Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta radi Obradovic [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
    Mi posle 10min igre ne mozemo da hodamo.
    Neverovatno na sta licimo

    Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka

    Comment


    • Meni opste nije jasan Obradovic. Ne zelim da ode, ali iznecu neke cinjenice...

      Zna da upotrebi Davidovca dobro, ali sad vec mnogo koristi to, a za druge igrace nema nikakve setove. Loyd sam se muci za svaki poen,ovo sto on radi zajedno sa Voldenom je cudo, iz mnogo teskih situacija sutiraju, slabo izgradjene i to sto daju daju vise na njihov kvalitet nego nekoj timskoj igri.

      Lazic Branko ima index 00000000, ne sluzi apsolutno nicemui mozemo ga zveti Lebranko sutiram iz ugla trojke Lazic..Njegova trenutna odbrana je precenjena jer imamo igraca manje u napadu. Imamo tri krila koja nemaju nikakvu kreaciju a to su Dobric, Lazic i Simonovic. Za Simonovica nema nikakvih napadackih setova,njegovo je da udje i da sutira,on udje i ne sutira ako ga muka ne natera.

      Rit ima glavu ala Jovanovic,primi loptu i odmah sutira...ja kod njegova Kuridze ne vidim nista kvalitetno da oba budu u dvanaest a da Simanic koji bar ima sut ne igra nista.

      Za JOB on zna sta moze,ali to mnogosteti timu i ako je noac bio odlican po meni, dao je neki njegov maksimum i ovaj nacin igre mi se svideo, ali i navijaci moraju da znaju da nije on Lebron.

      E sad dve najvece misterije za mene su Teri i Kuzmic. Menije evidentno da kad je dosao Teri da je on prvi put video tog coveka i da ne zna da ga koristi ni najmanje a poslepar utakmica je skontao da ne moze na postu da sacuva ista..Kuzmic igra 10minuta max......

      On mora sad da sece i dobro razmisli sta mu treba i kako zeli da igra.....posto ja ne vidim licno sta mi igramo...predstavu nemam.

      Ove zavrsnice su sve gore i gore i samo nas je Bog spasio protiv CSKA......Hal je svakako veliki minus,ali nama sad dolazi u formi i dobro timski uigrana ekipa Albe.......mi se iz ovog bunila ne mozemo izvuci i PO EL je vec sad veoma daleko....

      Mi smo igrali egal sa partizanom, Buducnosti,Megom, Splitom...zasijali protiv CSKA na kratko, Milana i Baskonije..Asvela i Mornara, to je pet utakmica..

      Ove zadnje dve zavrsnice su za otkaz....da nije nasa ZVEZDA i legenda kluba i da tek sad nije dosao...leteo bi u bilo kom klubu....mi smo trenutno raspustena banda.. a trenirali smo u BG 10dana..i tu smo jos...
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • https://twitter.com/gastone85/status...05868605841413
        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

        Comment


        • Zbog ovakvih stvari treba igrati neka niža takmičenja, okupiti momke iz svog pogona i sa ovih prostora.
          Tu će uvek biti isti broj ljudi koji prate klub, i siguran sam da će se više poistovetiti sa timom, nego sa ovolikim brojem stranaca od kojih je dosta sumnjivog kvaliteta.
          O ovom "slovencu" uzalud pričati, danas on, sutra neki drugi. Jednostavno imamo problem i to ogroman što se tiče tretmana u svim takmičenjima. To je ogroman propust i neko iz kluba treba (trebalo je odavno) da se pozabavi ovime ili da prepustimo vrhunska takmičenja onima koji"znaju "kako treba da im se sudi.
          Last edited by L a z a r; 10-12-20, 23:43.

          Comment


          • Dobro smo odigrali, jebga jesmo. Koristili Dedu kako treba, Dzoni se krvavo borio, Loyda nam sjekirama tukli, Walden krampom kopao svaki minut, bila je borba sut malo stao na kraju njih krenulo i na kraju i sudije pogurale kvalitetno. Tako da svidja mi se borba al bez dobrog pleja ovo ce da bude veselo. Uskokovića pretrcao deda od 35 ljeta i na prvi dribling ga izbacivao iz ravnoteže no prvi mu je meč pa samo neka radi.
            U odbrani nam ostao vidljiv problem spustanja bekova na pomoć centrima, nepotrebno ako je dobar suter u cosku. Znam da je za to potrebno vrijeme i da je sastav dugo na okupu al eto ja nikada ne bih pomagao sa Slukasa - ko ga cuva ostaje na njemu taman da je prazan reket.

            Comment


            • Ja se iskreno nadam da je zajebancija sa albisijem

              Comment


              • E moj SO e moj ti veliki si igrac bio i veliki si covek ali daj sam ostavku ovo vise stvarno nema nikakvog smisla ljubi te brat nije to za tebe.

