ugovora i tada je Covic prelomio jer mu je SO oduvek bio zelja od kako je otisao DR.

              I danas, a vrati se na moj upis od pre par dana da sam najavio da cu imati vremena da pisem mal vise, ceo dan trolujem za DR, ovaj se primio kao saucesce sa tvrdnjom nema sanse da se vrati u KKCZ dok je Covic tu.

              Covicu sve moze da mu zameri ali on uvek izlazi kao pobednik, i sigurno nije zvao Radonjica danas popodne i rekao mu ajd dodji da budes trener, pa ni na pice se ne zove tako. Ovo se sprema jos od poraza protiv Buducnosti. Izgubio je svlacionicu SO i to ne moze da se trpi vise.

              Ja uzivam kako balavi, kako on sve zna, a na kraju bude onako kako ja napisem.

              Dobro dosao Legendo , ovo ce nadam se da ujedini navijace barem do prvog poraza, ima i DR svoje hejtere, isto one koji su ga zvali nazad i na njih sam se nameracio na drugom mestu. Samo ih cekam da krenu opet sa prozivkama, samo ne znam koga sada da prozivaju? covica, Lazica, Simona, koji ce tek sada dobiti minutazu jer ce to biti odluka DR.

              Ja da pljujem po Radonjicu ne mogu dok je nas trener, kada nije nas trener zabole me za njega nisam LosmiSk, puna podrska uvek i u svakom trenutku svima koji su u nasem kluba pa zvali se Radonjic, Sakota ili Obradovic. Po tome se ja razlikujem od mnogih, a mozda bih trebao kao vecina da udarim po hejtu i budem uvazeni clan drugog forumu sa hejtovanjem.

              Da sam bilo sta nagovestio oko Radonjica ovih dana, pa na kraju ne bude, pa ne bi me opralo nista na ovom svetu.

              Naravno krece hajp da mi cemo nesto bolje izgledati sa njim, mozda samo ako dodje dvojac iz MEge, jer za toliko jos imamo mesta do 20.

              Bice zestoka seca sada tima, i naravno da Radonjic je svestan tima koji preuzima, win win situacija za obojicu, da jedan sidje sa biroa a drugi da pokaze da su netacne price vecina navijaca na celu sa LosmiSk da ga nikada nece potpisati.

              A ja svakako mogu u Zeleznik kada god pozelim, i nema razloga da se stidim tog mesta, ne razumem kako se tako snisihodljivo podsmevas tom mestu sem ako nemas komplex grobara i frustracije na ime tog mesta ( ovo je odgovor za LosmiSk)

              Comment


              • Drago mi je bilo kada je Saša postavljen za trenera, Ipak se prilično radujem Radonji i novim radonjizmima (razočaran sam radom Saše Obradovića, od skautinga i dovođenja igrača do igre).
                Ono što čudi jesu poslednji potpisi a ubrzo posle toga i rastanak sa Sašom. Na twiteru pišu o nezadovoljstvu domaćih igrača, da li je to samo botovanje da se opravda potez ili stvarno nečeg ima... u krajnjem i nema veze, očekivati preko noći boljitak je nemoguće iako šok terapija može doneti trenutnu poboljšanje.
                Imaćemo konačno pik kao osnovni napad i neće niko lelemudati ni u napadu ni u odbrani.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Sad ce Radonjic posle novog poraza od 30 razlike protiv Bajerna ako doceka tu utakmicu dobiti nadimak Salo 30.

                  Comment


                  • Originally posted by Šarac View Post
                    Hvala ti, kao sto je moj prijatelj samo u toku danasnjeg dana napisao vise puta da niko Radonjica nije zvao ove sezone ni prosle sezone. Stalno je isla njegova teorija da Radonjica niko nije zvao da se odmara da je odbio ne znam koliko ponuda. Ja sam jos letos pisao da je DR prvi kandidat dok se nije otvorila mogucnost za SO da izadje iz ugovora i tada je Covic prelomio jer mu je SO oduvek bio zelja od kako je otisao DR.

                    I danas, a vrati se na moj upis od pre par dana da sam najavio da cu imati vremena da pisem mal vise, ceo dan trolujem za DR, ovaj se primio kao saucesce sa tvrdnjom nema sanse da se vrati u KKCZ dok je Covic tu.

                    Covicu sve moze da mu zameri ali on uvek izlazi kao pobednik, i sigurno nije zvao Radonjica danas popodne i rekao mu ajd dodji da budes trener, pa ni na pice se ne zove tako. Ovo se sprema jos od poraza protiv Buducnosti. Izgubio je svlacionicu SO i to ne moze da se trpi vise.

