Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako se dolazi do zaključka da će Pefiju sa miliončeta po sezoni baš sad da padne cena zbog godina i da će pristati na naših 400K ili koliko već ovde licitiramo?
    I da pristane na tu cifru to znači da dolazi na poziciju prvog organizatora igre?
    Jer u suprotnom nam za samo dva pleja treba cigla para...nikad bilo.
    Kod Pefija se u kategoriji organizacija igre, procenati za dva i tri i broj asista malo toga promenilo, nažalost na dole. Koliko god to zvučalo nezgrapno, Deda je sa ovosezonskim statsima na kecu monstrum za Pefija u napadu.
    Last edited by Wingwalker; 05-05-19, 21:37.

    Comment


    • Last edited by mmajstor; 05-05-19, 16:51.

      Comment


      • Originally posted by Wingwalker View Post
        Kako se dolazi do zaključka da će Pefiju sa miliončeta po sezoni baš sad da padne cena zbog godina i da će pristati na naših 400K ili koliko već ovde licitiramo?
        I da pristane na tu cifru to znači da dolazi na poziciju prvog organizatora igre?
        Jer u suprotnom nam za samo za dva pleja treba cigla para...nikad bilo.
        Kod Pefija se organizacija igre, procenati za dva i tri i broj asista malo toga promenilo, nažalost na dole.
        Koliko god to zvučalo nezgrapno, Deda je sa ovosezonskim statsima na kecu monstrum za Pefija u napadu.
        Milion moze da sanja. Te pare potpmpisujem nigde vise dobiti nece. Covek je malo, malo pa povredjen, vec je u ozbiljnim godinama. Nije da ce se otimati o njega ovo leto. Potpisao je bio i Kvinsi Miler za milion pre par godina pa je sada rekreativac, Cirbes isto.

        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • apic bi bio jeftino a dobro backup resenje. mitrovica ne bih voleo da vidim naredne sezone, a ni bilo koje druge. po meni najbitnije je zadrzati davidovca, dobrica, simanica i dati im jos vise prostora.

          markovic ili jovic bi bila premija, ali ne verujem da ce se jovica odreci radonja. znam da je njegovo ime zabranjeno za pominjanje, ali ako ne sledece sezone, ja zaista ne vidim kad bi to mogla da se teu ispuni zelja da igra u zvezdi. para ima ko blata, ne znam koji motiv moze imati da igra negde drugo sem u cska ili cz? neko je ovde predlozio wrotena koji bi po meni bio sasvim dobro EL resenje. covek je legit NBA igrac, doduse sa dvostrukim ACL-om, ali na evropksom nivou pravi ozbiljnu razliku 1 na 1, u tranziciji, odbrambeno vrlo dobar. u pravom sistemu mislim da bi bio odlican. u tom slucaju stefan markovic i on ne bi bili bas komplementarnoi s obzirom da su obojca jako slabi suteri

          na dva, bez obzira na beronove zasluge za osvajanje ABa lige, nisam siguran da je on kalibar za El startera a budzetom smo daleko mi od ekipe koja sebi moze priustiti takvog igraca na klupi. ono sto mislim da je kljucno, a da i tomic tome pridaje znacaju u odabiru strana je njihov karakter. ove godine su to bili sve ratnici i vojnici kluba i faje i maik i stratos i beron. nekako mi se u taj profil najvise uklapa jenkins

          od ovogodinjih stranaca ja bih zadrzao faye, jeftin, iskusan igrac koji moze mnogo rupa da zakrpi. nisam bas siguran ni strtatos u kakvom ce stanju biti sledece sezone. dovoljno je pogledati njegovu EL statistiku koja je do zvezde svake sezone u padu poslednjih godina.

          jankovic mi deluje kao ok pojacanje. mislim da ga tomic vidi kao 3/4 igra dobru odbranu, uvek je prisutan na skoku, dobar u tranziciji. ume da pogodi iako mu procenti ove sezone i nisu nesto, ali mislim da tu ima prostora jer je eranije sasvim solidno sutirao spolja

          sto se tice centara, ako se opet trazi klasicna petica i ako to nije kuzmic mislim da bi mozda moglo da se pokusa sa youssoupha fallom. za svoju visnu on mi deluje ekstra pokretan ima brze ruke od oja, ne desava se da mu ispadaju vec uhvacene lopte i slicno. mada bi se onda morala dovesti i neka atletska 4. kad smo dovodili lessorta ja sam bio za m.falla i poirirea, ovaj mali ima i slifa i prostora za napredak, a uz pleja tipa jovic bilo bi masa lakih poena

          Comment


          • Ono sto mislim da moze da se dovede za male pare a bas me impresionirao ove godine od nasih igraca je Goran Huskic. U pitanju je 4/5 hybrid, Jokic style. I po svemu apsolutno podseca na njega kao igrac. Ima prosek od 3+ assista po tekmi u Spanskoj ACB u Burgosu, i odlicno se krece, ima post igru. Mislim da je perfektan komplimentaran centar za teskase kao sto je Ojo ili Kuzmic. Mislim da bio on bio prepametna investicija, da bude backup pa da proba kao starter naredne godine. Na visegodisnji ugovor naravno...

            Comment


            • Jos jedna varijanta bi bio Junior Etou, moderni 3/4 hybrid, atletske sposobnosti kao Quincy Miller s tim sto ima i post igru i snazniji je. Pogadja i spolja, tranzicija bas bas dobra. Igrao ove sezone u Turskoj u Sakarya Buyuksekhiru, a pre manje od mesec dana potpisao do kraja sezone za Estudiantes. Takodje mislim da je to nesto jeftino, a mlado sa potencijalom a nije sveze iz USA G league i sl.



              Drugi highlights je iz NCAA, koji ide u grupama poteza pick'n'pop pa off-drible itd...

              Comment


              • Samo brat Jameel ...
                Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                Comment


                • Brat Džamil i dalje cepa Dž ligu?
                  A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                  Comment


                  • Malo Kina, malo dž ...
                    Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                    biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                    Comment


                    • Originally posted by kankkunen View Post
                      Samo brat Jameel ...
                      Brat Djamil se podrazumeva. Ceo tim bi oterao u stecaj zbog njega ������������������
                      Last edited by MannyCalavera; 05-05-19, 19:39.

                      Comment


                      • koliko godina ste potpisali barona i stratosa?

                        Comment


                        • Originally posted by hallucinogen12 View Post
                          koliko godina ste potpisali barona i stratosa?
                          Na godinu

                          Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Vreme je za Dilejnija. Ne treba vise cekati

                            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Many u FMPu je na probi je Sasha Kellay Jones.
                              Sta mislis o njemu? Bio je vidjen kao legitiman NBA igrac.


                              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                                Na godinu

                                Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                                milan je drzao ekipu citave sezone nevjerovatno..nisam ja siguran da cete vi puno mijenjati (sa max 8 miliona)

                                Comment

                                Working...
                                X