Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Himne se ne intoniraju u finalu ABA.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
      Ubedjen sam da se atmosfera veceras u Moraci nece nista razlikovati od atmosfere u Pioniry. Tu mislim na uvrede, prozivke, pritisak i slicno.


      Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
      Hoce, bice i gore u to sam siguran. Sto se tice primitivizma na Balkanu uvek moze gore ne sumnjaj.

      Comment


      • Originally posted by StefanPG View Post
        Vec su krenuli pozivi i od Varvara i od Bokana da se svi suzdrze od vrijedjanja i pljuvanja.
        Bice kao protiv Srbije kad su morali da podijele 5k letaka na svako sjediste kako mora da se aplaudira himni Srbije jer su oni nama u Areni zvizdali i da nema potrebe da mi to isto radimo, s tim sto su nasi malo pretjerali pa se slabo cula himna [emoji23]

        Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
        Ja se dobro secam sta se desavalo prosle sezone u Moraci i kakvi su pritisi bili. Po meni sve je to normalno na ovom podneblju.

        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Meni je bitno da ne bude klizav parket da se neko ne povredi.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
            Ja se dobro secam sta se desavalo prosle sezone u Moraci i kakvi su pritisi bili. Po meni sve je to normalno na ovom podneblju.

            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
            Posebna je priča što više od polovine igrača Budućnosti nisu ni razumela uvrede.

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Vidi, nemaju oni sta da nabiju meni bar na nos. Nikad nisam omalovazavao tim, ali nikad, kao NI TOMICA. Jesam FC3 i moj stav se nije promenio ni za pedalj zbog toga. Jeste covek odigrao dobro ovaj PO ali to nikakve veze nema sa nepotizmom koji je zavladao klubom ne samo ove sezone. Kad neko dobija milion sansi iznova i iznova po meni nezasluzeno negde se desi ta kosmicka nepravda da dodje do ''zapusenja usta kriticarima'' Neki ljudi u zivotu ne dobiju jednu sansu a on ih je dobio 10 bar...Nijednog drugog igraca, trenera nisam na lose stavio,sta vise i jesam pricao da mi se Tomic svidja sto je ohol i da nemam problem sa njegovim stavom vec se zna sa cim...I tu se nista nije promenilo..da ovo sve pratim bez neke doze srece kao nekih proslih godina i to je tacno.. Jednostavno nepotizam, laz i obmanu ne volem..

              Sa druge strane treba reci svaka cast za dovodjenje igraca i najskuplji ABA tim u EL i EC svih vremena..ne treba se kriti iza toga i pricati kako je jedan kkp skuplji i obmanjivati narod kako smo toboze sa Riversom,Reglandom,Stratosom, Beornom, Zirbesom i ostalima neki siromasi na kojim se vrsi aparthejd.

              Svakako ako uzmemo titulu ce ovo biti veliki uspeh i to nikad nisam rekao da nije, ali ti spinovi i obmane su mi smesne..Ne volim ni ovaj naboj medju ljudima, zla krv i da ne pricam..a neki ljudi koji su poprilicno bolesni zive od toga...Niti sam se borio protiv Dula da bi se ovo slicno nastavilo..Jesam za vrucu atmosferu i svasta nesto ali sve ima neku granicu a ovaj ju je presoa vise puta..I sto se men tice uriniranje, pljuvanje, gasenje vatre u sred meca nije deo toga...naravno nijedna od ove tri strane nije daleko, gora ili bolja..ali kao sto sam rekao nismo mi nikakvi pokretaci neke nove price i razvijanja ljudske i sportske misli...mi smo samo besni i zeljni vracanja svega sa kamatom..sto nije dobro..

              Ne pomera se moj stav o Filipu za jedan cm, dobro je odigrao, skidam mu kapu ali on je deo necega sto ne bih voleo da vidim ne u svom klubu, vec u celoj drzavi...Drzim taj stav mimo basketa i drzacu ga i na njemu..Nisam lazni opozicionar i to je to...

              Danas, zelim da se zavrsi negde serija i ako neki deo mene bi voleo da se ova bahatost vrati na isti nacin cisto da se vidi da ovo nije put kojim treba da se ide, ali zbog nekih mogucih sranja vise bih voleo da se ovo bolesno stanje uma nekih navijaca zavrsi. Naravno svaka cast, ima i dobrih navijaca kojima se to ne svidja i koji to javno kazu..i njima skidam kapu i zbog takvih kazem da ima nade...
              Sve to stoji. Nisam i niti bih podrzao neke stvari u klubu i takve stvari treba da se nazovu pravim imenom. Od prvog dana sam protiv igranja Filipa jer je veliku vecinu vremena bio minus i u odbrani u u napadu i mislio da je dovodjenje K.C umesto pleja licemerje jer je u tom trenutku Filip bio blago receno katastrofican.

              S druge strane, sta ako je Tomic verovao u Filipa? Sta ako Filip iznese celu ovu seriju i mi uzmemo titulu? Covek vrhunski razigrava ekipu, bez izgubljene lopte u PO. Sta onda? Ok i dalje je minus igrac u odbrani i uzasan mu je sut ali opet se postavlja pitanje koga bi doveli i koliko bi taj neko pruzio?

