Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja i dalje ne verujem sta je covek uradio sinoc kaf je buducnost imala zadnji napad...covek nije bas na mestu

    Comment


    • Originally posted by ajkisloba View Post
      Ja ne sporim da je SO igracka legenda kluba odlican covek i sve ostalo ali da je licno Greg Popovic za zadnjih 30 sekundi sinocne utakmice dobio bi mi nogu u dupe ko vrata to ni trenerima pionira se ne desava a kamo li jednom EL treneru.
      On jednom JOBu ozivljava karijeru kod nas sta smo mi klub za vracanje propalih igraca u zivot daj pustite me te price dajmo Simanicu 25 minuta po utakmici pa neka gresi koja korist od ovog.
      Primer vam je Deki u fudbalu pusti Erakovica neka gresi pa jedino tako ce nauciti da bude veliki fudbaler.
      Mozda je planirao ovako nesto?

      (Poyyy za navijace preko puta koji nemaju herca da cestitaju igracima i navijacima Mornara na pobedi)
      Nego lopta nije stigla do naseg Nolana Lojda vec upala u ruke Dede koji zbog cigara nema daha da dobaci loptu do kosa....
      (salim se malo logican bi bio presing pa faul, narocito sto smo imali 2 TO pa smo mogli 2 puta ponoviti ovo sa faulovima pre ovog Nolan Smit suta)

      Ne može Obrayant da ispuca trojku iz dotrcavanja pa sve da je bolji suter od Loyda.
      Ako se secas te ispucane trojke, da je to bila kontra i da su na istoj strani bili Lojd i Dzoni i Lojd je nije potegao i bacio Dzoniju u stilu ajde ti, a ovome hvala Bogu nije strano da poteze. Po meni je logicnije da je on vratio tu loptu Lojdu pa bi ovaj morao da sutne, jer je Lojd bolji suter od njega i logicnije je da on sutira, ali mozda je razmisljao "da je Lojd hteo da je sutne ne bi je meni davao..."
      To mi je jos jedan primer narusene hijerarhije jer Lojdu nije problem da poteze te trojke cak ni u kontri(niti je to sad meni nesto vau....igrac kad je sam treba da sutira na kos). Ocigledno je da nasim igracima podsvesno Dzoni predstavlja najboljeg igraca u timu i svi po automatizmu njemu uvaljuju loptu kada ne prodje napad, evo ti pa se snadji. Jednostavno dosta ocekuju od njega ali on to trenutno ne prikazuje na terenu. Tako mi deluje sa strane a ne znam kako je na treninzima.

      Comment


      • Upravo je tako kako si opisao. On mozda posjeduje najveci skillset i mozda je najbolji kosarkas u timu ali on je daleko od forme i renomea koji ga prati pa s tim u vezi samopouzdanje crpi sigurnim kosevima zidanjem jer ja jos jaceg od njega nisam vidio.
        Slazem se da se nema sta cekati u napadu ako si otvoren, poenta akcija i jeste da prevaris protivnika kako bi neko ostao sam.

        Comment


        • Cedevita je tad imalasrcu 100%..onako im se poklopilo neverovatno jos usao sut sa pola...to ce se desiti 1-2 od 100 pokusaja i to max..Jos tad je bar imao 4 sekunde...ovde su bile dve u pitanju...xD Sto ne moze nista da se uradi...

          U NBA to moz jer imas TO da trazis,ovde to nema.
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Mozda cete me shvatiti pogresno i ne saglasiti sa mojim misljenjem, ali vama ne treba novi strani, vjerovatno skupi plej, vama treba da udje mali Uskokovic umjesto Rocestija u rotaciju. Da uzme njegove minute. Da se kali ovih nekoliko mjjeseci do PO. On je taj koji ce da se baca za loptu, koji ce pravi faulove, da grize vise nego sto ce novi plej. Na prvi pogled zvuci kao rizicno resenje ali samo sa njim ne moze nista da se izgubi. I ostali igraci bi po inerciji preuzeli veci dio odgovornosti. To se osjeti u timu. Mozda cete i misliti da ne zelim dobro, ali dugorocno gledano, samo taj potez moze biti pravi potez.

