Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nema vise izvlacenja, jesmo tri puta, ali sad je sve doslo na naplatu i to je to. Nije Buducnost nista posebno odigrali,oni ljudi su imali SEDAM asistencija na mecu, mi tri..

    Lazic -2 index... Simonovic????? Dobric malaminutaza i bedna uloga...

    Deda odlican, Kilavko je napadacki odigrao solidno ali je gubio lopte previse...u odbrani kao i uvek nije postojao i razigrao je Ivanovica...bar je objasnio Obradovicu da ne moze ni njega da cuva...


    Kuzmic 6minuta?????? Koji ce nam djavo?? za 6MINUTA!!!!????

    Salo26 to mu je moj nadimak dok s ne iskupi.... ej branis napad na 27sekundi...pa gde to ima jbte???? Pa da je bar 3-31sekunda bila.. nego 26...ej jbte..ni presing neki, ni qrac...


    Neverovatno, da je ovo uradio Alimpije ili Sakota...mislim da bi ih rascerecili...nisam mogao da verujem kad sam video..jos bila lopta kod Popovica mislim...neko vreme..auuu jbte..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by Karamazov View Post
      Ne zezaj, sada ne bi imao taj pritisak rušenja dominacije Partizana, a nije ni Partizan ko što je tada bio.
      Ovo sad je mnogo veci pritisak, jer ti je titula upisana vec na pocetku sezone a ti treba da odbranis zadato ocekivanje. Nije ni Buducnost ista ko sto je nekad bila, jedino je sreca za Radonju to sto je Cibona drasticno pala.

      Originally posted by Karamazov View Post
      Pisao sam o tome i kada sam kritikovao to poređenje Radonjića sa ostalima da je neazhvalno, jer vreme ne stoji nego ide i menjaju se neke stvari.
      Originally posted by Karamazov View Post
      Radonjic je u svakom slučaju bolji trener.
      Ove dve izjave ti se medjusobno ponistavaju.
      Ako sta ne volim to su poredjenja izmedju trenera na bazi trenutnih utisaka a neretko i predubedjenja u afektu - da li bi ovo napisao na pocetku sezone? Generalno je vecina poredjenja po pitanju trenera (tipa ovaj je bolji od onog) nezahvalna i glupava.

      Comment


      • O Brajant okacio na IG da nece odustati, i to obecava svima , izgleda da ga pogodili zvizduci a Teri burazer samo kaci svoja zakucavanja Jebe se njima za rezultat .... Jedino Jordan samokritican upis ... definitivno su nam ova dvojica narusila hemiju, mnogo vise nego Roc koji se koliko god moze podredio ekipi ... sad tu jedino Silbovanje pomaze a znamo koliko to kosta
        Last edited by Marcus; 06-12-20, 21:55.

        Comment


        • Originally posted by mmajstor View Post
          Ovo sad je mnogo veci pritisak, jer ti je titula upisana vec na pocetku sezone a ti treba da odbranis zadato ocekivanje. Nije ni Buducnost ista ko sto je nekad bila, jedino je sreca za Radonju to sto je Cibona drasticno pala.





          Ove dve izjave ti se medjusobno ponistavaju.
          Ako sta ne volim to su poredjenja izmedju trenera na bazi trenutnih utisaka a neretko i predubedjenja u afektu - da li bi ovo napisao na pocetku sezone? Generalno je vecina poredjenja po pitanju trenera (tipa ovaj je bolji od onog) nezahvalna i glupava.
          Sad je veci pritisak? Si ti bio ziv 2013-2015? Ti kontas da su kod nas treneri sedeli za 3meseca...da kao Vukoicicu nije bilo dobro..Lazicu...Pesic pobegao..o ovima ranije da ne pricam. I ti sad je veci pritisak...

          Nije nezahvalna,utuvi da je Radonja Bog i da ne treba vise nikad da se vrati..nedodirljiv..
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by mmajstor View Post
            Ovo sad je mnogo veci pritisak, jer ti je titula upisana vec na pocetku sezone a ti treba da odbranis zadato ocekivanje. Nije ni Buducnost ista ko sto je nekad bila, jedino je sreca za Radonju to sto je Cibona drasticno pala.