              Nemoj da mislis da mi je sad par dobih partija pomutilo um i da zaboravljam sve njegove ispade u ovoj sezoni, jbg nisam lud ali on je x faktor ove serije. Od majstorice sa Partizanom preko Buducnosti. Naravno da bih zeleo da sledece sezone na njegovom mestu bekap pleja bude neki atletican plej koji kida u odbrani i koji zna da razigra ekipu pre svega ali generalno ovo sto sada gledamo je vise nego dobro za minute koje provede na terenu.

              Comment


              • Samo mala ispravka:

                Originally posted by Laza Kacanski View Post
                Ja se dobro secam sta se desavalo prosle sezone u Moraci i kakvi su pritisi bili. Po meni sve je to normalno uobicajeno na ovom podneblju.

                Comment


                • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
                  Posebna je priča što više od polovine igrača Budućnosti nisu ni razumela uvrede.
                  Meni je Bell bio hit, okreće se ka publici dok šutira trojke iz kornera na zagrevanju a navijači ga nazivaju svakakvim imenima (ne preterano uvredljivim) i pravi neku zbunjenu facu. Baš bio simpatičan. [emoji23][emoji23][emoji23]
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by From downtown View Post
                    Hoce, bice i gore u to sam siguran. Sto se tice primitivizma na Balkanu uvek moze gore ne sumnjaj.
                    Samo da zaštitna ograda iza klupe ostane čitava i da ih ne jure i vređaju po hotelu ...verbalno može , tu već nema pomoći

                    Comment


                    • Definitivno treba usvojiti neki statut gde se vredjanje na nacionalnoj, verskoj, ma bilo kakvoj osnovi kaznjava. Jedna opomena, druga opomena i praznjenje tribina a klubu novcana kazna.

                      Znaci da se jednom krkanluku stane u kraj. Vredjanje porodica igraca a pogotovo etiketiranja neka...

                      Svoj tim podrzi aplauzom, grlom, pesmom protivnicki zvizduzima, negodovanjem. Bukvalno gadi mi se ta atmosfera vise.

                      Comment


                      • Jedno pitanje: da li su igrači i rukovodstvo Future bili vređani na ovaj način do prošle sezone?
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                          Samo da zaštitna ograda iza klupe ostane čitava i da ih ne jure i vređaju po hotelu ...verbalno može , tu već nema pomoći
                          https://www.b92.net/sport/kosarka/ve...nav_id=1531385

                          Nije u hotelu, ali jeste pored. Doduse, moguce je da se slavilo nesto
                          S' druge strane, saslusas vatromet (ako te probudi), okrenes se na drugu stranu i nastavis spavanje...

                          Comment


                          • Originally posted by From downtown View Post
                            Sve to stoji. Nisam i niti bih podrzao neke stvari u klubu i takve stvari treba da se nazovu pravim imenom. Od prvog dana sam protiv igranja Filipa jer je veliku vecinu vremena bio minus i u odbrani u u napadu i mislio da je dovodjenje K.C umesto pleja licemerje jer je u tom trenutku Filip bio blago receno katastrofican.

                            S druge strane, sta ako je Tomic verovao u Filipa? Sta ako Filip iznese celu ovu seriju i mi uzmemo titulu? Covek vrhunski razigrava ekipu, bez izgubljene lopte u PO. Sta onda? Ok i dalje je minus igrac u odbrani i uzasan mu je sut ali opet se postavlja pitanje koga bi doveli i koliko bi taj neko pruzio?

                            Nemoj da mislis da mi je sad par dobih partija pomutilo um i da zaboravljam sve njegove ispade u ovoj sezoni, jbg nisam lud ali on je x faktor ove serije. Od majstorice sa Partizanom preko Buducnosti. Naravno da bih zeleo da sledece sezone na njegovom mestu bekap pleja bude neki atletican plej koji kida u odbrani i koji zna da razigra ekipu pre svega ali generalno ovo sto sada gledamo je vise nego dobro za minute koje provede na terenu.
                            xxxx
                            Last edited by LosmiSK; 17-04-19, 13:56.
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Jedno pitanje: da li su igrači i rukovodstvo Future bili vređani na ovaj način do prošle sezone?
                              The North remembers
                              Slika sa insta kkczv
                              Boner at his best

                              Dozvolicu sebi da prognoziram vecerasnji duel. Bice cvrsto, slobodna bacanja ce da odluce. Ocekujem pritisak na loptu i cupanje pod kosem tako da ce biti dobar br bacanja pa ako ih budemo izvodili kao i do sad, nece biti dobro.
                              Last edited by Victor BG; 17-04-19, 12:01.

                              Comment


                              • Prenos večerašnje utakmice je na Areni 2. Verovatno je stiglo naređenje da se fudbalska utakmica između Partizana i Radničkog prenosi na Areni 1. Eh teško nama ove sezone, udari su bili sa svih strana, tako da ako uzmemo titulu ona će biti herojska.

                                Comment

                                Working...
                                X