            Comment


            • Originally posted by Victor BG View Post
              Upravo je tako kako si opisao. On mozda posjeduje najveci skillset i mozda je najbolji kosarkas u timu ali on je daleko od forme i renomea koji ga prati pa s tim u vezi samopouzdanje crpi sigurnim kosevima zidanjem jer ja jos jaceg od njega nisam vidio.
              Slazem se da se nema sta cekati u napadu ako si otvoren, poenta akcija i jeste da prevaris protivnika kako bi neko ostao sam.
              Gde on sigurni kosevi zidanjem. Uopste nije pouzdan tu, cak iako izgradi poziciju zidanjem. Pored ocajne forme, po meni veci njegov problem je sto mozgom uopste nije u takmicarskoj kosarci. Igra ko da ne zna ni koji je rezultat, ni dal je ekipa u bonusu ili nije, ni koja je cetvrtina , kao da igra neku razvojnu ligu. Ta prica ne prolazi posebno kod nas gde je potrebno da borj gresaka svedemo na minimum da bi uopste imali cemu da se nadamo u EL mecevima. Mislim da je toga svestan i Obradovic , po reakcijama kad ovaj krene da pravi gluposti, ali iz nekog razloga ga forsira.
              Last edited by Marcus; 07-12-20, 13:26.

              Comment


              • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                Mozda cete me shvatiti pogresno i ne saglasiti sa mojim misljenjem, ali vama ne treba novi strani, vjerovatno skupi plej, vama treba da udje mali Uskokovic umjesto Rocestija u rotaciju. Da uzme njegove minute. Da se kali ovih nekoliko mjjeseci do PO. On je taj koji ce da se baca za loptu, koji ce pravi faulove, da grize vise nego sto ce novi plej. Na prvi pogled zvuci kao rizicno resenje ali samo sa njim ne moze nista da se izgubi. I ostali igraci bi po inerciji preuzeli veci dio odgovornosti. To se osjeti u timu. Mozda cete i misliti da ne zelim dobro, ali dugorocno gledano, samo taj potez moze biti pravi potez.
                Imaš poentu ali mislim da je to trebalo uraditi pre, nepotrebnog dovođenja Roča

                Sada, u ovoj atmosferi... ne znam???

                Inače, što se mene tiče, nije Aleksa jedini od domaćih koji je trebalo da dobije šansu...

                Realnost je da će se možda dovesti taj neki strani plej... jednostavno Sale nije trener koji ume i hoće da radi sa mladim igračima



                Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                Comment


                • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                  Mozda cete me shvatiti pogresno i ne saglasiti sa mojim misljenjem, ali vama ne treba novi strani, vjerovatno skupi plej, vama treba da udje mali Uskokovic umjesto Rocestija u rotaciju. Da uzme njegove minute. Da se kali ovih nekoliko mjjeseci do PO. On je taj koji ce da se baca za loptu, koji ce pravi faulove, da grize vise nego sto ce novi plej. Na prvi pogled zvuci kao rizicno resenje ali samo sa njim ne moze nista da se izgubi. I ostali igraci bi po inerciji preuzeli veci dio odgovornosti. To se osjeti u timu. Mozda cete i misliti da ne zelim dobro, ali dugorocno gledano, samo taj potez moze biti pravi potez.
                  Sad ne može nikako, sam si vidio da bez dobrog pleja nama napad statira. 1 kos iz igre za 10min. Treba nam neko opasan po kos primarno na ulazu i kroz pik igru jer mi imamo odakle da sibamo za 3p.

                  Comment


                  • Koji god trener vodi/vodio Zvezdu on nije imao strpljenja za mlade. Neki pritisak rezultata, šta li je? Propao nam je Simana na taj način. Umesto da se kalio u drugoj nekoj ekipi gde bi imao minute on je ful vreme grejao klupu. Tako nikada nećemo dobiti igrača, samo igrom.
                    Meni je muka kada vidim trenera da toliko transparentno pravi razliku među igračima, to neumitno pravi u timu određene probleme, neke čudne "hemijske reakcije", upravo ono na čemu je trener i trebao da poradi.
                    Neverovatna mi je količina promašenih zicera, što sam mislio da je Milkov tm. Kretnje naših igrača u napadu pokazuju da je upravo greška do trenera, Roč sinoć namešta napad 5''-6'' i očito je da niko ne zna šta treba da se igra, izlaze po dva puta u blok dok se plej ne odluči šta hoće. Neverovatno je da se ne znaju kretnje kod pokazane akcije. Ili su igrači redom glupi (zaglupeli) ili Saša negde debelo greši (i njegovi pomoćnici). Već sada bi akcije trebale da idu po automatizmu, da budu uigrane a ne ovako pešački, kao na treningu postavljanje u početni položaj i poonavljanje. Neozbiljno - skroz.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                      Imaš poentu ali mislim da je to trebalo uraditi pre, nepotrebnog dovođenja Roča

                      Sada, u ovoj atmosferi... ne znam???

