Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by L a z a r View Post
    Znači, po tebi i još tamo nekima, članovi, uprava kluba i prijatelji - sponzori nemaju pravo da navijaju?
    Šta je to što toliko smeta?
    Njih 50 ak se raštrkalo na tribini koja prima par hiljada, sta je tu greh?
    Alo..korona time je..kakvih 50 ljudi...imas zakon, sta je sa tobom?? Od svih ljudi ti se protivs zakonu i merama protiv virusa...treba misliti o igracima..klime rade, virusi lete halom..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by Laki21 View Post
      Jebeni Branko Lazić.
      -8 index. Još je i dobar, jer mu je prosečan -9. Živim za dan kad ta prevara ode iz našeg kluba.

      Drži se zbog kao neke odbrane, ništa bolji nije od Dobrića, Radanovu, Voldena ni u tom parametru. Ubedljivo najgori igrač u EL, a verovatno bi ist obio i u EC.

      Comment


      • Ponosan sam na stav igrača tokom cele utakmice, na borbu. Jbg, izgubili šutem u zadnjoj desetinki malo tragike u lepom i tvrdom meču ali polako, zaslužićemo mi i pobede u takvim završnicama.
        Što se tiče Laze, najlošiji naš igrač - to nije ništa novo ali mi stvarno moramo da targetujemo nekog. On je imao nekoliko šuteva - vrućih krompra u zadnjim sekundama napada koje nije sam inicirao već kao što je navedeno - uvaljen mu je vruć krompir i to donosi negativan index u njegovoj statistici.
        On u napadu ima produkciju samo iz kornera, i to po nekad. Bez obzira što sam ponosan (nisam zadovoljan porazom) igrom ja bih apostrofirao druge igrače koji su prilično razočarali mene.
        DeDa je jedan od njih (svi pamte onu trojku) koji je odigrao čudnu utakmicu, kao da je bez mozga igrao (prvo poluvreme), Kuz koji ne može da se sastavi. Radonja koji previše drži JOB-a u igri i koji je totalno pogrešio sa petorkom na početku drugog poluvremena gde mi prve koševe dajemo tek u petom minutu.
        Sinoć nam je najlošija pozicija tokom utakmice bila na trojci i četvorci.
        Raduje me igra Radanova i njegov stav kada je na parketu, svaku sekundu koju je dobio je opravdao, svaka čast.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Zbog onog proslavljanja pobedonosnog koša Brauna poželim da nijedan stranac nikad više ne zaigra za KK.

          Comment


          • Braun je placenik i prilicno glupav decko. Djenka recimo to nikad ne bi uradio, ni Maik, ni Nelson...

            Comment


            • Očigledno je.

              Al jbg bude čoveku krivo.

              Imaj malo poštovanja jbg.

              Comment


              • Koliko su govna plavsic i ovaj cigan kuzmanovic prozivali lorenca jer im se usrao u malog patuljka proale godine toliko su ga i prozvali...jebem im mater obojici

                Comment


                • Još mu daju neku plaketu zahvalnosti, a on nam utera kurac u poslednjoj sekundi i riče ko govedo u pravcu praznih tribina.

                  Comment


                  • Proslavio kos u zadnjoj sekundi...Lik je basketas, ali uvek je davao maks kod nas. Njemu je teska qrcobolja da li je u Srb ili Turskoj..kao i svakom Ameru..racuna se lova...

                    Kosarka je ovde i u NBA izgubila dusu...masa placenika i statisticara.

                    Lebranka svi napadaju, a kad sam pisao da treba da skuplja borovnice i mane se kosarke, LosmiSK je lud :-)

                    I odavno sam reka da je Cova izgubio kompas i da uzasno vodi klub...al eto, "nema boljih"....
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Zašto ga ne bismo targetirali? Jedan od glavnih krivaca za poraz. Da ne pričam da već godinama ne liči na ozbiljnog košarkaša.

                      I nije tačno da je uzimao vruće krompire, osim onog jednog šuta sa 8 metara u poslednjoj sekundi. Mnogo veći problemi su 3 čiste njegove izgubljene lopte.
                      Onaj pas sa 45 stepeni bez gledanja je za izbacivanje ne na klupu, nego u svlačionicu.

                      O njegovim piruetama i prodorima ne treba trošiti reči.