            Ove dve izjave ti se medjusobno ponistavaju.
            Ako sta ne volim to su poredjenja izmedju trenera na bazi trenutnih utisaka a neretko i predubedjenja u afektu - da li bi ovo napisao na pocetku sezone? Generalno je vecina poredjenja po pitanju trenera (tipa ovaj je bolji od onog) nezahvalna i glupava.
            Ovo se slazem za poredjenje trenera. Po tome je Sakota mnogo bolji od Radonje jer ga je istamburao 30 razlike prosle sezone. Obrni okreni nije dobro

            Comment


            • Originally posted by Marcus View Post
              Ovo se slazem za poredjenje trenera. Po tome je Sakota mnogo bolji od Radonje jer ga je istamburao 30 razlike prosle sezone. Obrni okreni nije dobro
              To nije poredjenje trenera medjusobni duel....vec karijera...klupska..bilo kakva..trofeji,igraci itd...

              a i to je kriv Covic,hteo je osvetu pa izmislio stanje rata u Podogorici..dok je Minhen putovao kao lud...al to je Covic..
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Томић да се врати!
                Да губимо од будућности овакве могли смо и Алимпија да ангажујемо.

                Comment


                • Nema sanse da ce Salo26 dobiti otkaz...trika nema. Jedino kad sam pobegne kao Tomic.
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Nema sanse da ce Salo26 dobiti otkaz...trika nema. Jedino kad sam pobegne kao Tomic.
                    Познавјаући Човића тек сад неће да му да отказ, али и ако нека га кад научио Радоња научиће и Сало.

                    Comment


                    • Malo je bzvz izjednacavati Saleta i Alimpija, Sale je lepo poceo sezonu, ekipa je bila maks utegnuta, ocigledno se promasilo sa pojacanjima, a u pitanju su projektovani nosioci tako da je efekat ogroman na ekipu. Kod Alimpija se odma videlo da veze sa mozgom nema. E sad dal ga jebe sujeta, pa nece da prizna promasaje, ko ce ga znati. Uglavnom da bi ga poredili sa Radonjom treba mu dozvoliti silbovanje i dovodjenje drugih igraca, ako uopste ima love sad za te akrobacije.

                      Comment


                      • Bez nekoliko šilbovanja možemo odmah da zatvorimo sezonu, ne moramo ni da igramo do kraja.
                        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                        Comment


                        • Pa mora nekad i pad forme da se desi, mi imamo super ekipicu. Moj neki licni ukus da Rit ima vecu korist od Terija.
                          Strpljen spasen, podici ce oni nivo igre a i ovako losi su preteski za konkurente.

                          Comment


                          • Nisam gledao utakmicu odmah da kazem pa sam pored citanja komentara ovde otisao da bacim pogled na statistiku na sajtu ABA lige.

                            Ono sto me odmah zainteresovalo je rezultat zadnje cetvrtine (11:10 za Buducnost), otvorim "play-by-play" za tu cetvrtinu i vidim da je Zvezda dala samo 1 (i slovima jedan) kos iz igre za 10 minuta i to Loyd kos+faul odmah na pocetku cetvrtine (doduse Buducnost je dala samo 2 kosa iz igre za 10 minuta).

                            Zvezda je u ovih zadnjih nekoliko poraza u EL bas bila bezidejna i mucila se u zadnjem periodu utakmice ali ovo je ipak neki novi nivo.

                            Comment


                            • Ma samo da se ovi što su pridošli uigraju, ukapiraju kretanja i zalaufaju.
                              Pri tom igramo bez pleja, ako ništa bar se nešto priznalo i pomerilo u napred.
                              Last edited by L a z a r; 06-12-20, 22:49.

                              Comment


                              • Dzoni, teri, hol, rocesti lepo put pod noge...fali prvi centar, prva cetvorka i prvi plej...lojd sam nosi celu sezonu covek, i to sve zahvaljujuci ovom debilu na klupi...nisu druge ekipe mutave, normalno da ce da guse lojda koji je i pored toga nas najbolji igrac...nemamo pleja, nemamo organizatora, nema ko pod kosem kos da da jel lojd kriv za to? Ili je pak salo koji je selektirao ekipu kriv? Sale preispitaj se, dovedi dva pleja, ne dva divljaka, dva pleja normalna, mici ki ove evrokup igrace iz tima...

                                Comment

                                Working...
                                X