                    Ja uzivam kako balavi, kako on sve zna, a na kraju bude onako kako ja napisem.

                    Dobro dosao Legendo , ovo ce nadam se da ujedini navijace barem do prvog poraza, ima i DR svoje hejtere, isto one koji su ga zvali nazad i na njih sam se nameracio na drugom mestu. Samo ih cekam da krenu opet sa prozivkama, samo ne znam koga sada da prozivaju? covica, Lazica, Simona, koji ce tek sada dobiti minutazu jer ce to biti odluka DR.

                    Ja da pljujem po Radonjicu ne mogu dok je nas trener, kada nije nas trener zabole me za njega nisam LosmiSk, puna podrska uvek i u svakom trenutku svima koji su u nasem kluba pa zvali se Radonjic, Sakota ili Obradovic. Po tome se ja razlikujem od mnogih, a mozda bih trebao kao vecina da udarim po hejtu i budem uvazeni clan drugog forumu sa hejtovanjem.

                    Da sam bilo sta nagovestio oko Radonjica ovih dana, pa na kraju ne bude, pa ne bi me opralo nista na ovom svetu.

                    Naravno krece hajp da mi cemo nesto bolje izgledati sa njim, mozda samo ako dodje dvojac iz MEge, jer za toliko jos imamo mesta do 20.

                    Bice zestoka seca sada tima, i naravno da Radonjic je svestan tima koji preuzima, win win situacija za obojicu, da jedan sidje sa biroa a drugi da pokaze da su netacne price vecina navijaca na celu sa LosmiSk da ga nikada nece potpisati.

                    A ja svakako mogu u Zeleznik kada god pozelim, i nema razloga da se stidim tog mesta, ne razumem kako se tako snisihodljivo podsmevas tom mestu sem ako nemas komplex grobara i frustracije na ime tog mesta ( ovo je odgovor za LosmiSk)


                    [QUOTE=Šarac;2154562]
                    Originally posted by LosmiSK View Post
                    Da, meni je najgora selekcija na kecu...ako hoces f8 ne moze niskobudzetni plej...tu mora da se da kao za JOB i Lojda, bar oko 70-80k mesecno..[/QUOTE]

                    Jel ti to prijatelj javio koliko imaju mesecno, jel to on sracunao koliko je uzeo para na mesecnom nivou u KKCz jer je 1.020.000 eur kada se podeli sa dve godine rada kod nas dodje na taj nivo mesecnog, jer u prve dve godine sem blamaze ni dinara nije opravdao svoju platu.

                    Sta bi on dao sada da ima barem 70.000 dinara mesecno, neka vidi sa svojim ljubimcem AV da pored pevacica, konobara, jos ovih ugrozenih dobije ovu jednokratnu pomoc za trenere koji su bez posla preko godinu dana, da mu uplate 90.000 dinara da mu se nadje.
                    Sledi jos jedna sezona bez angazmana a resursi se potrosili za stan na Vracaru.
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • @samo zvezda
                      Ispade ti u pravu, osjetio si ti ovo jos prije dva mjeseca
                      Nisam srećan zbog toga ... samo sam imao sreću da budem u Pioniru nekoliko puta i nije mi se previše svidelo to što Sale radi . Što je najgore , nisam video ni želju da nešto menja . Uvek sam bio protiv smene trenera zato što navijači divljaju po forumima i uvek sam se uzdržavao da oko toga " pametujem" . Pogotovo ne da vređam trenera ...ima ko to da radi . Tako je bilo i sa Radonjom , pa su ti isti to zaboravili ali jbg za to služi forum i društvene mreže .

                      Radonji želim svu sreću , pre svega zbog Zvezde ali zna on jako dobro da nema težeg trenerskog posla od tog posla u kkcz . Jbg , izgleda da je morala ova šok terapija a da li je to jedina , to ćemo tek videti

                      Ne vjerujem da ces od Sarca cuti pljuvanje po Zvezdinom treneru niti likovanje ako je na stetu kluba, nije lik takav. On zna malo više cinjenica oko kluba otuda i takav stav
                      Šarac je jedan od retkih ,koga znam van foruma i njegovo zvezdaštvo nikada ne bih dovodio u pitanje .
                      Last edited by Samo Zvezda; 24-12-20, 17:49.

                      Comment


                      • @Šarac

                        Jel ovo beše prvo spašavanje Radonje od strane N.Č ,od uvek odane zvezdaške navijačke populacije , kada su mu oni "fini "momci sa šipke dali šal ?


                        Comment


                        • Radonja ima 3 meseca da spremi ekipu za plejof aba. U pravom trenutku doveden. Sta je sa Nnokom? To je Radonjin tip centra. Radonja voli dve teske petice u rosteru.

