Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Boze svasta! Ocekivao sam ovako nesto. Ajde da se ne vracem na proslu godinu ali jednostavno se postavlja pitanje kako nije odlozen treci,cetvrti ili peti mec finala prosle godine. Kada su navijaci pljuvali, gadjali loptama protivnicke igrace, kada su izvodili slobodna bacanja, ili kada su gadjali stolicama protivnicke igrace na terenu. Kada su jos na aerodromu igraci maltretirani. Ovako se vrsi propaganda kao da je neko ratno stanje. A sve to pompezno sa nekim saopstenjima. Skidam kapu Nebojsi Covicu na ovom saopstenju. Bez zezanja skidam kapu. Ovim je prevazisao sva dosadasnja.

    Comment


    • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
      Boze svasta! Ocekivao sam ovako nesto. Ajde da se ne vracem na proslu godinu ali jednostavno se postavlja pitanje kako nije odlozen treci,cetvrti ili peti mec finala prosle godine. Kada su navijaci pljuvali, gadjali loptama protivnicke igrace, kada su izvodili slobodna bacanja, ili kada su gadjali stolicama protivnicke igrace na terenu. Kada su jos na aerodromu igraci maltretirani. Ovako se vrsi propaganda kao da je neko ratno stanje. A sve to pompezno sa nekim saopstenjima. Skidam kapu Nebojsi Covicu na ovom saopstenju. Bez zezanja skidam kapu. Ovim je prevazisao sva dosadasnja.
      Ne interesuje me N.Č. interesuje me bezbednost igrača i stručnog štaba, da li to može da se garantuje? O prošlosezonskom finalu je svašta već rečeno i ne bih se vraćao na tu seriju ali nisam siguran da će uslovi za odigravanje ovog meča biti regularni, pogotovo ako se na utakmici pojavi vrh DPS i države (jako bih voleo da se varam i da budem demantovan) i to nema veze sa krajnjim ishodom utakmice koliko sa samim ambijentom.
      Spreman sam čak da tvrdim da će najkorektniji biti Varvari.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Pa ovdje do sada nikad nisu bili povici niti izlivi nacionilzma , niti bilo kakva vrijedjanja na tim osnovama. Jedini povici koji su ikad bili kod nas su protiv "cigana" (navijaca zvijezde). Tako ce uvijek i biti. Makar se ja nadam.
        Last edited by Nemam_ti_kad; 29-12-19, 14:37.

        Comment


        • Bilo je pre neki dan izliva nacionalizma u Cetinju na kosarkaskoj utakmici. Nije ovde ni bitno sta vecinski misle navijaci Buducnosti, nego da postoje pojedinci koji ce uvek biti spremni da naprave sranje ako im se tako naredi. Sad samo zavisi od toga da li je Djukanovicu u interesu da sranje koje je napravio dize na novi nivo ili ne. Pokazao je da je beskrompromisan pa tom pitanju, a KK dozivljava kao metaforu onoga sto radi, a radi to da zavadjuje ljude po nacionalnoj i identitetskoj osnovi.
          Mislim da je dovoljno inteligentan da nece inicirati dalje sukobe, a da ce uraditi sve da se pobeda ne sme dovoditi u pitanje u to sam stopostotno siguran. To je mala maca u odnosu na namestanje izbora.

          Comment


          • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
            Pa ovdje do sada nikad nisu bili povici niti izlivi nacionilzma , niti bilo kakva vrijedjanja na tim osnovama. Jedini povici koji su ikad bili kod nas su protiv "cigana" (navijaca zvijezde). Tako ce uvijek i biti. Makar se ja nadam.
            Ja i ne pričam o nacionalizmu već o bezbednosti igrača i da je neće ugroziti Varvari već razni klimoglavci (mslim da razumeš ko u tu kategoriju spada) i opet ne zbog nacionalizma već nekih sasvim drugih stvari. Čović vidi šansu u tim previranjima koja se kod vas dešavaju a ja mislim pošto je tih 7500 karata (osim sezonskih) podeljeno da je to otišlo (jbg sada ću morati pomenuti) politički podobnim koji će opet morati da se dokazuju i to je realna opasnost a ne Srbi vs Crnogorci.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Bude li se odložio meč ABA liga treba dobiti katanac za sva vremena. Ne govorim to iz zle namere već isključivo iz sportskog aspekta. Ukoliko se politička previranja prebace na sportsku stranu čemu svrha daljeg takmičenja. Bolje u startu poštedeti sve i prekinuti jednom za svagda trenutni cirkus.

              Bokana trajno proterati iz sveta košarke ukoliko bude nečeg van domašaja kosarke u Morači. On je taj koji garantuje bezbednost i kao takav ukoliko nečega bude zna se ko snosi posledice.

              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

              Comment


              • @mmajstor Nisam upoznat sa tim sto je bilo na Cetinju. Znam da su igrali sa Ibrom iz Rozaja (vecinsko muslimansko stanovnistvo) i da su izmedju njih uvijek neke tenzije. Sto se tice politike i politicara , partija i svega drugog van samog klubastva , ne bih o tome, oni bi mozda htjeli da budu prve zvijezde ali ja im necu dati to zadovoljstvo da pricam o njima na ovom topiku.
                Last edited by Nemam_ti_kad; 29-12-19, 15:00.

                Comment


                • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                  @mmajstor Nisam upoznat sa tim sto je bilo na Cetinju. Znam da su igrali sa Ibrom iz Rozaja (vecinsko muslimansko stanovnistvo) i da su izmedju njih uvijek neke tenzije. Sto se tice politike i politicara , partija i svega drugog van samog klubastva , ne bih o tome, oni bi mozda htjeli da budu prve zvijezde ali ja im necu dati to zadovoljstvo da pricam o njima na ovom topiku.
                  Ima nekih slika sa Cetinja , lako ćeš ih naći ali mene više zanima da li je za sutra zakazan neki skup , valjda Moleban , u isto vreme kada i utakmica na nekih 100-ak metara od hale .Takva informacija kruži twiterom

                  Comment


                  • Lju8di Bokan je garantovao bezbednost ...ako ne bude tako napustiti halu i kraj ..nema filozofije

                    Comment


                    • Pa nije bas 100 metara ali nije bitno. Moleban je kao i sto samo ime govori molitveno obracanje Bogu a ne "teroristicki" akt. Za svaku informaciju mozete pitati mene ili bilo kog ovdje od navijaca "Future".

                      @za RZP, i Ostoja i jos dvadesetak clanova KKP su bili u lozi pored celnika KKB. Tako bi trebalo i da bude da je srece.

                      Comment


                      • ipak se zna da ste vi dobri

                        Comment


                        • očekujem jebenu borbu za f4 ako ne dobijemo u Pg!

                          Comment


                          • Ja očekujem da ćemo biti prvi pred doigravanje.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Apsolutno nema sanse. Prvenstvo je vec neregularno sa FMP-om koji se muci sa Zvezdom a dobija ostale To valjda nema nigde...Zvezda nece biti prva nema trika, posle regularnog dela...

                              Naravno si Hobbit da ponovi ''MVP'' partije iz Morace prosle sezone...to tako ide..meni ga je vec zao za sledece dve utakmice..mrcvarice ga kao igracku...
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Možemo i prvi biti ako sutra dobijemo.

                                Ako izgubimo onda od prvog mesta nema ništa.

                                Comment

                                Working...
                                X