                      Comment


                      • Naše novinarstvo, po narudžbi i dirigovano.
                        Zapalo za oko svima otkuda ljudi na tribinama.
                        Kako se ne zapitaju kada druge ekipe, doduše s'one strane Save, imaju popunjene tribine i zašto ih imaju?I to možda u većem broju iako igraju lokalna takmičenja.
                        Uveliko, mada se nikad nije ni prekidala, traje medijska hajka na naš klub. Budžet, rezultati,stranci, publika i td i td.
                        Samo uporediti naslove kad pobedi ili izgubi Zvezda sa drugim klubovima, a o igračima, trenerima ne treba trošiti reči, tu je još veća razlika.
                        Da li im trener voli bareni ili restovani krompir, koju pečurku najviše obožava, da li mu rodjak piški u levu ili desnu stranu.
                        Sramota

                        PS
                        Posle prespavane noći,kad se slegnu utisci i emocije, mi samo treba još više da volimo i poštujemo našu Zvezdu. Mi smo odigrali egal utakmicu bez najbitnijih igrača.
                        Ako ništa drugo, bar imati obzira prema treneru i igračima koji su sigurno dali svoj maksimum.
                        Last edited by L a z a r; 08-01-21, 09:37.

                        Comment


                        • Originally posted by Brajkula View Post
                          Još mu daju neku plaketu zahvalnosti, a on nam utera kurac u poslednjoj sekundi i riče ko govedo u pravcu praznih tribina.
                          I ja bih isto da su me jebali 2 meseca i da sam bio zamena covicu...svi mediji su ga kanalili pogotovo ova 2 bilmeza, svaku, ali svaku utakmicu i jbg sada nam je dosao glave...

                          Comment


                          • Branko Lazic je sinoc presao sve granice dozvoljenog. Njegov sramotni pristup, nadrkan stav jasan je znak da je digao nos mnogo vise nego sto treba. Ono sto je on sinoc radio je SRAMOTA
                            Usao je u,, patike,, Loyda valjda da nam pokaze posle 15 godina da je naprasno sinoc naucio da pogadja suteve sa 8 metara, skok sut iz izlazne kretnje, dribling licem ka kosu, dodavanje bez gledanja.......
                            Za 8 minuta promasiti 3 suta, izgubiti 3 lopte i napraviti 3 faula je svojevrstan rekord sto se tice kosarke. Da je stajao na centru mozda bi se neko sudario sa njim pa bi bio koristan. I vec nekoliko godina Lazic ne livi na profi kosarkasa. Vec poslednjih 5 on je najveca stetocina u timu. Videli smo i sinoc da ono sto Radanov igra jeste misaona imenica za Lazica.

                            Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka

                            Comment


                            • [QUOTE=Laza Kacanski;2157156]Branko Lazic je sinoc presao sve granice dozvoljenog. Njegov sramotni pristup, nadrkan stav jasan je znak da je digao nos mnogo vise nego sto treba. Ono sto je on sinoc radio je SRAMOTA
                              Usao je u,, patike,, Loyda valjda da nam pokaze posle 15 godina da je naprasno sinoc naucio da pogadja suteve sa 8 metara, skok sut iz izlazne kretnje, dribling licem ka kosu, dodavanje bez gledanja.......
                              Za 8 minuta promasiti 3 suta, izgubiti 3 lopte i napraviti 3 faula je svojevrstan rekord sto se tice kosarke. Da je stajao na centru mozda bi se neko sudario sa njim pa bi bio koristan. I vec nekoliko godina Lazic ne livi na profi kosarkasa. Vec poslednjih 5 on je najveca stetocina u timu. Videli smo i sinoc da ono sto Radanov igra jeste misaona imenica za Lazica.

                              U 18 meceva El Lazic ima negativan indeks u 12.Po tom parametru je najgori igrac EL. Sta jos treba da on izgubi mesto u 12.????
                              Ono sto je bio zastitni znak Lazica a to je odbrana sada pada u vodu. Njegov doprinos u odbrani ekvivalentan je doprinosu Davidovca.
                              Radanov je doktor odbrane za njega.
                              Ali Lazic je duboko usao u dupe Covicu i sinu junioru. Zbog njega je zvao navijace da se bije sa njima, sazivao konferencije.



                              Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka

                              Comment


                              • Mene bi bilo sramota da sam lazic iskreno. Samo toliko cu reci.

                                Comment

                                Working...
                                X