Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fala!
    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

    Comment


    • Odlično odrađeno Laki . Nadam se da se ne ljutiš što delim po društvenim mrežama ?

      Comment


      • Pošto ima na ju tjubu ja sam uzeo slobodu i koristio ga u svojim postovima.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Originally posted by Samo Zvezda View Post
          Odlično odrađeno Laki . Nadam se da se ne ljutiš što delim po društvenim mrežama ?
          Samo udri tj udrite, zato je i stavljeno, da dopre što dalje.
          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

          Comment


          • Ovi bi mogli da pozure sa pojacanjima, a ne da ga dovedu za 2 nedelje, posle jos 2 nedelje karantin zbog kvazi opasnog virusa, pa jos 2 nedelje dok se privikne i taman tamo u martu da debituje

            Comment


            • A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

              Comment


              • Ne znam koliko bi nam pomogao na EL nivou (posto tu posebno "skripi") igrac koji je posle 2 ili 3 sezone u EK i Spanskoj ligi u dresu Andore prosle sezone sa 29 godina debitovao u EL (npr mi vec imamo EL debitanta sa 29 godina na istoj poziciji i dobrim prethodnim sezonama, sa EK kao najjacim do tada igranim takmicenjem).

                Uz to nije to bila neka uloga 3-ceg pleja sa par minuta po utakmici u dresu nekog velikana vec standardna rotacija na poziciji pleja u Zenitu. Mogu da kazem da nije ostavio neki narocit utisak. Kao dodatak na sve dodje i podatak da je nizi od 180cm cini mi se.

                Naravno govorim o Albicy-ju ukoliko su tacne one informacije koje su deljene na Twitter-u juce (Twitt nekog Spanca je bio izvor).
                Last edited by Borca; 11-12-20, 16:03.

                Comment


                • Ma kakav albisi, crni filip covic...pa rocesti je za njega medzik dzonson...nema smisla dovesti takvog igraca

                  Comment


                  • Kum Zorzo sa ex B92 foruma rece malopre "Buena noches." (u prevodu dolazi neko iz Spanske lige).

                    Comment


                    • Albisi nije rupa u odbrani i tu je odmah upgrade u odnosu na Rochestija.

                      Comment


                      • Doduse juce je bila vest da jedan drugi igrac iz time gde igra i Albicy moguce napusta klub

                        Sportando @Sportando
                        Frankie Ferrari to leave Gran Canaria?

                        Comment


                        • Originally posted by Laki21 View Post
                          Samo udri tj udrite, zato je i stavljeno, da dopre što dalje.
                          Žurnal pokupio sa tvog YouTube naloga [emoji4]



                          http://zurnal.rs/kosarka/evroliga/10...ijakosom-video


                          Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                          Comment


                          • Originally posted by Borca View Post
                            Doduse juce je bila vest da jedan drugi igrac iz time gde igra i Albicy moguce napusta klub
                            Ovaj je jos gori od albisija

                            Comment


                            • Mozzart kaze da pregovaramo sa kinom kolomom

                              Comment


                              • On je vec bolji od ove dvojice iz gran kanarije

                                Comment

                                Working...
                                X