                          Comment


                          • Originally posted by Šarac View Post
                            Hvala ti, kao sto je moj prijatelj samo u toku danasnjeg dana napisao vise puta da niko Radonjica nije zvao ove sezone ni prosle sezone. Stalno je isla njegova teorija da Radonjica niko nije zvao da se odmara da je odbio ne znam koliko ponuda. Ja sam jos letos pisao da je DR prvi kandidat dok se nije otvorila mogucnost za SO da izadje iz ugovora i tada je Covic prelomio jer mu je SO oduvek bio zelja od kako je otisao DR.

                            I danas, a vrati se na moj upis od pre par dana da sam najavio da cu imati vremena da pisem mal vise, ceo dan trolujem za DR, ovaj se primio kao saucesce sa tvrdnjom nema sanse da se vrati u KKCZ dok je Covic tu.

                            Covicu sve moze da mu zameri ali on uvek izlazi kao pobednik, i sigurno nije zvao Radonjica danas popodne i rekao mu ajd dodji da budes trener, pa ni na pice se ne zove tako. Ovo se sprema jos od poraza protiv Buducnosti. Izgubio je svlacionicu SO i to ne moze da se trpi vise.

                            Ja uzivam kako balavi, kako on sve zna, a na kraju bude onako kako ja napisem.

                            Dobro dosao Legendo , ovo ce nadam se da ujedini navijace barem do prvog poraza, ima i DR svoje hejtere, isto one koji su ga zvali nazad i na njih sam se nameracio na drugom mestu. Samo ih cekam da krenu opet sa prozivkama, samo ne znam koga sada da prozivaju? covica, Lazica, Simona, koji ce tek sada dobiti minutazu jer ce to biti odluka DR.

                            Ja da pljujem po Radonjicu ne mogu dok je nas trener, kada nije nas trener zabole me za njega nisam LosmiSk, puna podrska uvek i u svakom trenutku svima koji su u nasem kluba pa zvali se Radonjic, Sakota ili Obradovic. Po tome se ja razlikujem od mnogih, a mozda bih trebao kao vecina da udarim po hejtu i budem uvazeni clan drugog forumu sa hejtovanjem.

                            Da sam bilo sta nagovestio oko Radonjica ovih dana, pa na kraju ne bude, pa ne bi me opralo nista na ovom svetu.

                            Naravno krece hajp da mi cemo nesto bolje izgledati sa njim, mozda samo ako dodje dvojac iz MEge, jer za toliko jos imamo mesta do 20.

                            Bice zestoka seca sada tima, i naravno da Radonjic je svestan tima koji preuzima, win win situacija za obojicu, da jedan sidje sa biroa a drugi da pokaze da su netacne price vecina navijaca na celu sa LosmiSk da ga nikada nece potpisati.

                            A ja svakako mogu u Zeleznik kada god pozelim, i nema razloga da se stidim tog mesta, ne razumem kako se tako snisihodljivo podsmevas tom mestu sem ako nemas komplex grobara i frustracije na ime tog mesta ( ovo je odgovor za LosmiSk)
                            Nelogican mi je bio ovaj potez posto Covic ni Alimpijevica nije menjao sve do KLS i pored izgubljenog ABA finala, Tomica verovatno ne bi menjao da ovaj nije sam otisao, ali ovo sto sam prvo podebljao mi je bila prva misao kad sam cuo za promenu malopre. Ako tu nema podrsku i ako je tu zeznuo stvari onda je rastanak logican.

                            Sto se tice ovog drugog podebljanog, pomenuo si da ima jos 2 mesta za ABA registraciju (zanemaricu opasku o dvojcu iz Mege) ako i Nnoko-a racunamo samo ne vidim koga moze da "sece" a da to nisu vec igraci koji nisu igrali ni do sada od pocetka sezone.
                            Last edited by Borca; 24-12-20, 18:31.

                            Comment


                            • Nekoliko puta sam pisao da se ne mozes bas izdrkavati i toliko razlicite kriterijume imati prema profi igracima. Msm Zoc je jedini iz te price ali je uvijek bio pravican prema svima a moras i znati kome takav vid saradnje prija kome se gadi, naci pristup svakome... Steta, bas sam imao velika ocekivanja od Sase vjrv i on sam ali sta da se radi. Nekako gorak ukus ostaje ali to je sport pogotovo u Zvezdi.

                              Comment


                              • Saši Obradoviću sve najbolje!

                                Dobrodošlica za Radonjića!

                                Nek' je sa srećom!

                                Comment

                                Working...
                                X