Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Karamazov View Post
    Zato što je Obradović navikao na Evrokup pa je i tim u skladu s tim pravio.

    Kasno je shvatio da igramo Evroligu.
    Da, meni je najgora selekcija na kecu...ako hoces f8 ne moze niskobudzetni plej...tu mora da se da kao za JOB i Lojda, bar oko 70-80k mesecno..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Lloyd, Nnoko, Walden, Pangos to su trebala da budu nasa pojacanja. Kako se nisu svi ostvarili vremenom se doslo do spoznaje da ovo sto imamo moramo nadograditi, para se nema a jos manje dobrih rjesenja pa se pravio kompromis. Ukratko nasa situacija, nije ovo bas plan da se ovako radi,prilagodili se dzepu i tržištu.

      Comment


      • [QUOTE=LosmiSK;2154559]Da, meni je najgora selekcija na kecu...ako hoces f8 ne moze niskobudzetni plej...tu mora da se da kao za JOB i Lojda, bar oko 70-80k mesecno..[/QUOTE]

        Jel ti to prijatelj javio koliko imaju mesecno, jel to on sracunao koliko je uzeo para na mesecnom nivou u KKCz jer je 1.020.000 eur kada se podeli sa dve godine rada kod nas dodje na taj nivo mesecnog, jer u prve dve godine sem blamaze ni dinara nije opravdao svoju platu.

        Sta bi on dao sada da ima barem 70.000 dinara mesecno, neka vidi sa svojim ljubimcem AV da pored pevacica, konobara, jos ovih ugrozenih dobije ovu jednokratnu pomoc za trenere koji su bez posla preko godinu dana, da mu uplate 90.000 dinara da mu se nadje.
        Sledi jos jedna sezona bez angazmana a resursi se potrosili za stan na Vracaru.
        Last edited by Šarac; 24-12-20, 10:39.

        Comment


        • Drug, ovo povezivanje Radonjića i Vučića je baš nisko.
          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

          Comment


          • Originally posted by Laki21 View Post
            Drug, ovo povezivanje Radonjića i Vučića je baš nisko.
            Ne mogu da kacim sliku sa prijema kada je DR bio u prvim borbenim redovima da se ljube skute prvorodjenom.

            A tek kako se druzio sa pojedinim iz SNS u odlazecoj godini i cekanju "garancija" koji su jedni iz SnSa b bili spremni da obezbede naravno uz uslov da tadasnji predsednik KKCZ ne bude vise prisutan u klubu.

            Ali posto si ti LosmiSKov fan, veruj ti njemu jer je inace uvek bio tacan sa svim informacijama a ja sam samo sendvicar, bot i ovde po nalogu da branim Covica.


            https://www.telegraf.rs/sport/284628...ji-vucica-foto



            Ziveli.

            Comment


            • JOB 70-80 k mesecno ko mu to daje il je lud il mu noge smrde.

              Comment


              • Ja samo kuridza da zapali i ima da slavim, nmg ocima da vidim tog debilka

                Comment


                • Originally posted by Šarac View Post
                  Ne mogu da kacim sliku sa prijema kada je DR bio u prvim borbenim redovima da se ljube skute prvorodjenom.

                  A tek kako se druzio sa pojedinim iz SNS u odlazecoj godini i cekanju "garancija" koji su jedni iz SnSa b bili spremni da obezbede naravno uz uslov da tadasnji predsednik KKCZ ne bude vise prisutan u klubu.

                  Ali posto si ti LosmiSKov fan, veruj ti njemu jer je inace uvek bio tacan sa svim informacijama a ja sam samo sendvicar, bot i ovde po nalogu da branim Covica.


                  https://www.telegraf.rs/sport/284628...ji-vucica-foto



                  Ziveli.
                  Pa jbt, da krenem da nabrajam ko je sve od sportista tada bio tu ne bih stao do sutra. Ti stvarno misliš da je Radonja njegov fan?
                  A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                  Comment


                  • Bio je i covic tamo, a i non stop mu se zahvaljuje

                    Comment


                    • Ma 90% je bilo tu po službenoj dužnosti™ naravno, bez veze je to i pominjati uopšte. Sasvim sigurno da je bilo i ljubitelja dotičnog, ali samo prisustvo inaguraciji ne dokazuje baš ništa.
                      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                      Comment


                      • Zar treba naglasavati i meriti ko je sluga rezima, da li Covic ili Radonjic, mislim da je bez ukusa uopste raspravljati o takvim stvarima. Naravno da neko ima prave informacije, ali kad se prica o sns radonjic klanu, tovaru novca, svrgavanju predsednika,milionma na racunu, treba dati i neki dokaz....tih dokaza naravno da nema, a nama je da verujemo Covicu na datu rec...

                        Meni je taj deo degutantan i necu o tome pisati, stvarno tu ne treba previse pameti da bi se zakljucilo da je 2+2=4.

                        Kako god, ocigledno je nervoza uzela maha, tako da se necu vise komentarisati ove nebulozne napadi. Svim ljudimakoji danas slave, srecan bozic i da ga provedu u miru i sreci...Happy Merry Christmas
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Cestitke, Losmi!
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • https://www.mozzartsport.com/kosarka...-zvezde/374308


                            Bam bam bam bam

                            Comment


                            • Izgleda da ce LOSmi Sk ponovo da navija za KKCZ.

                              Biro na Gundulicevom vencu uskoro manje za jednog clana.

                              Comment


                              • Dejan Radonjić trener Crvene zvezde!

                                https://www.mozzartsport.com/kosarka...-zvezde/374308

                                Videćemo da li je istina.

                                Comment

                                Working...
                                X