                      Inače, što se mene tiče, nije Aleksa jedini od domaćih koji je trebalo da dobije šansu...

                      Realnost je da će se možda dovesti taj neki strani plej... jednostavno Sale nije trener koji ume i hoće da radi sa mladim igračima



                      Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
                      Uvijek je momenat. Niko ti ne moye sto posto garantovati da bi dovodjenje novog pleja bilo krunisano nekim titulama. Bas niko. Takodje, niko ne moze tvrditi da bi sa Uskokovicem to bilo nemoguce. To je prva stvar. Druga, iako je delikatan dio sezone, previse kukate i kudite trenera. Ja nisam navijac trofeja, ne interesuju me trofeji kao primarni cilj. Ako dodju uz jedan logican razvoj kluba , dodju, dobro jeste. Bitno je uvijek biti u vrhu.

                      Trece, sta ces sledece godine? Opet neces znati da li da tom decku das ulogu drugog pleja jer nemas uvid u njegovu igru u kontinuitetu. Cetvrto, moras ga istrpjeti, kada se trpe mnogo iskusniji i skuplji, sa dobrim cv-jem, zasto da se on ne istrpi.
                      Peto, bez obzira na novce, da li on ima samo 3000 mjesecno ili 5000, on ti po difoltu ispada najskupllji igraca jer ne igra uopste.

                      Ima tu jos razloga ali ovi su ono iz glave, dok setam. Strategija, vizija....

                      Comment


                      • Ewe Dzon Vol nije 2 godine pipnuo loptu zbog ahilove tetive pa njemu ozivite karijeru ili Tompson iz GSW kad bude mogao da tapka loptu itd. izgleda svako ko je propo moze u zvezdu i to na poziciju najboljeg igraca.
                        Ovo sam sto puta reko DR protiv Reala istera Jovica prvog pleja iz hale i sa Rebicem koji je bio dete pobedi plus jos i Tejic je tada igro o cemu mi pricamo o raspalom JOBu.

                        Comment


                        • Iskreno sad je momenat dati Sasi punu podrsku, njemu je najteze!!! Da se sakupi masa ispred gajbe i peva Obradovic Sasa!!! Moramo ga istrepeti jbga, pa sta Bog da...tako da od mene ima podrsku....ovde kritikujemo jbga i pljuckamo...al realno ima moju podrsku jer trenira tim za koji navijam...do kraja sezone ima podrsku i tako treba svi da razmisljaju..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                            Uvijek je momenat. Niko ti ne moye sto posto garantovati da bi dovodjenje novog pleja bilo krunisano nekim titulama. Bas niko. Takodje, niko ne moze tvrditi da bi sa Uskokovicem to bilo nemoguce. To je prva stvar. Druga, iako je delikatan dio sezone, previse kukate i kudite trenera. Ja nisam navijac trofeja, ne interesuju me trofeji kao primarni cilj. Ako dodju uz jedan logican razvoj kluba , dodju, dobro jeste. Bitno je uvijek biti u vrhu.

                            Trece, sta ces sledece godine? Opet neces znati da li da tom decku das ulogu drugog pleja jer nemas uvid u njegovu igru u kontinuitetu. Cetvrto, moras ga istrpjeti, kada se trpe mnogo iskusniji i skuplji, sa dobrim cv-jem, zasto da se on ne istrpi.
                            Peto, bez obzira na novce, da li on ima samo 3000 mjesecno ili 5000, on ti po difoltu ispada najskupllji igraca jer ne igra uopste.

                            Ima tu jos razloga ali ovi su ono iz glave, dok setam. Strategija, vizija....
                            Sve što si napisao, ja sam već napisao dok je sve izgledalo mnogo bolje

                            Ja sigurno ne spadam u trofej navijače jer sam dobro upamtio dva prilično duga posta kada je kkcz u pitanju.

                            Naravno da je sve lepše uz titule i Evroligu[emoji4]

                            Dobio sam neki info da Roč neće biti produžen, tako da će Aleksa verovatno dobiti šansu do dolaska novog igrača , mada sumnjam da će to biti u El... krpiće to Sale sa Woldenom ili DeDom... prosto mislim da je takav trener. Ziheraš...



                            Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                            Comment


                            • Nije alibi za ono protiv Bud al sjeca li se neko grafikona sto sam kacio i toga koliki Hall ima uticaj na nasu igru.

                              Comment


                              • Desetog sa starjim bratom a 12. porodicni koncept, onda imamo vremena za Olimpiju..do 22 drugog smo u Beogradu,bas dosta vremena za trening i analizu...
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X