                Comment


                • Nikako ostavka, sezona se mora završiti. I mene je on iznervirao do besvesti vođenjem utakmice protiv Budućnosti a boga mi i sinoć je pravio te hokejaške izmene baš bez osećaja za trenutak (po meni) ali to nam je što nam je, ja bih i Uskkovića forsirao jer nam se to može isplatiti na duže nego dovesti nekog amera koji će već na kraju sezone da zapali.
                  Ako bi ikako moglo ovesti Petruševa ili Simonovića a Teriju nogobulj još bolje.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Originally posted by nebitan View Post
                    Nikako ostavka, sezona se mora završiti. I mene je on iznervirao do besvesti vođenjem utakmice protiv Budućnosti a boga mi i sinoć je pravio te hokejaške izmene baš bez osećaja za trenutak (po meni) ali to nam je što nam je, ja bih i Uskkovića forsirao jer nam se to može isplatiti na duže nego dovesti nekog amera koji će već na kraju sezone da zapali.
                    Ako bi ikako moglo ovesti Petruševa ili Simonovića a Teriju nogobulj još bolje.
                    Volim ja domaće i sto ortak rece mogli smo i Simanicu dati da trosi lopte kao ovi stranci jeftinije bi nas izaslo.
                    Uskoković je sinoc stvarno kriminalan bio, u napadu ajd i djelovao je stabilno iako je bio prenesi loptu i ništa ne diraj, u odbrani ga Spanulis motao ko bakarnu zicu. Jbga fali njemu dosta kosarkaskih elemenata da bi Zvezda to brusila.

                    Comment


                    • Uskokovic je vec 2 puta potpisao cetvorogodisnji ugovor sa Zvezdom.
                      Preptostavljam da ipak u klubu misle da imaju u njemu igraca za rotaciju, cim su toliko ulozili.

                      Comment


                      • Ulazemo bas puno u Saloa27 i dva bacanja u praznom Pioniru. Covek je vec dobio tri pojacanja, dobice jos dva a sve to za 5meseci a da nasi mladi nisu dobili svi zajedno 20minuta vec raspali Rit i Kuridza igraju po 20mpg, o Kuzmicu i 9minuta da ne pisem.

                        Sad tek vidimo koliko je 16 pobeda puno cak i sa 4utakmice vise..ali vise volimo udbasa na celu kluba nego ljudinu..

                        Uskokovic je trebao juce za 4min dati 10pts da ukrade tri lopte...itd..

                        Da sam predsednik, doveo bih Pedro Kalesa..koliko juce..to je trener sa kojim bi potpisao ugovor na deset godina..
                        Last edited by Karamazov; 11-12-20, 09:10.
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Izgleda da im neprijatno da Simonovića sklone.

                          Ne znam zbog čega se ne računa na Radanova. Sinoć je bilo mesta za njega.

                          Zeznuše momka i sad će celu sezonu biti van tima.

                          Comment


                          • Evo sad i hladne glave. Obradovic je moje najvece razocarenje u KK ikad! Cekao sam 3 meseca, nisam posle 2 poraza to rekao. Sakota i Tomic su pravili strasne gluposti, ali ih nisam terao. Ovog zelim da vidim negde daleko od Zvezde. Mislim da je tezak luzer, netalentovan trener za ovaj nivo kosarke i da s njim nema pobednickog mentaliteta za klub.
                            Last edited by Storm; 11-12-20, 09:34.

                            Comment


                            • Simonovic samo treba da ima ulogu,sad je nema...mora kad udje da sibne 2-3 trojke i ako omasi klupa...zasipao j Baskoniju,siguran sam da ima tu jos oruzja..
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Ovo je u normalnim utakmicama , sa relativno normalnim suđenjem , nesportski faul . Ono sinoć , je bilo ono što se u navijačkom rečniku zove oružana pljačka .Tri besramna razbojnika na čelu sa našim osvedočenim "prijateljem " Javorom a nije da se i Paterniko nije trudio .

                                Ako Ivan ima volje i snage da skida detalje , našao bi bar 10-ak ...drastičnih sa namerom , koje nikako ne mogu da se podvedu pod "greške " . Ovaj faul nad Lojdom , koraci , posle kojih sledi tehnička i trojka Bilija , Slukas preko pola , nesportski faul nad Dobrićem , na JOB-u , faul DeDe u napadu , Spanulis na Laziću , lopta od Bilijeve noge u aut pred Javorom , "trojka" koju gledaju posle 5 minuta ...

                                Ovo se pred punim Pionirom ne bi desilo ili bi bilo incidenata koliko hoćeš .Ovako besramno "suđenje" u Pioniru nije viđeno

                                Ne znam da li klub ima mogućnost da Javora konačno eliminiše sa naših utakmica i El i Aba ali bi trebalo probati .Javor u Pioniru sa publikom , nije dobra ideja osim ako neko ne priželjkuje prekid utakmice

                                Comment

                                Working...
                                X